АЛ-ХЕККА logo
Меню

Ремонт
даху

Ремонт даху від фахівців

Будь-який покрівельний матеріал рано чи пізно приходить в непридатність. Рішенням проблеми псування майна може стати ремонт даху, який здійснюється висококваліфікованими фахівцями будівельної компанії «АЛ-ХЕККА». Залишивши ремонтні роботи на потім, власник будинку стикається з появою на покрівлі глибоких пошкоджень. Наслідки можуть виявитися небезпечними – обвал несучих покриттів.

Наші співробітники проводять ремонт будь-якої складності, незалежно від різновиду і площі, яку займає дах. Звернувшись в нашу компанію, ви можете розраховувати на якісне відновлення покрівлі, з урахуванням сучасних технологій. Команда досвідчених фахівців працює злагоджено і ефективно. Ремонт покрівлі, замовлений в компанії «АЛ-ХЕККА». коштує недорого.

Коли не обійтися без ремонту покрівлі

Випадання опадів і інші кліматичні чинники згодом руйнують верхні шари покрівельного покриття. Відбувається розгерметизація функціональних компонентів, залишає бажати кращого стан місць примикань.

Регулярно проводячи профілактику, вдається виявити проблемні ділянки на ранньому етапі і скоротити витрати на обслуговування. Дрібний ремонт невеликих пошкоджень фахівцями будівельної компанії «АЛ-ХЕККА» передбачає використання перевірених і високоякісних матеріалів.

Якщо ступінь зносу висока, ремонт даху будинку вимагає проведення повного демонтажу покрівельної поверхні і заміни нової. Сучасні технологічні рішення дозволяють швидко і якісно встановлювати необхідні компоненти нового даху.

За якими проблемам, пов’язаними з дахом, можна зрозуміти, що пора його ремонтувати?

 1. Протікання.
 2. Відшарування верхнього покрівельного матеріалу, здуття.
 3. Поява дрібних тріщин.
 4. Пошкодження утеплювача, теплоізоляції.
 5. Наявність грибка, моху, гнилі.
 6. Розриви, утворені в місцях прилягання зливостоків і в стиках.

Різновиди ремонту покрівлі будинку

Замовивши ремонт покрівлі по Україні в компанії «АЛ-ХЕККА», можна розраховувати на якісне виконання робіт під ключ за помірними цінами. Розрізняють декілька різновидів ремонту покрівлі, в залежності від її стану.

 1. Капітальний. Проводиться відповідно до Держстандарту. Якщо потрібно, зміцнюється і відновлюється каркас. Іноді потрібно відремонтувати димоходи, водостоки і інші комунікації з виходом на дах. Потім фахівці беруться за покриття, основна функція якого – забезпечити захист внутрішніх приміщень будинку від дощу і снігу, підтримати комфортний мікроклімат для життя. Важливо й збереження тепла. Якісний ремонт даху приватного будинку покликаний забезпечити максимальне економічне опалення будівлі.
 2. Частковий. Має на увазі зміцнення зіпсованих місць, усунення тріщин і розривів.
 3. Терміновий – рекомендується при протіканні і перекосі конструкції, коли відкладати на потім відновлення покрівлі не можна.

Капітальні роботи здійснюють поетапно.

 1. Видалення зношеного покриття.
 2. Ремонт несучої конструкції.
 3. На каркас наносять антисептик, продумують пожежний захист.
 4. Відновлюють пароізоляцію і теплоізоляцію.
 5. Приступають до реконструкції наявної водостічної системи.

Матеріали для ремонту покрівлі

Щоб покрівля простояла не один рік, фахівці будівельної компанії «АЛ-ХЕККА» ретельно підбирають матеріали для проведення робіт.

1. Сталеві листи (профнастил) вважаються міцними і довговічними. Однак з часом метал іржавіє. Врятувати ситуацію можна шляхом нанесення на іржаві місця розчинника. Далі поверхню очищають наждаком, розподіляють захисний засіб і фарбу. Якщо є ушкодження невеликого розміру, їх запаюють.

2. Ремонт покрівлі даху з шиферу потрібен, коли близько кріпильних гвинтів сформувалися тріщини. Іноді листи ламаються. Без заміни панелей або монтажу джутових латочок не обійтися.

