Поруч з будинком завжди є вільний простір, який можна задіяти! Про лазню, альтанку або веранду Ви, напевно, здогадуєтеся. За ними до нас часто повертаються клієнти через деякий час.

Але є ж не менш приємні і недорогі – зона для гриля, намет, гамак… Якщо на початку літа встановити намет, то теплі вечори в компанії друзів забезпечені! Додати до нього стильні садові меблі, повісити гірлянду, винести настільні ігри – чим не кадр з фільму?

Гамак ще більш бюджетний варіант, який подарує безліч позитивних емоцій! Безтурботно повалятися в ньому на вихідних з книжкою – мрія міських жителів.

А якщо на ділянці ростуть дерева, на них можна побудувати справжній будинок або віг-вам для дітей! Згадайте себе в дитинстві, штабіки і секретні курені були найкращою грою.

Надувний басейн стане справжнім подарунком не тільки для дітей, а й для дорослих. Особливо в спекотну погоду, коли не хочеться вилазити з душу! Деякі будують і повноцінний басейн, незважаючи на клімат.

Ці речі не вимагають великих коштів або часу, вони продаються в будь-якому супермаркеті. Але їх наявність завжди робить життя яскравіше!

Коли будуєте будинок, насправді Ви «будуєте» спосіб життя! Його не порівняти ні з чим іншим, в квартирі таку красу точно не вмістити.

Чи згодні? Хотіли б свій будинок? Залишайте заявку на сайті, будемо раді Вам допомогти!