АЛ-ХЕККА logo
Меню

Каркасний
гараж

Основні плюси каркасних гаражів

Після зведення житлового будинку на гаражне приміщення не залишається, як правило, ні сил, ні грошей, тому багато власників земельних ділянок відкладають його спорудження. Автомобіль розміщують під відкритим небом, в кращому випадку – під навісною огорожею. На щастя, існує технологія будівництва на основі каркаса, яка не вимагає істотних витрат коштів.

Переваги каркасних гаражів

До гаражного приміщення пред’являються не такі вимоги, як до житлового будинку. Відповідно, зводити його набагато легше, особливо якщо доручити роботу фахівцям. Самостійно власник земельної ділянки навряд чи зможе побудувати каркасний гараж без помилок. Щоб уникнути зайвих витрат, краще відразу звернутися у будівельну фірму.

Основні переваги подібних споруд полягають в наступному:

 1. Для будівництва не потрібно залучaти спецтехніку.
 2. Можливість економії на будматеріалах при збереженні експлуатаційних показників будівлі.
 3. Часу на спорудження каркасного гаража витрачається набагато менше, ніж на капітальну будівлю. При цьому проводити будівництво можливо в будь-який сезон, хоч влітку, хоч взимку.
 4. Невелика вага готової будови, що позбавляє від необхідності спорудження масивної фундаментної основи.
 5. Можливість вибору будматеріалу. Каркас може бути як металевим, так і дерев’яним. Для зовнішньої обробки можна використовувати будь-які навісні фасади, починаючи з вагонки і закінчуючи сайдингом.

Який фундамент підійде каркасному гаражу

Фундаментна основа для каркасного гаража може бути будь-якою, навіть з урахуванням внутрішнього оснащення приміщення і ваги транспортного засобу. Так, суцільний дрібнозаглиблений плитковий фундамент – оптимальний варіант в плані експлуатаційних параметрів. Проте коштує він немало. Для його зведення будівельники роблять наступне:

 • трамбування дна котловану;
 • засипка піщано-щебенчатой шару;
 • установка опалубки;
 • заливка бетонного розчину в опалубку;
 • посилення основи сіткою з арматури.

Часу і коштів на подібну основу піде більше, ніж на інші типи фундаментів, проте ви відразу отримаєте готову підлогу і міцний майданчик для установки каркасного гаража. Недолік такого фундаменту – неможливо обладнати оглядову яму.

Стрічкова основа коштує менше за плиткову, дає можливість створити в приміщенні оглядову яму, погріб. Для зведення каркасного гаража будівельники риють поглиблення глибиною 0.4-0.5 м. На дні траншеї облаштовується подушка з піску і щебеня, монтується армований каркас. Після цього фахівці або ллють в опалубку бетонний розчин, або роблять стрічку з блоків бетону.

Фундамент з паль коштує менш за все, зводиться досить швидко. Однак це не кращий варіант для каркасного гаража. Його монтують, коли споруда споруджується на складних грунтах або поверхня підлоги в ній буде зроблена з дерева.

Що входить в будівництво каркасного гаража

Перед початком будівельних робіт фахівці виконують підготовку ділянки. Вони розчищають її від сміття, рослин, знімають шар родючого грунту і вирівнюють землю. Після цього будмайданчик ущільнюють трамбуванням.

Безпосередньо будівництво каркасного гаража включає в себе такі етапи:

 1. Установка стінового каркаса. Будівельники споруджують стіни гаража, на основі яких буде зводитися інша конструкція.
 2. Установка підпокрівельної системи. Дах каркасного гаража повинен мати 1 або 2 схила. Двосхила покрівля створить більше простору в приміщенні.
 3. Утеплення, обшивка. Зовнішня обробка робиться з використанням будматеріалів, що мають властивість вологостійкості. Для утеплення каркасного гаража, що зводиться, застосовують пінопласт, мінвату, пінополіуретановий матеріал.

Фінальна стадія зведення каркасного гаража – заповнення прорізів вікон і дверей, монтаж воріт. Ворота для каркасного гаража не повинні бути важкими. Найкраще, якщо вони будуть зроблені з дерева або профлиста на металевому каркасі. Конструкція воріт може бути будь-якою (орною, ролетною, підйомно-поворотною).

Відгуки про компанію АЛ-ХЕККА

Делали утепление крыши, как раз перед похолоданием успели, спасибо ребята теперь буду экономить на отоплении. Отдельное спасибо Дмитрию за внимательность к любым мелочам.
Иван Трубицкий 29 September 2021
Хорошая компания, хорошее качество услуг, приятные цены. Спасибо Вам, ребята, вы специалисты с большой буквы, знающие свое дело!
Руслан 24 November 2020
Заказывал ремонт крыши из профнастила. Ребята мастера своего дела. Предложили разные виды выполнения работ и смет. Спасибо огромное за качественно выполненные работы, а главное быстро и в срок. Буду и в дальнейшем обращаться к этой компании.
Дмитрий 26 October 2020
Нашел фирму в интернете. Созвонился менеджер, проконсультировал. На самом деле заказ был не очень большим. Родителям требовалось построить небольшой загородный домик, что бы могли выезжать туда и летом, и зимой. Договорились о смете заранее, никаких лишних трать не было, что очень порадовало, особенно понравилась слаженность работы всех работников фирмы. РЕКОМЕНДУЮ всем! отдельная благодарность Дмитриюn
Андрей 13 October 2020
Компанию АЛ-ХЕККА нам порекомендовали друзья. Мы созвонились встретились с Дмитрием. Было желание достроить второй этаж, и мы обсудили смету и проект будущего строительства. Строительство было завершено практически в сроки, оговоренные в начале нашего сотрудничества В процессе стройки все работы были выполнены качественно, профессионально и с душой! Во время обсуждения выбора материалов, благодаря консультации Дмитрия, подобрали строй. материал наиболее соответствующий стандартам «цена-качество» Уверенно могу рекомендовать компанию АЛ-ХЕККА, как надежного подрядчика Вашего строительства.
Анна Состина 21 April 2020
Очень, очень, очень порядочные люди и надежные партнеры. В вопросах строительства незаменимая опора - просто передаешь все сложности им, а они со всем разберутся и все сделают. Благодарю!!!!
Олег 16 April 2020
Залишити відгук
Консультація

Вітаю! Мене звуть Дмитро і я із задоволенням проконсультуюю Вас з будь-яких питань

Ми допоможемо з Вашим проектом!