АЛ-ХЕККА logo
Меню

Калькулятор
металочерепиці

Калькулятор покрівлі з металочерепиці

Якщо ви далекі від будівельної сфери, але плануєте будівництво будинку з покрівлею з металочерепиці, не буде зайвим скористатися спеціальною програмою. Калькулятор покрівлі з металочерепиці допоможе зорієнтуватися в необхідному обсязі матеріалів.

Складають програму фахівці в програмуванні та будівництві. Командна робота дає хороші плоди – онлайн ресурс враховує найрізноманітніші особливості та фактори. До них відносять:

  • робочу і реальну ширину листів;
  • яка кількість металочерепиці розміщується в одному ряду;
  • якому напрямку здійснюється укладання матеріалу;
  • кут нахилу і геометричні параметри даху (з мансардою і без, односхилий або двосхилий);
  • чи передбачені в покритті люки та інші покриття.

Покрокова інструкція по використанню калькулятора

На сайті будівельної компанії «АЛ-ХЕККА» можна провести розрахунок металочерепиці на дах в онлайн режимі, не чекаючи виїзду фахівців. Калькулятор видає не лише обсяг покрівельного матеріалу, але й коники, ендови, інші додаткові елементи, без яких неможливо облаштувати міцну покрівлю.

Обчислювальна програма для покрівлі з металочерепиці працює, якщо внесені обов’язкові дані. Щоб результат вийшов максимально точним, дотримуйтесь покрокової інструкції.

Визначтеся з відповідним варіантом даху. Як правило, ця конструктивна тонкість обмовляється ще на етапі створення проекту майбутнього будинку.

Внесіть на відповідні поля калькулятора розміри покрівлі. Вам доведеться заміряти довжину схилу і ширину двох схилів (якщо форма двосхила). Коли мова йде про вальмову покрівлю з металочерепиці, ресурс буде вимагати п’ять величин. У професійних версіях потрібно вписати кут нахилу. У простих користувальницьких програмах цей параметр не враховується.

Калькулятор покрівлі з металочерепиці 2 х схилої може показати не тільки площу покрівельного покриття і потрібний обсяг матеріалів, але також відобразити вартість комплектуючих за одиницю товару. Йдеться про вартість матеріалів на сайті певної будівельної компанії, де вбудований обчислювальний інструмент.

Одиницею може виступати 1 кв. м покриття або штука, в залежності від будівельного продукту, призначеного для облаштування покрівлі.

Як розрахувати покрівлю на нашому сайті

Сайт компанії «АЛ-ХЕККА», довгі роки займається будівництвом, пропонує розрахунок покрівлі з металочерепиці за 5 хвилин. Головне – наявність працюючого інтернету і точних вимірів. Останні можна виписати з проектної документації до майбутнього будівельного об’єкту.

Вам не потрібно вникати в тонкощі обчислень. Внесіть дані, і калькулятор для покрівлі з металочерепиці зробить все за вас.

Деякі користувачі вважають, що калькулятор не може показати точний результат. У цьому є доля правди. Особливо це стосується будівель з архітектурними особливостями. Ви можете звернутися до висококваліфікованих фахівців компанії «АЛ-ХЕККА», і покрівлю розрахує наш працівник, спираючись на надану йому інформацію.

Розрахунок металочерепиці на дах калькулятор хороший тим, що використовувати його можуть навіть новачки. Обсяги видаються практично моментально. Але точність може постраждати. Адже навіть знімаючи виміри об’єкта, людина припускається помилок.

Нашим фахівцям можна довіряти! Замовлення виконує команда досвідчених професіоналів, які постійно підвищують кваліфікацію, проходять навчання і в курсі сучасних інноваційних технологій. Звернувшись до нас, ви залишитеся задоволені результатом розрахунку покрівлі з металочерепиці. Зателефонуйте нам, набравши контактний телефон, вказаний в «шапці» сайту.

Відгуки про компанію АЛ-ХЕККА

Делали утепление крыши, как раз перед похолоданием успели, спасибо ребята теперь буду экономить на отоплении. Отдельное спасибо Дмитрию за внимательность к любым мелочам.
Иван Трубицкий 29 September 2021
Хорошая компания, хорошее качество услуг, приятные цены. Спасибо Вам, ребята, вы специалисты с большой буквы, знающие свое дело!
Руслан 24 November 2020
Заказывал ремонт крыши из профнастила. Ребята мастера своего дела. Предложили разные виды выполнения работ и смет. Спасибо огромное за качественно выполненные работы, а главное быстро и в срок. Буду и в дальнейшем обращаться к этой компании.
Дмитрий 26 October 2020
Нашел фирму в интернете. Созвонился менеджер, проконсультировал. На самом деле заказ был не очень большим. Родителям требовалось построить небольшой загородный домик, что бы могли выезжать туда и летом, и зимой. Договорились о смете заранее, никаких лишних трать не было, что очень порадовало, особенно понравилась слаженность работы всех работников фирмы. РЕКОМЕНДУЮ всем! отдельная благодарность Дмитриюn
Андрей 13 October 2020
Компанию АЛ-ХЕККА нам порекомендовали друзья. Мы созвонились встретились с Дмитрием. Было желание достроить второй этаж, и мы обсудили смету и проект будущего строительства. Строительство было завершено практически в сроки, оговоренные в начале нашего сотрудничества В процессе стройки все работы были выполнены качественно, профессионально и с душой! Во время обсуждения выбора материалов, благодаря консультации Дмитрия, подобрали строй. материал наиболее соответствующий стандартам «цена-качество» Уверенно могу рекомендовать компанию АЛ-ХЕККА, как надежного подрядчика Вашего строительства.
Анна Состина 21 April 2020
Очень, очень, очень порядочные люди и надежные партнеры. В вопросах строительства незаменимая опора - просто передаешь все сложности им, а они со всем разберутся и все сделают. Благодарю!!!!
Олег 16 April 2020
Залишити відгук
Консультація

Вітаю! Мене звуть Дмитро і я із задоволенням проконсультуюю Вас з будь-яких питань

Ми допоможемо з Вашим проектом!