Те, що ми не бачимо, може мати найбільше значення.

Матеріали, що використовуються в фундаменті і каркасі Вашого будинку, грають вирішальну роль в його структурній стабільності і довговічності.

Зверніть увагу на кілька ключових компонентів Вашої збірки:

  • Каркас

    Більшість сучасних осель будуються з використанням дерев’яного бруса. Потім каркас обшивається великими листами орієнтовано-стружкової плити (OSB) або фанери для формування жорсткості стін. Сорт деревини, що використовується має велике значення, тому що від нього залежить міцність каркасу.

  • Підлога

    Хоча можливо, Ви ніколи не замислювалися про це, але багато що залежить від чорнової підлоги (основа, на якій знаходиться Ваша готова підлога). Високоякісна чорнова підлога забезпечує міцність, жорсткість і стійкість. При поганій чорновій підлозі, дерев’яний паркет може прогинатися або деформуватися, залишаючи нерівномірний простір між шарами статі, як підсумок поява скрипів і нерівностей.

  • Стіни

    Залежно від конструкції і розташування Вашого будинку можна підібрати різні види утеплювача для стін, а саме: плитні мінеральні вати на основі базальтової вати, целюлозний утеплювач або пінополіуретан. Важливо знати, який тип утеплювача краще Вам підходить. Коли утеплення зроблене неправильно, Ви можете отримати будинок з поганою енергоефективністю.

Якість обраних будівельником будматеріалів багато говорить про кваліфікацію його самого. Вибирайте компанію «АЛ-ХЕККА», ми дотримуємося якості на кожному етапі будівництва.