АЛ-ХЕККА logo
Меню

Заміна
даху

Заміна даху від фахівців

Завершивши будівництво або купивши будинок, кожен очікує, що жити в ньому буде затишно і тепло завжди. Але ніщо не вічне. Коли залишає бажати кращого стан покрівлі, про сухості приміщень і комфорті залишається мріяти. У міру псування поверхні з’являються протікання, змагають вогкість і цвіль, неприємний запах у кімнатах. Ростуть рахунки за опалення, змінюється зовнішній вигляд будинку.

Для фахівців будівельної компанії «АЛ-ХЕККА» заміна даху є пріоритетним напрямом, який користується попитом. Послуга передбачає установку даху і утеплення, захист гідроізоляційних матеріалів. У нас замовляють заміну покрівлі будь-якої складності. Величезний досвід будівельників і висока кваліфікація дозволяють виконувати поставлені клієнтом завдання на професійному рівні.

Коли рекомендується заміна даху

Заміна покрівлі проводиться після огляду поверхні і будівельної конструкції фахівцем компанії «АЛ-ХЕККА». На необхідність проведення робіт вказують такі ознаки:

 • на покрівлі присутні дрібні тріщини, через що зіпсований зовнішній вигляд будівлі. При цьому гниль на кроквах може бути відсутнім;
 • на горищі помічені сліди вологи, це ж стосується і мансарди. Заміну поверхні і каркаса роблять, якщо на каркасі є гниль;
 • гірше, коли руйнування торкнулися крокв і теплоізоляції, а в покрівельному покритті виявлені діри. Тоді заміна покрівлі даху захоплює всі елементи.

Як проводиться демонтаж старої покрівлі

Щоб дах не обвалився, важливо грамотно провести демонтаж зношеної системи.

 1. Для зняття шиферу фахівці компанії «АЛ-ХЕККА» використовують фомку і молоток. При утилізації матеріалу в шиферних листах на ділянках фіксації до обрешетування досить зробити дірки.
 2. Для демонтажу обрешетування і крокв озброюються фомкой і пилкою.
 3. Коли в якості покриття виступає профнастил, сучасна черепиця з металу або кераміки, будівельники діють максимально дбайливо. Адже покриття годиться для повторного використання для облаштування даху в гаражі або господарської споруди.

Який покрівельний матеріал кращий

Заміна старої покрівлі здійснюється за допомогою сучасних матеріалів. Вимоги, які до них пред’являють:

 • технологічність, міцність, надійність;
 • гарний зовнішній вигляд;
 • простота укладання і обслуговування;
 • відсутність псування при низьких температурах, високому навантаженні;
 • забезпечення тривалого обслуговування покрівлі зі збереженням початкових характеристик.

Укладання даху зі старою кроквяною конструкцією можлива з використанням металочерепиці або профнастилу. Переваги цих сучасних будматеріалів – можливість приховати недоліки старої покрівлі.

Покрокова заміна даху будинку

Заміна даху будинку включає наступні етапи.

 1. Демонтаж старого покриття
 2. Збірка покрівлі, що складається з установки крокв, рейок.
 3. Укладання ізоляції для утеплення і захист від згубного впливу і проникнення води, пари.
 4. Монтаж нового даху.

Від погодних негараздів будинок надійно захищений, коли дах покладена грамотно. Необхідними навичками і знаннями володіють професіонали будівельної компанії «АЛ-ХЕККА». Конструкція складається з декількох шарів, кожен з яких виконує свою функцію. Кожен елемент покрівельного «пирога» спланований у відповідному проекті.

Від чого залежить ціна заміни покрівлі

Вартість заміни покрівлі будинку визначають наступні чинники:

 • обсяг робіт;
 • складність;
 • як швидко потрібно здійснити монтаж;
 • в яких умовах працюють будівельники, наприклад, висота будівлі, пора року;
 • якість нових матеріалів;
 • необхідність застосування підйомного обладнання та механізмів;
 • наявність вільного місця для зберігання будматеріалів, створення заготовок, що спрощують монтаж.

Опис вартості послуг вказують в калькуляції. Якщо клієнта не влаштовує якийсь пункт, він обговорює доцільність і можливість внесення правок до проекту. Не варто забувати про те, що дах – не місце для нерозумної економії.

Переваги звернення в компанію «АЛ-ХЕККА»

До переваг співпраці з фахівцями компанії «АЛ-ХЕККА» можна віднести:

 • діагностику стану даху;
 • використання новітніх будівельних технологій тепло-, паро- та гідроізоляції;
 • практичні навички в роботі з сучасними сертифікованими матеріалами;
 • комплексне обслуговування – кваліфікована допомога в монтажі водостоку і крокв;
 • проектування і виготовлення професіоналами покрівельної конструкції з нуля під ключ;
 • монтаж двосхилих, пласких і інших видів дахів.

Роботи будівельниками компанії «АЛ-ХЕККА» здійснюються з дотриманням правил техніки безпеки.

По завершенні заміни покрівлі замовник заїжджає в затишний будинок в обумовлений з фахівцями термін.

Калькулятор заміни даху розрахувати проект
Ціни
Заміна даху
Заміна даху

Ціна від: 750 грн/м2

Переглянути всі ціни

Відгуки про компанію АЛ-ХЕККА

Делали утепление крыши, как раз перед похолоданием успели, спасибо ребята теперь буду экономить на отоплении. Отдельное спасибо Дмитрию за внимательность к любым мелочам.
Иван Трубицкий 29 September 2021
Хорошая компания, хорошее качество услуг, приятные цены. Спасибо Вам, ребята, вы специалисты с большой буквы, знающие свое дело!
Руслан 24 November 2020
Заказывал ремонт крыши из профнастила. Ребята мастера своего дела. Предложили разные виды выполнения работ и смет. Спасибо огромное за качественно выполненные работы, а главное быстро и в срок. Буду и в дальнейшем обращаться к этой компании.
Дмитрий 26 October 2020
Нашел фирму в интернете. Созвонился менеджер, проконсультировал. На самом деле заказ был не очень большим. Родителям требовалось построить небольшой загородный домик, что бы могли выезжать туда и летом, и зимой. Договорились о смете заранее, никаких лишних трать не было, что очень порадовало, особенно понравилась слаженность работы всех работников фирмы. РЕКОМЕНДУЮ всем! отдельная благодарность Дмитриюn
Андрей 13 October 2020
Компанию АЛ-ХЕККА нам порекомендовали друзья. Мы созвонились встретились с Дмитрием. Было желание достроить второй этаж, и мы обсудили смету и проект будущего строительства. Строительство было завершено практически в сроки, оговоренные в начале нашего сотрудничества В процессе стройки все работы были выполнены качественно, профессионально и с душой! Во время обсуждения выбора материалов, благодаря консультации Дмитрия, подобрали строй. материал наиболее соответствующий стандартам «цена-качество» Уверенно могу рекомендовать компанию АЛ-ХЕККА, как надежного подрядчика Вашего строительства.
Анна Состина 21 April 2020
Очень, очень, очень порядочные люди и надежные партнеры. В вопросах строительства незаменимая опора - просто передаешь все сложности им, а они со всем разберутся и все сделают. Благодарю!!!!
Олег 16 April 2020
Залишити відгук
Консультація

Вітаю! Мене звуть Дмитро і я із задоволенням проконсультуюю Вас з будь-яких питань

Ми допоможемо з Вашим проектом!