АЛ-ХЕККА logo
Меню
ГоловнаПокрівельні роботиБітумний дахПроблеми з бітумною покрівлею

Проблеми
з бітумної покрівлею

Проблеми з бітумною покрівлею вирішують фахівці компанії «АЛ-ХЕККА»

Якщо у будинку бітумна покрівля, вона буде надійною і довговічною захистом. Однак і такий дах рано чи пізно зажадає ремонту, благо зараз є технології, які дозволяють швидко його виконати, якщо є знання, навички та інструмент.

У чому слабкість такої покрівлі

Бітумна покрівля наділена абсолютною стійкістю до корозії і добре зберігає колір і форму. Хоча цей різновид покриття називають м’яким, він цілком витримує будь-які опади. Навіть якщо будинок розташований в місцевості, де дощ і град – звичайне явище, це не стане проблемою для такого даху. Підфарбовувати нічого не доведеться.

Однак є і свої недоліки. Мінуси в тому, що кріпиться бітумна покрівля за допомогою цвяхів. Саме через корозію цих кріплень дах найчастіше і приходить в поганий стан. Проявляється це в різноманітних тріщинах. Якщо вони з’явилися, але при цьому невеликі, це все одно привід влаштувати ремонт бітумної покрівлі.

Сам бітум з часом також втрачає міцність. Звичайно, не так сильно як цвяхи, але процес йде. Ось чому при ремонті може знадобитися не тільки замінити елементи кріплення на нові, але і поміняти частину основного матеріалу. Від обсягу робіт і буде залежати їх підсумкова вартість.

Чи можна швидко відремонтувати бітумну покрівлю

Тих, у кого бітумна покрівля, рано чи пізно зацікавить її ремонт. Однак не у всіх є багато часу або сил, щоб здійснити роботи самостійно. Тим більше, зазвичай при виявленні проблем з таким дахом потрібно терміново щось робити, поки вона зовсім не потріскалася, і в будинок не хлинули потоки дощу.

Найпростіше і, як правило, вигідніше – найняти команду професіоналів, які полагодять дах будинку швидко і при цьому не на шкоду якості. Досвідчена бригада зможе відремонтувати бітумну покрівлю, практично повернувши їй колишній стан.

Для тих, хто не володіє навичками професійного будівельника, єдиним варіантом швидкого лагодження бітумного даху стане виклик бригади професіоналів. Однак варто викликати тільки тих, хто може підтвердити кваліфікацію документально і несе повну юридичну відповідальність за свої дії.

Хоч бітумна покрівля – не найпростіший тип покриття, але фахівці компанії «АЛ-ХЕККА» знають, як її відремонтувати. В арсеналі будівельників є всі наявні інструменти і матеріали для вирішення будь-якої проблеми з бітумної покрівлею.

Відгуки про компанію АЛ-ХЕККА

Делали утепление крыши, как раз перед похолоданием успели, спасибо ребята теперь буду экономить на отоплении. Отдельное спасибо Дмитрию за внимательность к любым мелочам.
Иван Трубицкий 29 September 2021
Хорошая компания, хорошее качество услуг, приятные цены. Спасибо Вам, ребята, вы специалисты с большой буквы, знающие свое дело!
Руслан 24 November 2020
Заказывал ремонт крыши из профнастила. Ребята мастера своего дела. Предложили разные виды выполнения работ и смет. Спасибо огромное за качественно выполненные работы, а главное быстро и в срок. Буду и в дальнейшем обращаться к этой компании.
Дмитрий 26 October 2020
Нашел фирму в интернете. Созвонился менеджер, проконсультировал. На самом деле заказ был не очень большим. Родителям требовалось построить небольшой загородный домик, что бы могли выезжать туда и летом, и зимой. Договорились о смете заранее, никаких лишних трать не было, что очень порадовало, особенно понравилась слаженность работы всех работников фирмы. РЕКОМЕНДУЮ всем! отдельная благодарность Дмитриюn
Андрей 13 October 2020
Компанию АЛ-ХЕККА нам порекомендовали друзья. Мы созвонились встретились с Дмитрием. Было желание достроить второй этаж, и мы обсудили смету и проект будущего строительства. Строительство было завершено практически в сроки, оговоренные в начале нашего сотрудничества В процессе стройки все работы были выполнены качественно, профессионально и с душой! Во время обсуждения выбора материалов, благодаря консультации Дмитрия, подобрали строй. материал наиболее соответствующий стандартам «цена-качество» Уверенно могу рекомендовать компанию АЛ-ХЕККА, как надежного подрядчика Вашего строительства.
Анна Состина 21 April 2020
Очень, очень, очень порядочные люди и надежные партнеры. В вопросах строительства незаменимая опора - просто передаешь все сложности им, а они со всем разберутся и все сделают. Благодарю!!!!
Олег 16 April 2020
Залишити відгук
Консультація

Вітаю! Мене звуть Дмитро і я із задоволенням проконсультуюю Вас з будь-яких питань

Ми допоможемо з Вашим проектом!