АЛ-ХЕККА logo
Меню

Демонтаж м’якої покрівлі

Демонтаж м’якої покрівлі: особливості ремонтних робіт

Розбирання покрівельного покриття – важливий етап капітального ремонту будинку. Незважаючи, що м’яку покрівлю легше ремонтувати, в ряді випадків необхідно позбутися від старого матеріалу. Це досить складна і трудомістка робота, яку виконувати повинні фахівці. Демонтаж м’якої покрівлі можуть провести співробітники компанії «АЛ-ХЕККА». Ми приймаємо замовлення на проведення робіт на похилої та пласкої покрівлі будь-якої поверховості будівлі.

Коли проводиться демонтаж м’якої покрівлі?

Надійність і ефективність нової конструкції залежить від того, наскільки якісно видалено старий покрівельний матеріал. Демонтаж м’якої покрівлі проводиться в таких ситуаціях.

  • Локальний або капітальний ремонт. Покрівельний матеріал має певний термін служби, після закінчення якого конструкція приходить в непридатність, утворюється теча. Також причина ремонту може полягати в серйозному пошкодженні покриття, коли потрібно провести заміну покрівлі.
  • Бажання змінити повністю покрівельну конструкцію або матеріал покриття.
  • Знесення будівлі. Не завжди щільна забудова дозволяє для знесення будівлі використовувати важку техніку. В такому випадку будова розбирається вручну або за допомогою доступних механічних засобів.

Технології демонтажу м’якої покрівлі

Основою м’якого покрівельного матеріалу служить бітум, який змінює властивості при нагріванні і стає більш м’яким і тягучим. З огляду на особливість матеріалу демонтаж покрівлі не проводять в сонячну погоду при температурі понад +20 градусів.

Роботи можуть виконуватися двома способами.

З використанням штроборіза – професійного електроінструменту для нарізки покрівельного матеріалу на окремі фрагменти, які потім вручну відокремлюють від заснування. Цей метод використовується, якщо товщина старого покриття не більш 3 см.

За допомогою будівельної сокири з довгою ручкою. Якщо товщина покрівельного покриття перевищує 3 см, розруб на квадрати проводиться вручну. Фрагменти відокремлюють від основи, очищаючи таким чином всю поверхню покрівлі.

Вибір технології демонтажу м’якої покрівлі залежить від товщини і матеріалу, яким покрита покрівля, а також терміновості виконання замовлення. Після очищення основи даху будівельне сміття складують в спеціальний контейнер і вивозять. Щоб атмосферні опади не привели до псування конструкції, відразу монтується нове дахове покриття.

Ціна на демонтаж м’якої покрівлі в кожному конкретному випадку визначається індивідуально. Вона залежить від площі і форми конструкції, товщини старого покрівельного покриття, терміну виконання роботи. Фахівцям будівельної компанії «АЛ-ХЕККА» знайомі всі нюанси демонтажу м’якої покрівлі, вони виконають роботу швидко і якісно.

Ціни
Демонтаж м’якої покрівлі
Демонтаж м’якої покрівлі

Ціна від: 450 грн/м2

Переглянути всі ціни

Відгуки про компанію АЛ-ХЕККА

Делали утепление крыши, как раз перед похолоданием успели, спасибо ребята теперь буду экономить на отоплении. Отдельное спасибо Дмитрию за внимательность к любым мелочам.
Иван Трубицкий 29 September 2021
Хорошая компания, хорошее качество услуг, приятные цены. Спасибо Вам, ребята, вы специалисты с большой буквы, знающие свое дело!
Руслан 24 November 2020
Заказывал ремонт крыши из профнастила. Ребята мастера своего дела. Предложили разные виды выполнения работ и смет. Спасибо огромное за качественно выполненные работы, а главное быстро и в срок. Буду и в дальнейшем обращаться к этой компании.
Дмитрий 26 October 2020
Нашел фирму в интернете. Созвонился менеджер, проконсультировал. На самом деле заказ был не очень большим. Родителям требовалось построить небольшой загородный домик, что бы могли выезжать туда и летом, и зимой. Договорились о смете заранее, никаких лишних трать не было, что очень порадовало, особенно понравилась слаженность работы всех работников фирмы. РЕКОМЕНДУЮ всем! отдельная благодарность Дмитриюn
Андрей 13 October 2020
Компанию АЛ-ХЕККА нам порекомендовали друзья. Мы созвонились встретились с Дмитрием. Было желание достроить второй этаж, и мы обсудили смету и проект будущего строительства. Строительство было завершено практически в сроки, оговоренные в начале нашего сотрудничества В процессе стройки все работы были выполнены качественно, профессионально и с душой! Во время обсуждения выбора материалов, благодаря консультации Дмитрия, подобрали строй. материал наиболее соответствующий стандартам «цена-качество» Уверенно могу рекомендовать компанию АЛ-ХЕККА, как надежного подрядчика Вашего строительства.
Анна Состина 21 April 2020
Очень, очень, очень порядочные люди и надежные партнеры. В вопросах строительства незаменимая опора - просто передаешь все сложности им, а они со всем разберутся и все сделают. Благодарю!!!!
Олег 16 April 2020
Залишити відгук
Консультація

Вітаю! Мене звуть Дмитро і я із задоволенням проконсультуюю Вас з будь-яких питань

Ми допоможемо з Вашим проектом!