Крім будівництва нових каркасних будинків, дуже часто ми працюємо зі зміною вже готових проектів. Один з таких прикладів – надбудова 2 поверху приватного будинку. Велика площа в 92 м²

Працювали «під ключ» і впоралися менше, ніж за 11 місяців. Ще на етапі переговорів ми завжди обговорюємо з клієнтами бажані терміни. В даному випадку, проект був реалізований з червня 2018-го по квітень 2019-го за участю бригади з 4 чоловік.

Цікавий факт – на етапі зведення другого поверху, клієнти попросили також зробити ремонт першого. Тому в підсумку отримали єдиний стиль не тільки в зовнішній обробці, але і у внутрішній. Ми завжди раді втілити Ваші ідеї в життя (навіть якщо вони виникають в процесі роботи)!

На поверсі були облаштовані 2 дитячі кімнати (по 18 м²), спальня (27 м²), гардеробна, душ із санвузлом.

Трохи технічних характеристик: загальна висота надбудови 2,7 метрів, покрівля виконана з композитної черепиці. Таке покриття не нагрівається, не проводить електрику і забезпечує якісну шумоізоляцію будинку. Навіть в негоду, шум дощу не завадить затишному вечору.

Центр покрівлі трохи зміщений вправо, щоб взимку сніг не падав на сусідню ділянку. Ми з упевненістю можемо сказати, що при розробці проекту врахуємо навіть такі нюанси і вирішимо поставлені завдання найкращим чином.

На кадрах з дрону можна докладніше розглянути деталі і помилуватися готовим результатом. Саме каркасна технологія дає можливість так органічно і якісно розширити житловий простір.

Якщо Ви давно мрієте про ремонт, вже знаєте яким буде підсумковий проект будинку або тільки замислилися про розширення – залишайте заявку. У найкоротші терміни з Вами зв’яжеться наш менеджер, задасть всі уточнюючі питання і надасть професійну консультацію.