АЛ-ХЕККА logo
Меню

М’яка
покрівля

М’яка покрівля: гідна якість, презентабельний вигляд, доступна ціна

Покрівля – це верхній шар покриття даху, який постійно знаходиться під впливом атмосферних явищ. Матеріал повинен забезпечити гідроізоляцію, бути стійким до впливу хімічних речовин, витримувати перепади температури. Усім цим вимогам відповідає м’яка покрівля. Це узагальнена назва будівельних гнучких і еластичних матеріалів, які застосовуються для покриття дахів. До переліку входить мембранна покрівля та матеріали на бітумній основі: м’яка рулонна покрівля і черепиця. Монтується покриття на даху будь-якої конфігурації. Оформити замовлення на виконання робіт і дізнатися розцінки на м’яку покрівлю можна на сайті будівельної компанії «АЛ-ХЕККА».

Особливості м’якої покрівлі

Історія даху з м’якою покрівлею почалася багато десятиліть тому, коли єдиним гнучким матеріалом був руберойд. Він не відрізнявся високою міцністю, довговічністю, стійкістю до температурних перепадів. Його укладали в декілька шарів, але в процесі експлуатації покриття потребувало постійного ремонту. Незважаючи, що руберойд залишився в минулому, таку м’яку покрівлю в Україні можна побачити на дахах гаражів і дачних будинків.

Історія даху з м’якою покрівлею почалася багато десятиліть тому, коли єдиним гнучким матеріалом був руберойд. Він не відрізнявся високою міцністю, довговічністю, стійкістю до температурних перепадів. Його укладали в декілька шарів, але в процесі експлуатації покриття потребувало постійного ремонту. Незважаючи, що руберойд залишився в минулому, таку м’яку покрівлю в Україні можна побачити на дахах гаражів і дачних будинків.

Сучасний покрівельний матеріал має безліч переваг, серед яких:

 • стійкість до атмосферних опадів, високої і низької температури;
 • гнучкість і еластичність матеріалу полегшує облаштування м’якої покрівлі у важкодоступних місцях;
 • багатошарова конфігурація забезпечує міцність;
 • м’яка покрівля не схильна до корозії, появи грибка, цвілі;
 • високий рівень звукоізоляції;
 • доступна вартість м’якої покрівлі;

Пласка мембранна м’яка покрівля

Залежно від матеріалу класифікується покриття на три види:

 • ПВХ. Матеріал виготовлений на основі полівінілхлориду з додаванням пластифікаторів. Такий склад забезпечує високі ізоляційні властивості і еластичність. При монтажі м’якої покрівлі необхідно в точності дотримуватися інструкції.
 • ТПО. Порівняно нове покриття, виготовлене на основі термічно пластичних олефінів. Армуючим матеріалом служить склотканина. Укладання м’якої покрівлі проводиться за допомогою зварювання гарячим потоком повітря.
 • ЕПДМ. Основою служить штучний каучук, завдяки чому матеріал відрізняється чудовою еластичністю. При монтажі особливу увагу слід приділяти приклеювання стиків.

Мембрани застосовуються для облаштування дахів будь-якої конфігурації. Ціна роботи м’якої покрівлі залежить від складності конструкції. Обґрунтовано використання покриття на великих пласких дахах громадських споруд з подальшим створенням на них зони відпочинку, літніх кафе, невеликих садків. Зберігає колір, міцність і гідроізоляцію така м’яка покрівля до 35 років. У кожному конкретному випадку застосовується оптимальна технологія монтажу.

Рулонний м’яка покрівля на бітумної основі

Матеріал використовується для покриття пласких або похилих дахів з невеликим ухилом (до 30 градусів). Рулонний покрівельний матеріал розділяється на категорії:

 • приклеюється за допомогою всіх видів мастик на основі бітуму;
 • з шаром, що клеїться, на внутрішній поверхні;
 • спрямовується м’яка покрівля, яка монтується із застосуванням газового пальника.

Основні переваги – невисока вартість м’якого даху, легкість укладання, надійність. При правильному монтажі рулонні м’які покрівлі не вимагають ремонту 10-15 років.

