Якщо Ви замислювалися про будівництво будинку, то напевно перебирали різні варіанти будівель. Благо зараз можна створити будинок з величезної кількості матеріалів.

Сьогодні ми розберемо 2 популярних види будинків: цегляний і каркасний. Який з них краще? Давайте порівняємо їх за кількома критеріями:

Бюджет. Від бюджету ми завжди відштовхуємося в першу чергу. Цегляний будинок коштує дорого. Великі витрати на матеріали, техніку, реалізацію.

Каркасний будинок обійдеться Вам значно дешевше. Несучі конструкції, утеплення, оздоблення – навіть все це в сукупності однозначно потребує менших витрат.

Надійність. Цегляний будинок – дуже надійна споруда, стійка до погодних умов. Каркасний будинок трохи поступається, але все одно залишається досить міцним. Світовий будівельний досвід це доводить.

Обидва варіанти прослужать Вам довгі роки за умови правильної експлуатації.

Швидкість будівництва. Зведення цегляного будинку – процес довгий, поетапний і трудомісткий. Час обчислюється місяцями або навіть роками. Каркасні будинки будуються в рази швидше, і можуть реалізуватися буквально за кілька місяців.

При будівництві каркасного будинку не потрібно турбуватися про сильну усадку конструкції. Можна відразу ж почати будувати, не чекаючи, поки фундамент набере свої характеристики міцності.

Тепло. Ні для кого не секрет, що цегляний будинок відмінно накопичує і зберігає тепло. Існує думка, що каркасні будинки сильно поступаються в теплоємності цегляним. Це не вірно.

Сучасні технології будівництва та утеплення дозволяють каркасним будинкам зберігати тепло не гірше цегляних.

Цегляний будинок завжди викликає асоціації з надійністю. Але сучасні каркасні будинки нітрохи не поступаються цегляним. Висновки робіть самі.

Якщо Ви вирішили зробити вибір на користь каркасного будинку, залишайте заявку на сайті. Ми підкажемо з чого почати.