АЛ-ХЕККА logo
Меню

Демонтаж
даху

Демонтаж даху від фахівців

Капітальні ремонтні роботи даху включають її первісний демонтаж. Ламати – не будувати, вважають деякі, тому відносяться до процедури легко. Результатом помилкової думки і нерозумних дій власника будинку можуть стати такі згубні наслідки:

 • демонтаж даху, проведений з порушенням технології, призводить до руйнування елементів покрівлі під час здійснення часткового ремонту;
 • коли приступають до розбирання кроквяної конструкції, покрівля може обрушитися і стати причиною нещасного випадку;
 • в результаті падіння будматеріалів пошкоджуються внутрішні приміщення та цінне майно.

Будівельники, що працюють в компанії «АЛ-ХЕККА», знають, як правильно демонтувати покрівлю. Злагоджена команда професіоналів діє не тільки з урахуванням техніки безпеки, але також з метою зберегти більший обсяг матеріалів для подальшого застосування. Раціональний підхід фахівців економить гроші клієнта, які він витрачає для проведення капітального ремонту. Бригада досвідчених майстрів компанії «АЛ-ХЕККА» виконує замовлення клієнта якісно і швидко.

Покроковий демонтаж даху

Будівельники компанії «АЛ-ХЕККА» проводять демонтаж покрівлі поетапно.

 1. Замовник отримує вичерпну консультацію у фахівця, який не раз проводив роботи.
 2. Эксперт выезжает по адресу, где находится объект, и делает необходимые замеры.
 3. На підставі зроблених вимірів складається кошторис.
 4. З клієнтом підписується договір, де прописують права та обов’язки виконавця робіт і замовника
 5. Будівельники приступають до демонтажу старої покрівлі. Дії співробітників курує виконроб. Також він стежить за термінами і якістю виконуваних робіт.

Демонтаж і монтаж даху розрізняються залежно від технології розбирання. Адже у кожного покрівельного покриття свої експлуатаційні властивості. Наприклад, черепицю з кераміки просто розібрати. З’єднання плиток здійснюється за допомогою замкових кріплень. Розбирання передбачає почергове від’єднання елементів і акуратний спуск матеріалу з даху.

Не важко буде розібрати шиферний настил. Досить мати ручний інструмент. Складним вважається демонтаж бітуму.

Підготовка і використовувані інструменти

Монтаж і демонтаж покрівлі з урахуванням сучасних технологій вимагають наявності певного переліку інструментів та обладнання.

 1. Міцні драбини.
 2. Драбини для безпечного переміщення по даху.
 3. Канат.
 4. Пила, молоток, цвяходер.
 5. Шуруповерт і насадки.

Іноді досить використовувати блочну систему, яка допомагає транспортувати видалені матеріали на землю.

Підготовчий етап перед тим, як розібрати дах, який продумують фахівці компанії «АЛ-ХЕККА»:

 • прибирання з покрівлі кабелю, труб, антен та інших комунікацій, які можуть заважати;
 • спуск сторонніх предметів;
 • якщо мова йде про похилий дах, на горищі споруджують тимчасові прогони і підпори;
 • працюючи з мансардним дахом, будівельники спочатку демонтують вікна.

Після цього майстри знімають верхній шар даху, утеплювач, обрешітку, працюють з кроквами і несучими балками, якщо в цьому є необхідність.

Як формується ціна на демонтаж даху

На демонтаж даху ціна в компанії «АЛ-ХЕККА» залежить від таких факторів:

 • площа поверхні;
 • особливі умови;
 • матеріал, з якого викладена покрівля;
 • виконання додаткових робіт. Наприклад, алмазне різання бетону, що вимагає застосування дорогого устаткування і джерела електрики;
 • технологія, яку вибрали фахівці для проведення розбирання.

Переваги звернення до будівельної компанії «АЛ-ХЕККА»

Демонтаж старої покрівлі, що проводиться фахівцями компанії «АЛ-ХЕККА», відрізняється високою якістю послуги і помірною ціновою політикою. Переваги співпраці з будівельною фірмою, які вже оцінили наші клієнти:

 • великий перелік послуг;
 • досвід роботи, висока кваліфікація і професіоналізм будівельників;
 • розбирання виконується з урахуванням будівельних норм і правил техніки безпеки;
 • оперативне виконання замовлення, за попередньою домовленістю з клієнтом;
 • тішать наших замовників і низькі ціни;
 • застосування сучасного обладнання від перевірених виробників, які прискорюють демонтаж і підвищують його якість.

Компанія «АЛ-ХЕККА» працює на будівельному ринку багато років. Покрівельні роботи виконуються будь-якій складності. Після розбирання даху, що продірявився, ми готові розробити проект, що передбачає будівництво нової покрівельної системи під ключ. Ми беремо на себе гарантійні зобов’язання на надані послуги за реальну вартість.

Зверніться до будівельної компанії «АЛ-ХЕККА» за демонтажем покрівлі, і питання буде вирішено в найкоротші терміни.

Калькулятор демонтажу даху розрахувати проект
Ціни
Демонтаж даху
Демонтаж даху

Ціна від: 450 грн/м2

Переглянути всі ціни

Відгуки про компанію АЛ-ХЕККА

Делали утепление крыши, как раз перед похолоданием успели, спасибо ребята теперь буду экономить на отоплении. Отдельное спасибо Дмитрию за внимательность к любым мелочам.
Хорошая компания, хорошее качество услуг, приятные цены. Спасибо Вам, ребята, вы специалисты с большой буквы, знающие свое дело!
Заказывал ремонт крыши из профнастила. Ребята мастера своего дела. Предложили разные виды выполнения работ и смет. Спасибо огромное за качественно выполненные работы, а главное быстро и в срок. Буду и в дальнейшем обращаться к этой компании.
Нашел фирму в интернете. Созвонился менеджер, проконсультировал. На самом деле заказ был не очень большим. Родителям требовалось построить небольшой загородный домик, что бы могли выезжать туда и летом, и зимой. Договорились о смете заранее, никаких лишних трать не было, что очень порадовало, особенно понравилась слаженность работы всех работников фирмы. РЕКОМЕНДУЮ всем! отдельная благодарность Дмитриюn
Компанию АЛ-ХЕККА нам порекомендовали друзья. Мы созвонились встретились с Дмитрием. Было желание достроить второй этаж, и мы обсудили смету и проект будущего строительства. Строительство было завершено практически в сроки, оговоренные в начале нашего сотрудничества В процессе стройки все работы были выполнены качественно, профессионально и с душой! Во время обсуждения выбора материалов, благодаря консультации Дмитрия, подобрали строй. материал наиболее соответствующий стандартам «цена-качество» Уверенно могу рекомендовать компанию АЛ-ХЕККА, как надежного подрядчика Вашего строительства.
Очень, очень, очень порядочные люди и надежные партнеры. В вопросах строительства незаменимая опора - просто передаешь все сложности им, а они со всем разберутся и все сделают. Благодарю!!!!
Залишити відгук
Консультація

Вітаю! Мене звуть Дмитро і я із задоволенням проконсультуюю Вас з будь-яких питань

Ми допоможемо з Вашим проектом!