Клієнти часто задають нам питання щодо теплопровідності каркасних будинків. Багато хто думає, що в такому будинку взимку буде холодно. Але все якраз навпаки. Давайте розбиратися чому.

У будівництві оселі використовується утеплювач, який розташовується між стійками каркаса. Шар утеплювача товщиною 15-20 см по теплопровідності може зрівнятися з метровою кладкою з цегли. Приклад подібний, так як утеплювачі бувають різні. Але факт залишається фактом – каркасні будинки дуже теплі і легко витримують морози.

Якщо у когосб з Ваших друзів/знайомих/родичів були ситуації, коли каркасний будинок виявився холодним, то скоріше за все проблема в неякісній роботі будівельників.

Важливий не тільки сам утеплювач, який використовується, а й досвід людей, які займаються будівництвом оселі.

На теплопровідність будинку впливають і інші фактори, наприклад, залишкова вологість дерева. Якщо в роботі використовувалося недосушене дерево, то з часом будинок може «повести», утворяться щілини, через які буде просочуватися холод.

Неправильна побудова оселі може також привести до вогкості утеплювача. Відповідно ні про яке тепло мови бути не може, навпаки, будинок буде холодним.

Висновок: каркасні будинки відмінно витримують морози, якщо побудовані професіоналами, а не аматорами.

Якщо Ви думаєте про будівництво каркасного будинку, будемо раді допомогти і відповісти на будь-які питання за телефонами +38 066 322 79 65; +38 098 116 67 12.

Ви також можете залишити заявку на дзвінок на нашому сайті.