АЛ-ХЕККА logo
Меню

Покрівля
з черепиці

Особливості черепичної покрівлі

Раніше дах з черепиці могли собі дозволити тільки заможні люди. Однак сьогодні, завдяки сучасним виробничим технологіям, таку покрівлю може облаштувати практично кожен власник земельної ділянки, що зводить будинок. Будматеріал відрізняється надійністю і низькою ціною. Будинки з черепичним дахом мають естетичний вигляд, стійкі до впливу опадів.

Як влаштована покрівля з черепиці

Такий дах може бути керамічним (глиняним), піщано-цементним (бетонним).

Також на ринку представлені такі види черепиці:

  • металева;
  • скляна;
  • піщано-полімерна;
  • бітумна.

Глиняний матеріал коштує дорожче, ніж бетонний. Така черепиця має плитки рівної форми, невеликої товщини. Бетонний матеріал не піддається випалу при виготовленні, однак все одно має високу міцність, тривалий експлуатаційний період.

Облаштування черепичного даху

Монтувати покрівлю не так вже й легко. Вся робота займає чимало часу, потребує докладання суттєвих фізичних зусиль. З огляду на те виконувати монтаж черепиці самостійно не рекомендується. Краще звернутися до професіоналів, які швидко і якісно проведуть необхідні роботи.

Строители сооружают черепичную кровлю так:

  1. Зводять настил.
  2. Монтують обрешеточну конструкцію, проводять канали вентиляції.
  3. Укладають черепичні плитки. На даному етапі будівельникам потрібно бути особливо обережними, щоб не впустити черепицю і не розбити її.
  4. Закріплюють розташований внизу черепичний ряд за допомогою саморізів або оцинкованих цвяхів.
  5. Закріплюють черепичні плитки близько проходів і згинів. При наявності великого кута нахилу плитки закріплюються по всьомй даху.
  6. Закріплюють покрівельні елементи (теплоізоляція, вентиляція, огорожі для снігових мас, коник).

Основні плюси даху з черепиці

Експлуатаційний період такого даху перевищує 100 років. Вам не знадобиться здійснювати який-небудь особливий догляд за покрівлею, ремонтувати її. Правильно монтована покрівельна система дає можливість запобігти негативній дії конденсату на дах і будинок. Черепиця витримує підвищені снігові навантаження, стійка до сильних вітрових поривів, вологості. Також вона має властивості морозостійкості і пожежобезпеки.

Штучні плитки черепиці без проблем можна пристосувати до ймовірної деформації будинку при усадки. Черепичний дах легко монтувати, реконструювати. Відмітна властивість такої конструкції – теплоємність. Повільно розігріваючись днем під сонячними променями, черепичні плитки так само повільно остигають. Отже, під дахом формується потік повітря, який провітрює і просушує його.

Черепиця не видає шуму, коли йде дощ або дме сильний вітер, не стає розжареною при впливі сонячних променів. Це означає, що в мансардному приміщенні будуть оптимальні умови для проживання.

Важлива перевага черепиці – її універсальність. Будматеріал можливо використовувати для облаштування будь-яких дахів, починаючи з односхилих і двосхилих і закінчуючи чотирьохскатними і вальмовими. Ніщо не обмежує вас у виборі найбільш відповідного даху для будинку.

На монтаж покрівлі з черепиці ціна залежить від площі поверхні, на якій буде укладатися будматеріал. Також значення має тип використовуваної черепиці. Визначити приблизну вартість будматеріалів і робіт ви можете за допомогою онлайн калькулятора. Введіть в нього необхідні дані для розрахунку основних параметрів даху.

Для визначення точної вартості черепичного даху зверніться в будівельну компанію «АЛ-ХЕККА». Її співробітники розрахують, скільки грошей знадобиться витратити на будматеріали, а також проведуть інші розрахункові процедури. Після цього вони відразу зможуть приступити до будівельних робіт, пов’язаних з облаштуванням даху з черепиці.

Консультація

Вітаю! Мене звуть Дмитро і я із задоволенням проконсультуюю Вас з будь-яких питань

Ми допоможемо з Вашим проектом!