АЛ-ХЕККА logo
Меню
ГоловнаПокрівельні роботиКерамічна черепиця

керамічна черепиця

Керамічний дах – краса з багаторічною історією

При виборі покрівельного покриття багато забудовників зупиняють свій вибір на керамічній черепиці. Це один з найдавніших матеріалів, історія якого налічує кілька тисячоліть і користується попитом у наші дні. Таку популярність пояснюють унікальні властивості. Крім того, що керамічний дах має презентабельний вигляд, він довговічна, добре зберігає тепло, не пропускає вологу.

Особливості керамічної даху

Виготовляють покрівельний матеріал з певних сортів глини, яку формують, черепки сушать, запікають в печі при високій температурі і на виході покривають глазур’ю. При правильному монтажі та догляді керамічний дах буде служити вічно. Підтверджують це збережені до наших днів замки, які були побудовані багато десятиліть тому.

Керамічна покрівля не вигорає під сонячними променями, тому без регулярного фарбування завжди зберігає привабливий вигляд. Черепиця не втрачає свої властивості під впливом атмосферних опадів і температурних перепадів. Керамічний дах відмінно захищає від шуму і добре зберігає тепло. Натуральний матеріал не створює парникового ефекту, який призводить до утворення конденсату.

При розробці проекту керамічного даху враховується в яких цілях буде використовуватися простір під конструкцією. Якщо там передбачається розмістити мансарду, необхідно передбачити підтримку температурного режиму і вологості. У такому випадку крім паро- та теплоізоляції знадобиться гідроізоляційний шар. Укладається він на крокви і для вентиляції встановлюються контробрешетування. Зверху кріплять бруси, на які кріпиться черепиця. Якщо керамічний дах буде з неопалюваним горищем, досить передбачити систему вентиляції. Всі ці нюанси знайомі інженерам компанії «АЛ-ХЕККА», які розроблять проект з урахуванням всіх ваших побажань.

Монтаж керамічної черепиці

Професійні покрівельники нашої компанії проводять монтажні роботи з дотриманням всіх будівельних правил.

  1. Облаштування обрешетування. Крок обрешетування залежить від моделі використовуваної черепиці. Майстри роблять розмітку рядів і заміряють висоту кожного контробрешетування. Якщо є перепади, для вирівнювання площини ската набиваються рейки.
  2. Укладання черепиці. Монтаж покрівлі з керамічної черепиці починається з нижнього правого кута. Для рівномірного навантаження крокв черепиця по 5-6 штук розкладається на всіх схилах. Для кріплення елементів використовуються оцинковані шурупи. Залежно від ухилу конструкції черепиця може укладатися в шаховому порядку.

Для зведення керамічної даху можна використовувати черепицю різного виду. Вона може бути певної тональності, матовою або з глянцевим покриттям. Від вибору моделі і кольору експлуатаційні характеристики не залежать.

Переваги керамічного даху

Вагомі аргументи на користь покрівельного матеріалу.

  1. Естетичні характеристики. Матеріал доступний в різних кольорових рішеннях, що дозволяє вибрати черепицю відповідно до архітектурного стилю будинку. Класичний варіант – природний колір обпаленої глини.
  2. Екологічність. Черепиця виготовлена з натуральної сировини. Глина піддається сушінню і обпеченю в печі при дуже високій температурі. Матеріал зберігає свої властивості при будь-яких погодних умовах, не виділяє специфічний запах, пропускає повітря.
  3. Тривалий термін експлуатації. Незважаючи на те, що виробники гарантують 30 років безпроблемної експлуатації, при правильному монтажі і належному догляді керамічний дах прослужить значно довше. Конструкція збереже чудовий вид і якість.

Ціна керамічного даху залежить від площі і виду використовуваного матеріалу.

Ціни
Керамічна черепиця
Керамічна черепиця

Ціна від: 2500 грн/м2

Переглянути всі ціни

Відгуки про компанію АЛ-ХЕККА

Делали утепление крыши, как раз перед похолоданием успели, спасибо ребята теперь буду экономить на отоплении. Отдельное спасибо Дмитрию за внимательность к любым мелочам.
Иван Трубицкий 29 September 2021
Хорошая компания, хорошее качество услуг, приятные цены. Спасибо Вам, ребята, вы специалисты с большой буквы, знающие свое дело!
Руслан 24 November 2020
Заказывал ремонт крыши из профнастила. Ребята мастера своего дела. Предложили разные виды выполнения работ и смет. Спасибо огромное за качественно выполненные работы, а главное быстро и в срок. Буду и в дальнейшем обращаться к этой компании.
Дмитрий 26 October 2020
Нашел фирму в интернете. Созвонился менеджер, проконсультировал. На самом деле заказ был не очень большим. Родителям требовалось построить небольшой загородный домик, что бы могли выезжать туда и летом, и зимой. Договорились о смете заранее, никаких лишних трать не было, что очень порадовало, особенно понравилась слаженность работы всех работников фирмы. РЕКОМЕНДУЮ всем! отдельная благодарность Дмитриюn
Андрей 13 October 2020
Компанию АЛ-ХЕККА нам порекомендовали друзья. Мы созвонились встретились с Дмитрием. Было желание достроить второй этаж, и мы обсудили смету и проект будущего строительства. Строительство было завершено практически в сроки, оговоренные в начале нашего сотрудничества В процессе стройки все работы были выполнены качественно, профессионально и с душой! Во время обсуждения выбора материалов, благодаря консультации Дмитрия, подобрали строй. материал наиболее соответствующий стандартам «цена-качество» Уверенно могу рекомендовать компанию АЛ-ХЕККА, как надежного подрядчика Вашего строительства.
Анна Состина 21 April 2020
Очень, очень, очень порядочные люди и надежные партнеры. В вопросах строительства незаменимая опора - просто передаешь все сложности им, а они со всем разберутся и все сделают. Благодарю!!!!
Олег 16 April 2020
Залишити відгук
Консультація

Вітаю! Мене звуть Дмитро і я із задоволенням проконсультуюю Вас з будь-яких питань

Ми допоможемо з Вашим проектом!