АЛ-ХЕККА logo
Меню

Ремонт даху з профнастилу

Ремонт даху з профнастилу – справа для професіоналів

Сьогодні профнастил часто застосовують для дахів будинків, адже у матеріалу невисока вартість і відмінні практичні характеристики. Однак і цей досить міцний варіант іноді ламається, і для його ремонту потрібно володіти певними теоретичними знаннями і практичними навичками.

Чому потрібно ремонт покрівлі з профнастила

Помилки при монтажі – найчастіша причина проблем. В ході установки нерідко пошкоджується матеріал, вірніше – захисний шар, що призводить до швидкого зносу. Також ремонт даху з профнастилу потрібен через те, що неграмотно виконали гідроізоляцію. Іноді доводиться заново укладати матеріал, тому що він був спочатку покладений неправильно, тому викликає зайву передачу шуму.

Проте в окремих випадках справа не в монтажі, а в браку на підприємстві. Якщо не дотримуються стандартів, листи металу виходять більш низької якості. Тобто, вони з більшою ймовірністю будуть піддані корозії, менше прослужать в цілому і навіть можуть становити певну загрозу. Дах з профнастилу низької якості може завдати шкоди людині, якщо від неї в результаті відвалиться шматок. І чим більше висота будинку, тим вище і ризики.

Нарешті, вагома, але досить рідкісна причина, по якій робиться непридатним дах з профнастилу – неграмотна експлуатація самими мешканцями. Наприклад, організація майданчика на даху будинку, без розуміння допустимих навантажень і необхідних умов експлуатації профнастилу. Якщо хочеться зробити щось на даху, це можна довіряти тільки професіоналам.

Умови успішного ремонту покрівлі з профнастилу

Дуже важливо, щоб ремонтні роботи проводились своєчасно. Дах з профнастилу – міцна конструкція, проте вона вимагає до себе уваги. Особливо важливо відразу ж оглянути виріб після монтажу і поспостерігати за його станом кілька днів. Якщо чутність стуку крапель під час дощу підозріло велика, або дах протікає – це привід викликати фахівців.

Найбільш складно виявити пошкодження захисного покриття профнастилу, яке може бути або оксидним, або полімерним. Зазвичай проблеми з таким дахом проявляються з роками. Якщо раптом з’ясувалося, що установники даху – далеко не професіонали в своїй справі, краще звернутися до надійної команді фахівців, яка приїде і перевірить, в якому стані знаходиться дах з профнастилу. Заразом майстри переконаються і в якості монтажу.

Важливо врахувати, що при тривалій експлуатації неправильно покладений і пошкоджений профнастил з часом втрачає свої якості. І потім доведеться не просто ремонтувати невелику ділянку такого даху, а й купувати новий матеріал і робити все заново. Звичайно, це буде значно дорожче.

Для того, щоб відремонтувати дах з профнастилу, потрібно знати ряд нюансів і до того ж мати відповідні навички. Навчання вимагає часу і сил, а ось виклик команди фахівців дозволить вирішити проблему швидко і без зайвих витрат. Принаймні, якщо ви звернетеся в компанію «АЛ-ХЕККА».

Ціни
Ремонт даху з профнастилу
Ремонт даху з профнастилу

Ціна від: 700 грн/м2

Переглянути всі ціни

Відгуки про компанію АЛ-ХЕККА

Делали утепление крыши, как раз перед похолоданием успели, спасибо ребята теперь буду экономить на отоплении. Отдельное спасибо Дмитрию за внимательность к любым мелочам.
Иван Трубицкий 29 September 2021
Хорошая компания, хорошее качество услуг, приятные цены. Спасибо Вам, ребята, вы специалисты с большой буквы, знающие свое дело!
Руслан 24 November 2020
Заказывал ремонт крыши из профнастила. Ребята мастера своего дела. Предложили разные виды выполнения работ и смет. Спасибо огромное за качественно выполненные работы, а главное быстро и в срок. Буду и в дальнейшем обращаться к этой компании.
Дмитрий 26 October 2020
Нашел фирму в интернете. Созвонился менеджер, проконсультировал. На самом деле заказ был не очень большим. Родителям требовалось построить небольшой загородный домик, что бы могли выезжать туда и летом, и зимой. Договорились о смете заранее, никаких лишних трать не было, что очень порадовало, особенно понравилась слаженность работы всех работников фирмы. РЕКОМЕНДУЮ всем! отдельная благодарность Дмитриюn
Андрей 13 October 2020
Компанию АЛ-ХЕККА нам порекомендовали друзья. Мы созвонились встретились с Дмитрием. Было желание достроить второй этаж, и мы обсудили смету и проект будущего строительства. Строительство было завершено практически в сроки, оговоренные в начале нашего сотрудничества В процессе стройки все работы были выполнены качественно, профессионально и с душой! Во время обсуждения выбора материалов, благодаря консультации Дмитрия, подобрали строй. материал наиболее соответствующий стандартам «цена-качество» Уверенно могу рекомендовать компанию АЛ-ХЕККА, как надежного подрядчика Вашего строительства.
Анна Состина 21 April 2020
Очень, очень, очень порядочные люди и надежные партнеры. В вопросах строительства незаменимая опора - просто передаешь все сложности им, а они со всем разберутся и все сделают. Благодарю!!!!
Олег 16 April 2020
Залишити відгук
Консультація

Вітаю! Мене звуть Дмитро і я із задоволенням проконсультуюю Вас з будь-яких питань

Ми допоможемо з Вашим проектом!