АЛ-ХЕККА logo
Меню
ГоловнаПокрівельні роботи

Покрівельні роботи

100% дотримання термінів і норм ДБН
 • Ремонт даху
 • Заміна даху
 • Демонтаж даху
 • Гідроізоляція даху
 • Утеплення даху
Види покрівельних покриттів
Калькулятор покрівельних робіт

Розрахуйте вартість покрівельних робіт на нашому калькуляторі

розрахувати проект
Послуги
Ціни

Вальмовий дах
Вальмовая крыша

Ціна від: 25000 грн/м2.

Двосхилий дах
Двосхилий дах

Ціна від: 1000 грн/м2

Гідроізоляція даху
Гідроізоляція даху

Ціна від: 500 грн/м2

Демонтаж даху
Демонтаж даху

Ціна від: 450 грн/м2

Заміна даху
Заміна даху

Ціна від: 750 грн/м2

Ремонт даху
Ремонт даху

Ціна від: 750 грн/м2

Утеплення даху
Утеплення даху

Ціна від: 700 грн/м2

Керамічна черепиця
Керамічна черепиця

Ціна від: 2500 грн/м2

Композитна покрівля
Композитна покрівля

Ціна від: 1800 грн/м2

Покрівля з металочерепиці
Покрівля з металочерепиці

Ціна від: 1500 грн/м2

Покрівля з профнастилу
Покрівля з профнастилу

Ціна від: 1000 грн/м2

Ремонт даху з профнастилу
Ремонт даху з профнастилу

Ціна від: 700 грн/м2

Багатосхилиий дах
Багатосхилиий дах

Ціна від: 1000 грн/м2

М’яка покрівля
М’яка покрівля

Ціна від: 2000 грн/м2

Демонтаж м’якої покрівлі
Демонтаж м’якої покрівлі

Ціна від: 450 грн/м2

Мембранна покрівля
Мембранна покрівля

Ціна від: 2000 грн/м2

М’яка покрівля з руберойду
М’яка покрівля з руберойду

Ціна від: 600 грн/м2

Ремонт даху руберойдом
Ремонт даху руберойдом

Ціна від: 650 грн/м2

Ремонт мембранної покрівлі
Ремонт мембранної покрівлі

Ціна від: 650 грн/м2

Ремонт м’якої покрівлі
Ремонт м’якої покрівлі

Ціна від: 750 грн/м2

Односхилий дах
Односхилий дах

Ціна від: 1000 грн/м2

Подивитися всі ціни

Якісні покрівельні роботи від професіоналів

Однією з найважливіших стадій будівництва житлового будинку вважаються покрівельні роботи. Сучасний дах призначений для ефективного захисту об’єкта від несприятливих впливів атмосферних опадів і потрапляння прямих сонячних променів. Від виду використовуваного покрівельного матеріалу і правильного виконання монтажних робіт залежить міцність, естетичність, надійність, а також тривалість служби покриття. При неякісній установці покрівлі можуть з’явитися протікання, які згодом призводять до зниження герметичності конструкції і руйнування окремих елементів житлового споруди.

Для ефективного проведення покрівельних робіт на будівельному об’єкті зверніться висококласних фахівців з глибокими теоретичними знаннями і великим досвідом в цій галузі. Професіонали компанії «АЛ-ХЕККА» здійснять якісну установку покрівлі за цінами прийнятним для кожного замовника. Співробітники фірми відмінно знають галузеві стандарти і нормативні вимоги, а також освоїли нові методики монтажу покриттів. Для проведення монтажних робіт компанія володіє відповідним обладнанням, спеціальними пристосуваннями і технічними пристроями.

Скільки коштує дах житлового будинку?

Найбільш популярними серед замовників вважаються пласкі, двосхилі, вальмовиє, ламані, пірамідальні і шатрові покрівлі. Для облаштування якісного даху житлової споруди фахівці найчастіше застосовують металочерепицю, профнастил, бітумну, композитну і натуральну черепицю. Дані матеріали відрізняються відмінною міцністю, надійністю, практичністю, стійкістю до поганих погодних умов і підвищеними гідроізоляційними властивостями. На вартість даху за 1 м² значно впливає висота майбутнього житлової споруди, площа покрівлі, наявність складних навісних фасадів. Також ціна визначається в залежності від якості застосовуваних будматеріалів, кількості шарів покриття, що укладаються і масштабів монтажних робіт.

На формування прайса покрівельних робіт істотний вплив роблять:

 • кількість поверхів житлової споруди;
 • конфігурація даху;
 • місця розташування об’єкта;
 • тип даху;
 • час проведення монтажу;
 • транспортні витрати.

Остаточна ціна даху за роботу розраховується професіоналами компанії «АЛ-ХЕККА» індивідуально для кожного клієнта. Для визначення точної вартості покрівельних робіт співробітники фірми виїжджають на конкретний об’єкт і проводять ретельні виміри.

