АЛ-ХЕККА logo
Меню

Бітумний
дах

Особливості бітумного даху

Для облаштування покрівлі бітумна черепиця – один з кращих на сьогодні варіантів. Зовні вона схожа на керамоплитку і дранку з дерева, але коштує менше цих матеріалів. Матеріал важить менше глиняної черепиці, має високі показники гідроізоляції і водовідштовхування.

Що представляє з себе матеріал для облаштування бітумного даху

Бітумна черепиця – штучний набірний будматеріал для даху, зроблений з бітуму. Вона включає:

  1. Базу (склополотно), що робить матеріал міцним на розрив.
  2. Просочення (модифікований бітум), що робить черепицю пластичною і наділяє її здатністю до гідроізоляції.
  3. Нижній самоклеючий шар, що має властивість морозостійкості.
  4. Верхній шар, що представляє собою посипання з гранул мінералів. Робить матеріал естетичним, захищає від механічних деформацій.
  5. Захисна плівка, що знімається перед монтажем бітумної покрівлі.

Плюси і мінуси покрівельної бітумної черепиці

Будматеріал має невелику масу, отже, навантаження на систему крокв і інші несучі частини зменшується. Бітумну черепицю легко монтувати, особливо влітку. У теплу погоду плитки піддаються розм’якшенню, склеюванню одна з одною. В результаті формується покриття, що має властивість герметичності.

Матеріал водостійкий, міцний, пластичний, естетично виглядає. Також він володіє шумо-, електро- і теплоізоляційними властивостями. Важливою перевагою вважається вартість черепиці з бітуму. Вона зараховується до бюджетних будматеріалів, хоч є матеріали, які стоять дешевше.

Пластичність черепиці, розм’якшення під сонячними променями – не тільки перевага, але і недолік. У спекотну погоду по даху з бітумної черепиці не можна ходити, тому що в противному випадку можна деформувати конструкцію.

Бітумна черепиця має абсолютну герметичність і повітронепроникність. Отже, щоб запобігти руйнуванню системи крокв, матеріалу утеплювача конденсатом, впотрібно подбати про монтаж якісної вентиляційної системи.

Яку черепицю вибрати – з бітуму або з металу

Металева черепиця не забезпечує належної шумоізоляції, так як метал проводить звук. Частково цю проблему можна вирішити шляхом правильного монтажу. Однак дах все одно буде гуркотіти при опадах. Бітумний матеріал зовсім безшумний.

Металочерепицею можливо покривати виключно пласкі дахи. Бітумну черепицю можна використовувати для облаштування конструкцій будь-яких типів (купола, цибулини, криволінійні покрівлі).

Обидва будматеріали стійкі до випромінювання ультрафіолету, вигорання. Металочерепиця розігрівається під сонячними променями, однак це не пошкоджує її структуру. По бітуму ходити в спеку не можна без покрівельних драбин.

Вартість бітумного матеріалу дещо більше, ніж у металочерепиці. Однак при установці черепиці з металу залишається до 40 відсотків відходів. При монтажі бітумного матеріалу залишається не більше 5 відсотків, так що можна з упевненістю сказати – це найбільш економічне рішення для облаштування даху.

Розрахунок даху з бітумної черепиці

Розрахунок покрівлі з бітуму фахівці починають з визначення площі поверхні даху, розміру вузлів:

  1. Рядова черепиця. На упаковці будматеріалу вказується корисна площа (зазвичай це 3 квадрата). Площу покрівельної поверхні ділять на 3, отримуючи необхідну кількість упаковок.
  2. Коньково-карнизна. Пачки вистачить на 20 м карниза або 12 м коника з напуском. Загальну довжину карнизів ділять на 20, коника – на 12. Після цього результати підсумовують, отримуючи число пачок.
  3. Єндовний килим (застосовується для розжолобків і примикань). Має протяжність 10 м. Сумарна довжина всіх примикань і розжолобків ділиться на 10.
  4. Підкладковий килим. На покрівлях з кутом менше 30 градусів його роблять суцільним. Щоб визначити метраж, фахівець множить площу даху на коефіцієнт поправки (1.2).

Доручіть облаштування бітумної покрівлі співробітникам будівельної фірми, щоб гарантовано отримати у кінці робіт якісну конструкцію, яка прослужить вам тривалий термін без необхідності ремонту.

Калькулятор бітумного даху розрахувати проект

Відгуки про компанію АЛ-ХЕККА

Делали утепление крыши, как раз перед похолоданием успели, спасибо ребята теперь буду экономить на отоплении. Отдельное спасибо Дмитрию за внимательность к любым мелочам.
Иван Трубицкий 29 September 2021
Хорошая компания, хорошее качество услуг, приятные цены. Спасибо Вам, ребята, вы специалисты с большой буквы, знающие свое дело!
Руслан 24 November 2020
Заказывал ремонт крыши из профнастила. Ребята мастера своего дела. Предложили разные виды выполнения работ и смет. Спасибо огромное за качественно выполненные работы, а главное быстро и в срок. Буду и в дальнейшем обращаться к этой компании.
Дмитрий 26 October 2020
Нашел фирму в интернете. Созвонился менеджер, проконсультировал. На самом деле заказ был не очень большим. Родителям требовалось построить небольшой загородный домик, что бы могли выезжать туда и летом, и зимой. Договорились о смете заранее, никаких лишних трать не было, что очень порадовало, особенно понравилась слаженность работы всех работников фирмы. РЕКОМЕНДУЮ всем! отдельная благодарность Дмитриюn
Андрей 13 October 2020
Компанию АЛ-ХЕККА нам порекомендовали друзья. Мы созвонились встретились с Дмитрием. Было желание достроить второй этаж, и мы обсудили смету и проект будущего строительства. Строительство было завершено практически в сроки, оговоренные в начале нашего сотрудничества В процессе стройки все работы были выполнены качественно, профессионально и с душой! Во время обсуждения выбора материалов, благодаря консультации Дмитрия, подобрали строй. материал наиболее соответствующий стандартам «цена-качество» Уверенно могу рекомендовать компанию АЛ-ХЕККА, как надежного подрядчика Вашего строительства.
Анна Состина 21 April 2020
Очень, очень, очень порядочные люди и надежные партнеры. В вопросах строительства незаменимая опора - просто передаешь все сложности им, а они со всем разберутся и все сделают. Благодарю!!!!
Олег 16 April 2020
Залишити відгук
Консультація

Вітаю! Мене звуть Дмитро і я із задоволенням проконсультуюю Вас з будь-яких питань

Ми допоможемо з Вашим проектом!