АЛ-ХЕККА logo
Меню

Калькулятор
м’якої покрівлі

Розрахунок м’якої покрівлі онлайн калькулятор

Гнучка черепиця, заснована на бітумі, користується попитом у забудовників будинків і котеджів. Матеріал високо цінується за довговічність і хороші шумоізоляційні властивості. Він також підходить в якості захисту при суворих погодних умовах. Побудувавши будинок з м’якою покрівлею, можна бути впевненим – навіть в сильні опади внутрішні приміщення залишаться сухими і неушкодженими. Розрахунок м’якої покрівлі онлайн калькулятор дозволяє визначитися з необхідним обсягом матеріалу для конкретного об’єкта.

Переваги калькулятора для розрахунку м’якої покрівлі

Щоб зрозуміти, яку кількість матеріалу знадобиться купити для укладання покриття, і яка вартість даху з м’якої покрівлі, калькулятор допоможе зорієнтуватися. Програма також розрахує систему обрешетування і крокв, від яких залежить надійність конструкції.

На першому етапі помічник попросить вибрати форму даху, який планується монтувати. Варіантів кілька: вальмовий, мансардний дах, з різним числом схилів.

У більшості випадків м’якої покрівлі калькулятор вимагатиме внесення таких даних:

  • якої ширини передбачається основа;
  • довжина основи;
  • висота підйому;
  • довжини звисів по боковинам, передній і задній деталі;
  • відстань між кроквами, позначена на проекті будинку;
  • який сорт дерева планується використовувати;
  • якої товщини і ширини буде обрешетування і крок між дошками;
  • снігове навантаження – залежить від місцевості, де буде розпочато будівництво.

Деякі програми, які зустрічаються на сайтах, пропонують внести таку інформацію:

  • користувач указує серію і колекцію м’якої покрівлі, яку пропонує підприємство;
  • окрім розмірів покрівлі, може знадобитися внесення градуса ухилу.

На завершальному етапі калькулятор покрівлі з м’якої черепиці пропонує клікнути на кнопку «Розрахувати». Результати зроблених комп’ютерною програмою розрахунків можна зберегти у вигляді PDF або XLS-файлу. Також документи відправляються на вказану користувачем електронну пошту. Є варіант роздруківки на принтері.

Розробники онлайн помічника звертають увагу на те, що точність обчислень варіюється в межах 80%. Похибки можуть виникнути ще на етапі зняття замірів. Якщо будівництво будинку здійснюється з нуля, розміри беруться з проектної документації. Від ретельності складання проекту і досвіду фахівця також залежить точність обчислень матеріалів для м’якої покрівлі.

У будівельній компанії «АЛ-ХЕККА» замовляють проекти будинків з м’якою покрівлею за розумною ціною. На нашому підприємстві працює злагоджена команда професіоналів у будівельній сфері. Перш ніж приступити до проектування, ми обговорюємо з клієнтом всі деталі і фіксуємо його вимоги.

Після складання ескізу вносяться правки. Тепер можна приступати до будівництва. Скориставшись послугами компанії «АЛ-ХЕККА», клієнт економить особистий час, фінанси і нерви. Ми вирішимо проблеми за вас.

Точність калькулятора м’якої покрівлі компанії «АЛ-ХЕККА»»

На сайті будівельної компанії «АЛ-ХЕККА» функціонує максимально точний калькулятор м’якої покрівлі. Ви вносите мінімум даних і отримуєте хороший результат. Хочете збільшити точність обчислень? Зв’яжіться з нашими менеджерами за контактними телефонами. Або заповніть форму зворотного зв’язку, ми самі вам передзвонимо.

У нашій організації працюють високо кваліфіковані фахівці, які регулярно проходять тренінги та навчальні курси. Розрахувати м’яку покрівлю калькулятор працівники можуть у найкоротші терміни. Наберіть контактний телефон, вказаний на нашому сайті, з нашим фахівцем можна обговорити деталі замовлення.

Відгуки про компанію АЛ-ХЕККА

Делали утепление крыши, как раз перед похолоданием успели, спасибо ребята теперь буду экономить на отоплении. Отдельное спасибо Дмитрию за внимательность к любым мелочам.
Иван Трубицкий 29 September 2021
Хорошая компания, хорошее качество услуг, приятные цены. Спасибо Вам, ребята, вы специалисты с большой буквы, знающие свое дело!
Руслан 24 November 2020
Заказывал ремонт крыши из профнастила. Ребята мастера своего дела. Предложили разные виды выполнения работ и смет. Спасибо огромное за качественно выполненные работы, а главное быстро и в срок. Буду и в дальнейшем обращаться к этой компании.
Дмитрий 26 October 2020
Нашел фирму в интернете. Созвонился менеджер, проконсультировал. На самом деле заказ был не очень большим. Родителям требовалось построить небольшой загородный домик, что бы могли выезжать туда и летом, и зимой. Договорились о смете заранее, никаких лишних трать не было, что очень порадовало, особенно понравилась слаженность работы всех работников фирмы. РЕКОМЕНДУЮ всем! отдельная благодарность Дмитриюn
Андрей 13 October 2020
Компанию АЛ-ХЕККА нам порекомендовали друзья. Мы созвонились встретились с Дмитрием. Было желание достроить второй этаж, и мы обсудили смету и проект будущего строительства. Строительство было завершено практически в сроки, оговоренные в начале нашего сотрудничества В процессе стройки все работы были выполнены качественно, профессионально и с душой! Во время обсуждения выбора материалов, благодаря консультации Дмитрия, подобрали строй. материал наиболее соответствующий стандартам «цена-качество» Уверенно могу рекомендовать компанию АЛ-ХЕККА, как надежного подрядчика Вашего строительства.
Анна Состина 21 April 2020
Очень, очень, очень порядочные люди и надежные партнеры. В вопросах строительства незаменимая опора - просто передаешь все сложности им, а они со всем разберутся и все сделают. Благодарю!!!!
Олег 16 April 2020
Залишити відгук
Консультація

Вітаю! Мене звуть Дмитро і я із задоволенням проконсультуюю Вас з будь-яких питань

Ми допоможемо з Вашим проектом!