Нас часто запитують, як можна урізноманітнити конструкцію каркасного будинку? Не всі хочуть стандартний варіант з похилим дахом, вважаючи за краще виділитися на тлі інших будівель.

Тоді один з можливих варіантів – встановити «зозулю»!

Що це таке? Будівельний елемент, який отримав свою назву завдяки подібності настінному годиннику.

Простіше кажучи виступ, який може бути абсолютно різної форми! Класичний двосхилий варіант, односхилий, арочний і багато інших.

Іноді зозуля необхідна в проекті, іноді – це просто бажання замовника. Чому тоді багато хто обирає такий варіант? У чому його переваги?

Основне завдання – забезпечення додаткового джерела природного світла, якого часто не вистачає в приміщенні під дахом. Зозуля справляється з цим на ура! Вона також дозволяє значно заощадити на рахунках за електрику.

Звичайно, можна зробити фронтон або мансардне вікно, тоді світла теж буде багато. Але у кожного способу є свої плюси і мінуси!

Як ми вже говорили раніше, цей архітектурний елемент виконує і естетичну роль в будівництві. Перетворює простий дах і стане «родзинкою» вашого будинку. Ще в минулі століття прийом користувався великою популярністю серед людей!

Зозуля збільшує приміщення і корисний простір! Без неї кути даху не можна буде повноцінно задіяти. Таким же чином кімната стане ширше і з’являться додаткові метри.

Тоді які є недоліки?

Зозуля збільшує витрату будівельних матеріалів і ускладнює покрівельні роботи. Обмовимося відразу, що вартість підвищиться, але не так сильно.

Відповідно, через трудомісткість процесу, необхідна більш висока кваліфікація будівельників! Помилки при зведенні можуть спричинити неприємні наслідки.

При дотриманні технології, зозуля буде здорово виглядати і прикрашати ваш будинок! Тому, якщо ви хочете бути впевнені в підсумковому результаті – телефонуйте нам або залишайте заявку на сайті.

Телефони для зв’язку: +38 066 322 79 65 і +38 098 116 67 12 . Наші співробітники дадуть відповідь на всі питання і втілять проект в кращому вигляді!