Ганок – це перше, що бачать Ваші гості, воно задає настрій всьому будинку. Від невеликих і простих веранд до веранд, кожна з яких може запропонувати щось унікальне. Таким чином, важливо знати різні типи ганку, щоб максимально використовувати цей чудовий і функціональний простір.

Пропонуємо Вам декілька видів ганку:

  1. Відкритий ганок / ганок з перилами. Відкритий ганок це ганок без ширм і будь-яких огорож. Ця споруда з бетонної плити або дерев’яного настилу з дахом над головою і відкритими опорними конструкціями. Хоча відкрита веранда, безумовно, простора, майте на увазі, що в цьому стилі менше усамітнення. Також цей тип ганку може бути закритим, з огорожами або перилами, він також називається фермерський ганок.
  2. Портик. Це ганок, який безпосередньо примикає до вхідних дверей. Він може бути досить маленьким і мати тільки сходи, що ведуть до дверей з невеликою бетонною плитою. Тут достатньо місця, щоб додати трохи декоративності без будь-яких додаткових функцій або відволікаючих чинників.
  3. Ганок палуба. Це відкритий ґанок або майданчик перед входом без даху. Настил в основному з дерева або будь-якого імітаційного деревинного матеріалу. Палуби можуть бути побудовані на різних рівнях і зазвичай мають перила, що йдуть по периметру. Ви зможете насолодитися прекрасним видом з комфортабельної тераси.

Дизайн Вашого ганку може бути різним, але головне, щоб він гармонійно доповнював загальний ансамбль фасаду будинку.

Уявіть себе сидячим ввечері на ганку з чашкою ароматного чаю або кави, теплий вітерець пестить Ваше обличчя. Впізнали себе? Тоді швидше телефонуйте: +38 066 322 79 65 / +38 098 116 67 12 і ми побудуємо ганок Вашої мрії.