Тип клімату має велике значення для будівництва. Він визначає рамки, коли будувати і які будівельні роботи виконувати. Вважалося, що якщо Ви не зможете накрити дах до першого снігопаду, то краще дочекатися весни. Але завдяки сучасним технологіям це змінилося.

На території України помірно теплий клімат, без серйозних знижень температур. Це означає, що будівництво може здійснюватися цілий рік. Однак, для дотримання технології будівництва потрібно знати яка пора року підходить для тих чи інших робіт.

Декілька порад:

  1. Весна. Це найпідходящий час для закладки фундаменту дерев’яного будинку. Літо – осінь цей час для зведення стін, даху та внутрішніх робіт.
  2. Якщо будівництво почалося в осінній період, то дуже важливо покласти фундамент при температурі не нижче нуля. Решту робіт можна проводити в холодний період, завдяки сучасним технологіям.

В залежності від будівельника або підрядника зимове будівництво може коштувати дорожче. Але все індивідуально і кожен проект вимагає свого вирішення. Однозначно назвати найкращі місяці для будівництва не можна, кожен період року мають свої переваги.

Більш того, в процесі будівництва дерев’яного будинку є деякі операції, які краще проводити при низьких температурах. І останній аргумент, який буде корисний всім майбутнім домовласникам: в зимовий період багато будівельних компаній стикаються з дефіцитом замовників. Щоб підвищити попит на свої послуги і залучити більше нових клієнтів, вони надають великі знижки, бонуси та акції. Так що Ви можете серйозно заощадити, якщо приймете рішення будувати оселю в зимовий період.

Реалізуйте свої мрії про затишний будинок разом з компанією «АЛ-ХЕККА», залишайте заявки за номерами: +38 066 322 79 65 або +38 098 116 67 12.