АЛ-ХЕККА logo
Меню

мембранна
покрівля

Мембранна покрівля високої якості від досвідчених фахівців

Важливим елементом будівель промислового призначення або торгово-розважальних центрів, які надають значний вплив на всю конструкцію, вважається дах. Вид перекриття вибирається з урахуванням кліматичних особливостей конкретного регіону і застосовуваних будматеріалів при монтажі споруди. Серед величезної кількості матеріалів особливу увагу заслуговує покрівля з мембрани. Даний вид даху відрізняється високими техніко-експлуатаційними характеристиками і хорошою стійкістю до поганих погодних умов. Правильно встановлене покриття здатне прослужити власникам об’єктів різного призначення протягом 50 років.

Для якісного виконання покрівельних робіт з мембрани варто звернутися до досвідчених фахівців у будівельній сфері. Співробітники будівельної компанії «АЛ-ХЕККА» займуться монтажем даху з використанням якісних матеріалів і сучасних технологій. При здійсненні робіт співробітники фірми повністю враховують вимоги замовників і дотримуються всіх діючих нормативних документів.

Особливості технології монтажу покрівлі з ПВХ мембрани

Полімерна гідроізоляційна мембрана являє собою одношарове рулонне покриття, яке використовується на пласких і пологих дахах. Для додання покрівельному матеріалу необхідної гнучкості і стійкості до знижених температур до складу додаються спеціальні пластифікатори, а також ефірні волокна. Важлива перевага покрівлі з ПВХ мембрани полягає в можливості застосування її корисної площі для зимового саду, дитячих ігрових зон, облаштування парковки для автомобілів.

При розрахунку даху потрібно врахувати рівень навантаження на кроквяну систему і стіни споруди. Перед безпосереднім застосуванням рулон ПВХ мембрани необхідно розгорнути на даху споруди і залишити на невеликий проміжок часу. Облаштування мембранного покриття покрівлі включає в себе проведення наступних етапів:

 • створення покрівельного основи;
 • облаштування ухилів і контрухилів на даху;
 • монтаж пароізоляційного шару;
 • укладання теплоізоляційного шару;
 • монтаж розділового шару;
 • облаштування полімерної гідроізоляційної мембрани.

На вартість облаштування ПВХ покрівлі істотно впливає кількість поверхів об’єкта і його розташування, час проведення монтажних робіт, площа покрівлі, а також її архітектурні особливості. Перед зварюванням швів слід очистити мембранну поверхню від різних забруднень, хімічних речовин і жирів.

Рулони кріпляться за допомогою круглого тарілчастого елемента вставляється саморіз, що укручується в основу даху. При установці покриття варто враховувати нахльостування в 15 см. Після кріплення полімерної гідроізоляційної мембрани до основи рулони необхідно зварювати між собою спеціалізованим обладнанням за допомогою струменя повітря, температура якого дорівнює 600 градусів.

Основні переваги пристрою м’якої покрівлі з мембрани

Завдяки відсутності швів при облаштуванні ПВХ мембрани значно поліпшується стійкість даху споруди до можливих протікань. Монтаж покриття можна проводити навіть в зимову пору року при температурі не нижче 20 градусів Цельсія. Наявність спеціальної сітки з поліестеру дозволяє полотну витримувати великі механічні навантаження і гарантує міцність на розрив.

Завдяки можливості облаштування ПВХ покрівлі в один шар істотно збільшується швидкість проведення монтажних робіт. На мембранних покриттях зі світлим верхнім шаром практично непомітні сліди від випадкових ушкоджень. Даний тип даху не вимагає спеціального обслуговування після проведення монтажних робіт. Серед головних достоїнств мембранної покрівлі наступні:

 • довговічність;
 • практичність;
 • надійність;
 • здатність витримувати великі перепади температур;
 • легкість з’єднання полотен між собою;
 • підвищена стійкість до ультрафіолетових променів;
 • хороша паропроникність;
 • поліпшені показники пожежної безпеки;
 • широке розмаїття колірних оформлень;
 • мінімальна вартість монтажних робіт.

Також важливо, що при монтажі ПВХ покрівлі немає необхідності в застосуванні високотехнологічного обладнання та послуги підрядних організацій.

Де замовити ефективний монтаж покрівельної ПВХ мембрани?

Вже протягом більш ніж двох десятків років компанія «АЛ-ХЕККА» надає замовникам будівельні послуги відмінної якості. Співробітники регулярно відстежують галузеві нормативні вимоги і освоюють сучасні методики влаштування покриття. Кваліфіковані фахівці фірми займуться облаштуванням даху в суворій відповідності до затвердженого договором графіком виконання робіт.

Для проведення монтажу покрівлі з ПВХ мембрани компанія володіє необхідним обладнанням, спеціалізованими пристроями, а також технічними пристроями. Професіонали надають кожного замовника грамотну консультацію з питань укладання покриття. Завдяки використанню високоякісних полімерних матеріалів і технологій фірма гарантує даху високу надійність і тривалий експлуатаційний період.

Замовляйте укладання покрівельної мембрани у менеджерів компанії або скористайтеся опцією зворотного дзвінка, залишивши заявку з ім’ям і номером телефону.

Ціни
Мембранна покрівля
Мембранна покрівля

Ціна від: 2000 грн/м2

Переглянути всі ціни

Відгуки про компанію АЛ-ХЕККА

Делали утепление крыши, как раз перед похолоданием успели, спасибо ребята теперь буду экономить на отоплении. Отдельное спасибо Дмитрию за внимательность к любым мелочам.
Иван Трубицкий 29 September 2021
Хорошая компания, хорошее качество услуг, приятные цены. Спасибо Вам, ребята, вы специалисты с большой буквы, знающие свое дело!
Руслан 24 November 2020
Заказывал ремонт крыши из профнастила. Ребята мастера своего дела. Предложили разные виды выполнения работ и смет. Спасибо огромное за качественно выполненные работы, а главное быстро и в срок. Буду и в дальнейшем обращаться к этой компании.
Дмитрий 26 October 2020
Нашел фирму в интернете. Созвонился менеджер, проконсультировал. На самом деле заказ был не очень большим. Родителям требовалось построить небольшой загородный домик, что бы могли выезжать туда и летом, и зимой. Договорились о смете заранее, никаких лишних трать не было, что очень порадовало, особенно понравилась слаженность работы всех работников фирмы. РЕКОМЕНДУЮ всем! отдельная благодарность Дмитриюn
Андрей 13 October 2020
Компанию АЛ-ХЕККА нам порекомендовали друзья. Мы созвонились встретились с Дмитрием. Было желание достроить второй этаж, и мы обсудили смету и проект будущего строительства. Строительство было завершено практически в сроки, оговоренные в начале нашего сотрудничества В процессе стройки все работы были выполнены качественно, профессионально и с душой! Во время обсуждения выбора материалов, благодаря консультации Дмитрия, подобрали строй. материал наиболее соответствующий стандартам «цена-качество» Уверенно могу рекомендовать компанию АЛ-ХЕККА, как надежного подрядчика Вашего строительства.
Анна Состина 21 April 2020
Очень, очень, очень порядочные люди и надежные партнеры. В вопросах строительства незаменимая опора - просто передаешь все сложности им, а они со всем разберутся и все сделают. Благодарю!!!!
Олег 16 April 2020
Залишити відгук
Консультація

Вітаю! Мене звуть Дмитро і я із задоволенням проконсультуюю Вас з будь-яких питань

Ми допоможемо з Вашим проектом!