Гнучка черепиця

Це порівняно новий покрівельний матеріал, який швидко завоював популярність серед забудовників. Особливі естетичні властивості і форма дозволяють втілювати сміливі дизайнерські ідеї. Фрагменти матеріалу можуть мати будь-які геометричні форми і всілякий відтінок. Завдяки цим якостям монтаж даху м’якою покрівлею став затребуваним серед забудовників. Крім чудового зовнішнього вигляду гнучка черепиця має чудові фізичні властивості.

Основою матеріалу служить скловолокно, на яке нанесені полімери в кілька шарів. М’яка черепиця відрізняється гнучкістю, еластичністю, високою міцністю і стійка до деформацій. Напилення мінеральної крихти на зовнішній шар покращує зовнішній вигляд, фактуру і створює додатковий захисний шар. На нижню сторону завдано клеїть, який для зручності транспортування найчастіше захищений поліетилен.

Бездоганні властивості і презентабельний зовнішній вигляд оцінили власники котеджів, м’яку черепицю монтують на будівлях ресторанів і розважальних центрів. Дизайнери створюють унікальні архітектурні ансамблі покрівлі та фасадів будівель.

Якщо вам потрібно покрити дах, інженери будівельної компанії «АЛ-ХЕККА» допоможуть з вибором матеріалу і розроблять проект будь-якої складності. Вартість роботи розраховується згідно з актуальним прайсом на м’яку покрівлю. Скориставшись послугами наших фахівців, ви отримаєте дах своєї мрії!

Калькулятор м’якої покрівлі розрахувати проект
Ціни
М’яка покрівля
М’яка покрівля

Ціна від: 2000 грн/м2

Переглянути всі ціни

Відгуки про компанію АЛ-ХЕККА

Делали утепление крыши, как раз перед похолоданием успели, спасибо ребята теперь буду экономить на отоплении. Отдельное спасибо Дмитрию за внимательность к любым мелочам.
Иван Трубицкий 29 September 2021
Хорошая компания, хорошее качество услуг, приятные цены. Спасибо Вам, ребята, вы специалисты с большой буквы, знающие свое дело!
Руслан 24 November 2020
Заказывал ремонт крыши из профнастила. Ребята мастера своего дела. Предложили разные виды выполнения работ и смет. Спасибо огромное за качественно выполненные работы, а главное быстро и в срок. Буду и в дальнейшем обращаться к этой компании.
Дмитрий 26 October 2020
Нашел фирму в интернете. Созвонился менеджер, проконсультировал. На самом деле заказ был не очень большим. Родителям требовалось построить небольшой загородный домик, что бы могли выезжать туда и летом, и зимой. Договорились о смете заранее, никаких лишних трать не было, что очень порадовало, особенно понравилась слаженность работы всех работников фирмы. РЕКОМЕНДУЮ всем! отдельная благодарность Дмитриюn
Андрей 13 October 2020
Компанию АЛ-ХЕККА нам порекомендовали друзья. Мы созвонились встретились с Дмитрием. Было желание достроить второй этаж, и мы обсудили смету и проект будущего строительства. Строительство было завершено практически в сроки, оговоренные в начале нашего сотрудничества В процессе стройки все работы были выполнены качественно, профессионально и с душой! Во время обсуждения выбора материалов, благодаря консультации Дмитрия, подобрали строй. материал наиболее соответствующий стандартам «цена-качество» Уверенно могу рекомендовать компанию АЛ-ХЕККА, как надежного подрядчика Вашего строительства.
Анна Состина 21 April 2020
Очень, очень, очень порядочные люди и надежные партнеры. В вопросах строительства незаменимая опора - просто передаешь все сложности им, а они со всем разберутся и все сделают. Благодарю!!!!
Олег 16 April 2020
Залишити відгук
Консультація

Вітаю! Мене звуть Дмитро і я із задоволенням проконсультуюю Вас з будь-яких питань

Ми допоможемо з Вашим проектом!