Головні особливості монтажу покрівлі житлової споруди

Стандартна покрівельна конструкція будівлі складається з вентиляції, утеплювача, гідроізоляції і пароізоляції, які формують захист від проникнення вологості і холодного повітря. Перед безпосереднім монтажем покрівлі співробітники займуться розробкою грамотного проекту і розрахунками рівня навантаження на конструкцію. Професіонали займуться складанням кошторису витрат з деталізацією всіх типів використовуваних матеріалів. На етапі проектування опрацьовується унікальний дизайн даху і прораховується кількість необхідних дерев’яних елементів, комплектуючих, кріпильних і витратних матеріалів.

Розцінки на покрівельні роботи в значній мірі залежать від архітектурних особливостей майбутнього житлового будинку і побажань замовника. Для довгого терміну служби покриття і збереження його міцностних якостей потрібно проводити монтажні роботи в точній відповідності з затвердженим технологічним процесом.

Будівельна компанія «АЛ-ХЕККА» пропонує доступні розцінки на монтаж даху для клієнтів. Кількість шарів покрівельного матеріалу змінюється в залежності від району будівництва об’єкта і вимог розробленого проекту. На вибір оптимального типу покриття істотний вплив роблять кліматичні умови на території будівництва житлової споруди.

Сучасна технологія установки даху передбачає виконання наступних етапів:

 • монтаж кроквяної системи;
 • укладання шару пароізоляції;
 • монтаж утеплювального матеріалу (теплоізоляція);
 • облаштування шару гідроізоляції;
 • установка обрешітки і контробрешетки;
 • облаштування покрівельного покриття;
 • монтаж коника покрівлі і карниза;
 • облаштування вентиляційної системи в покрівельному просторі;
 • установка елементів для зручного пересування по покрівлі;
 • монтаж звісу карнизу;
 • облаштування спеціальних елементів стоку води.

Для ефективної гідроізоляції пласкої і скатної покрівлі використовуються рулонні матеріали, які приклеюються по всій площі. Для відведення зайвої вологості з приміщень житлового будинку фахівці монтують спеціалізовані захисні мембрани.

Ціна покрівельних робіт в будівельній компанії «АЛ-ХЕККА»

Компанія «АЛ-ХЕККА» вже більше двадцяти років успішно надає послуги на будівельному ринку. Досвідчені фахівці проводять проектні і монтажні роботи чітко в зазначені замовником терміни. Фірма надає кожному клієнтові вигідний прайс лист на покрівельні роботи. Висококваліфіковані фахівці допоможуть замовникам визначитися при підборі оптимальних матеріалів для даху, з огляду на їх матеріальні можливості.

Фірма отримала всі необхідні дозволи, допуски і сертифікати для монтажу покрівлі з різноманітних покриттів. Компанія несе повну відповідальність і гарантійні зобов’язання на виконані роботи. Чималий досвід співробітників дозволяє виконати покрівельні роботи якісно і за короткий проміжок часу. Менеджери професійно і оперативно проконсультують кожного клієнта з питань встановлення даху і формування її вартості. При виконанні робіт фахівці застосовують тільки високоякісні матеріали від перевірених постачальників.

Для замовлення покрівельних робіт зателефонуйте менеджерам компанії за контактними телефонами, які вказані на сайті.

Відгуки про компанію АЛ-ХЕККА

Делали утепление крыши, как раз перед похолоданием успели, спасибо ребята теперь буду экономить на отоплении. Отдельное спасибо Дмитрию за внимательность к любым мелочам.
Иван Трубицкий 29 September 2021
Хорошая компания, хорошее качество услуг, приятные цены. Спасибо Вам, ребята, вы специалисты с большой буквы, знающие свое дело!
Руслан 24 November 2020
Заказывал ремонт крыши из профнастила. Ребята мастера своего дела. Предложили разные виды выполнения работ и смет. Спасибо огромное за качественно выполненные работы, а главное быстро и в срок. Буду и в дальнейшем обращаться к этой компании.
Дмитрий 26 October 2020
Нашел фирму в интернете. Созвонился менеджер, проконсультировал. На самом деле заказ был не очень большим. Родителям требовалось построить небольшой загородный домик, что бы могли выезжать туда и летом, и зимой. Договорились о смете заранее, никаких лишних трать не было, что очень порадовало, особенно понравилась слаженность работы всех работников фирмы. РЕКОМЕНДУЮ всем! отдельная благодарность Дмитриюn
Андрей 13 October 2020
Компанию АЛ-ХЕККА нам порекомендовали друзья. Мы созвонились встретились с Дмитрием. Было желание достроить второй этаж, и мы обсудили смету и проект будущего строительства. Строительство было завершено практически в сроки, оговоренные в начале нашего сотрудничества В процессе стройки все работы были выполнены качественно, профессионально и с душой! Во время обсуждения выбора материалов, благодаря консультации Дмитрия, подобрали строй. материал наиболее соответствующий стандартам «цена-качество» Уверенно могу рекомендовать компанию АЛ-ХЕККА, как надежного подрядчика Вашего строительства.
Анна Состина 21 April 2020
Очень, очень, очень порядочные люди и надежные партнеры. В вопросах строительства незаменимая опора - просто передаешь все сложности им, а они со всем разберутся и все сделают. Благодарю!!!!
Олег 16 April 2020
Залишити відгук
Консультація

Вітаю! Мене звуть Дмитро і я із задоволенням проконсультуюю Вас з будь-яких питань

Ми допоможемо з Вашим проектом!