3. Черепицю відновлюють разом з каркасом. У хід йдуть підсилюючі елементи. Потріскані ділянки змінюють.

4. Рулонні і наливні матеріали укладають з урахуванням покрокової технології. Якщо будівельники мають недостатню кваліфікацію, на поверхні виступають бульбашки, відшарування і навіть дірки. У міру руйнування структури з’являється витік води. Ось чому важливо замовляти ремонт покрівлі будівель досвідченим фахівцям, наприклад, в компанії «АЛ-ХЕККА». Пухирі і отвори усувають за допомогою проколів і накладення латок з джутової тканини. Якщо дах зіпсувалася ближче до звісу, зміцнення проводять сталевими смужками.

Від чого залежить ціна ремонту покрівлі

Проведення робіт описується в кошторисі. У калькуляції, яка складається для клієнта фахівцями будівельної компанії «АЛ-ХЕККА», вказані всі потрібні матеріали. На ремонт даху ціна залежить від таких факторів:

 • складність ушкоджень даху;
 • відновлювана площа;
 • вид покриття;
 • матеріали, вибрані замовником.

Результати, які отримує клієнт, замовивши ремонт покрівлі будинку в компанії «АЛ-ХЕККА»:

 • дах не протікає;
 • зберігається цілим і неушкодженим майно всередині будинку;
 • відновленій покрівлі не страшні перепади температур.

Покрівельні роботи і ремонт проводять кращі будівельники з досвідом від 5 років. У терміновому порядку можна замовити терміновий виїзд фахівців на об’єкт. Компанія «АЛ-ХЕККА» має допуски і розряди для здійснення якісних робіт. Усунення дефектів даху проводиться в найкоротші терміни. Всі деталі, в тому числі ціна на ремонт даху будинку, обумовлюються з замовником заздалегідь.

Калькулятор ремонту даху розрахувати проект
Ціни
Ремонт даху
Ремонт даху

Ціна від: 750 грн/м2

Переглянути всі ціни

Відгуки про компанію АЛ-ХЕККА

Делали утепление крыши, как раз перед похолоданием успели, спасибо ребята теперь буду экономить на отоплении. Отдельное спасибо Дмитрию за внимательность к любым мелочам.
Иван Трубицкий 29 September 2021
Хорошая компания, хорошее качество услуг, приятные цены. Спасибо Вам, ребята, вы специалисты с большой буквы, знающие свое дело!
Руслан 24 November 2020
Заказывал ремонт крыши из профнастила. Ребята мастера своего дела. Предложили разные виды выполнения работ и смет. Спасибо огромное за качественно выполненные работы, а главное быстро и в срок. Буду и в дальнейшем обращаться к этой компании.
Дмитрий 26 October 2020
Нашел фирму в интернете. Созвонился менеджер, проконсультировал. На самом деле заказ был не очень большим. Родителям требовалось построить небольшой загородный домик, что бы могли выезжать туда и летом, и зимой. Договорились о смете заранее, никаких лишних трать не было, что очень порадовало, особенно понравилась слаженность работы всех работников фирмы. РЕКОМЕНДУЮ всем! отдельная благодарность Дмитриюn
Андрей 13 October 2020
Компанию АЛ-ХЕККА нам порекомендовали друзья. Мы созвонились встретились с Дмитрием. Было желание достроить второй этаж, и мы обсудили смету и проект будущего строительства. Строительство было завершено практически в сроки, оговоренные в начале нашего сотрудничества В процессе стройки все работы были выполнены качественно, профессионально и с душой! Во время обсуждения выбора материалов, благодаря консультации Дмитрия, подобрали строй. материал наиболее соответствующий стандартам «цена-качество» Уверенно могу рекомендовать компанию АЛ-ХЕККА, как надежного подрядчика Вашего строительства.
Анна Состина 21 April 2020
Очень, очень, очень порядочные люди и надежные партнеры. В вопросах строительства незаменимая опора - просто передаешь все сложности им, а они со всем разберутся и все сделают. Благодарю!!!!
Олег 16 April 2020
Залишити відгук
Консультація

Вітаю! Мене звуть Дмитро і я із задоволенням проконсультуюю Вас з будь-яких питань

Ми допоможемо з Вашим проектом!