АЛ-ХЕККА logo
Меню

Утеплення
даху

Популярні матеріали для утеплення даху

Утеплення даху дозволяє захиститися від морозу в зимовий сезон і від спеки в літній час. Від правильності підбору утеплювального матеріалу і якості проведених робіт залежить рівень теплоізоляції будинку і збереження внутрішньої обробки.

Яким повинен бути матеріал для утеплення даху

Щоб правильно підібрати утеплюючий матеріал, необхідно врахувати вид покрівлі. Дах може бути схилим або прямим. Якісний утеплюючий матеріал повинен бути:

  • довговічним;
  • вологостійким;
  • паропроникним;
  • біостійким;
  • екологічним;
  • пожежобезпечним.

Також утеплюючий матеріал повинен мати у своєму розпорядженні тепло- і звукоізоляційні властивості. При дотриманні перерахованих вище умов покрівля будівлі буде захищати вас від вологи, спеки, холоду, дозволить приміщенню «дихати».

Утеплюючий матеріал повинен мати товщину мінімум 2.5 см. Він може належати до волокнистого або ніздрюватого типу.

Утеплення скловатою

Недорогий матеріал серед тих, що використовується для утеплення даху. Він забезпечує непогану теплоізоляцію. Однак мінусів набагато більше, ніж плюсів. Так, скловату важко застосовувати для утеплення схилих і прямих дахів. Вона сприйнятлива до деформування, схильна до посиленого вбирання вологи. З цієї причини скловату необхідно захищати від намокання. Екологічність матеріалу теж залишає бажати кращого.

Штапельне волокно для утеплення даху

Відрізняється підвищеною теплоізоляцією і вологостійкістю. Також цей матеріал безпечний в експлуатації. Його застосовують для утеплення поверхонь даху, які розташовані як усередині, так і зовні. Можна використовувати і для схилих, і для пласких покрівель. З огляду на те, що штапельне волокно має велику масу, його нескладно закріпити на схилах.

Плити для даху з мінвати

Цей матеріал, за допомогою якого виконують утеплення даху будинку, роблять з базальту. Його піддають нагріванню, пресуванню, щоб створити високощільні плити. Вони екологічні, негорючі, довговічні, забезпечують відмінну теплоізоляцію. Також мінвата захищає приміщення від сторонніх звуків з вулиці, дозволяючи при цьому будинку “дихати”, так як має високу паропроникність. З мінусів варто відзначити знижену вологостійкість. Щоб уникнути проблем з усадкою плит для мінеральної вати створюють додатковий гідроізоляційний шар. Монтувати даний матеріал легко, так як він стійкий до механічного впливу, деформації.

Утеплювач з целюлози

Будматеріал на 81 відсоток зроблений з целюлози, на 8 – з антисептичних засобів, на 11 – з нелетких антипіренів. Антисептичні засоби роблять утеплювач біостійким, забезпечують захист від загнивання і експлуатаційний період, рівний мінімум 100 років.

Виконати утеплення покрівлі будинку целюлозним матеріалом досить просто, так як він небагато важить, абсолютно безпечний в експлуатації. Його елементи є неотруйними, навіть при загорянні не продукує небезпечних сполук. Утеплювач містить антипірени, які знижують швидкість поширення полум’я.

Пінополістирол для утеплення даху

Це найбільш поширений полімерний утеплювач. Він не збільшує тиск на несучі конструкції, так як має низьку масу. Цей матеріал для утеплення даху дешевий, легко ріжеться на частини і встановлюється, стійкий до деформацій, захищений від загорянь. При застосуванні пінополістиролу необхідно облаштувати якісну вентиляційну систему, так як цей утеплювач має властивість повітронепроникності.

Утеплення даху пінополіуретаном

Більша частина матеріалу являє собою газові мікрокамери, які заповнені повітрям або вуглекислотою. Такий утеплювач для даху стійкий до впливу мікробів, цвілі, води. Забезпечує відмінну теплоізоляцію. Експлуатаційний період пінополіуретану дорівнює 30 рокам.

Вартість утеплення даху

На утеплення даху ціна залежить від того, які саме частини покрівлі утеплюються. Так, пінополіуретаном зазвичай утеплюють горищні приміщення. Він може бути використаний як в формі плит (їх необхідно додатково фіксувати), так і нанесений прямо при проведенні покрівельних робіт. Це економічний утеплювач, при установці якого майже не створюється відходів.

На утеплення покрівлі ціна роботи розраховується з урахуванням вартості матеріалів. Підбираючи утеплювач, потрібно брати до уваги його плюси і мінуси, тип даху, тип вентиляційної системи. Грамотно обраний матеріал прослужить довгий час, сформувавши в приміщенні оптимальний мікроклімат. Допомогти з вибором утеплювача можуть фахівці будівельної сфери. Вони проконсультують вас з приводу того, який матеріал краще вибрати, повідомлять, якою буде на утеплення покрівлі ціна.

Калькулятор утеплення даху розрахувати проект
Ціни
Утеплення даху
Утеплення даху

Ціна від: 700 грн/м2

Переглянути всі ціни

Відгуки про компанію АЛ-ХЕККА

Делали утепление крыши, как раз перед похолоданием успели, спасибо ребята теперь буду экономить на отоплении. Отдельное спасибо Дмитрию за внимательность к любым мелочам.
Иван Трубицкий 29 September 2021
Хорошая компания, хорошее качество услуг, приятные цены. Спасибо Вам, ребята, вы специалисты с большой буквы, знающие свое дело!
Руслан 24 November 2020
Заказывал ремонт крыши из профнастила. Ребята мастера своего дела. Предложили разные виды выполнения работ и смет. Спасибо огромное за качественно выполненные работы, а главное быстро и в срок. Буду и в дальнейшем обращаться к этой компании.
Дмитрий 26 October 2020
Нашел фирму в интернете. Созвонился менеджер, проконсультировал. На самом деле заказ был не очень большим. Родителям требовалось построить небольшой загородный домик, что бы могли выезжать туда и летом, и зимой. Договорились о смете заранее, никаких лишних трать не было, что очень порадовало, особенно понравилась слаженность работы всех работников фирмы. РЕКОМЕНДУЮ всем! отдельная благодарность Дмитриюn
Андрей 13 October 2020
Компанию АЛ-ХЕККА нам порекомендовали друзья. Мы созвонились встретились с Дмитрием. Было желание достроить второй этаж, и мы обсудили смету и проект будущего строительства. Строительство было завершено практически в сроки, оговоренные в начале нашего сотрудничества В процессе стройки все работы были выполнены качественно, профессионально и с душой! Во время обсуждения выбора материалов, благодаря консультации Дмитрия, подобрали строй. материал наиболее соответствующий стандартам «цена-качество» Уверенно могу рекомендовать компанию АЛ-ХЕККА, как надежного подрядчика Вашего строительства.
Анна Состина 21 April 2020
Очень, очень, очень порядочные люди и надежные партнеры. В вопросах строительства незаменимая опора - просто передаешь все сложности им, а они со всем разберутся и все сделают. Благодарю!!!!
Олег 16 April 2020
Залишити відгук
Консультація

Вітаю! Мене звуть Дмитро і я із задоволенням проконсультуюю Вас з будь-яких питань

Ми допоможемо з Вашим проектом!