АЛ-ХЕККА logo
Меню
ГоловнаКаркасні будинкиБудинки за канадською технологією

Будинки за канадською технологією

Каркасний будинок за канадською технологією: доступний спосіб придбати житло своєї мрії

Каркасні будинки в Канаді побудували мільйони сімей. Технологія швидкомонтованих конструкцій швидко поширилася по всіх континентах і в останні роки набуває масового характеру в нашій країні. Забудовників приваблює висока якість, швидкість зведення і доступна вартість житла. Принцип будівництва полягає в зведенні конструкції з готових елементів. Споруди, зведені таким чином, відрізняються міцністю і відмінними теплоізоляційними властивостями. Будівельна компанія «АЛ-ХЕККА» реалізує готові проекти і розробляє індивідуальні варіанти. Можливості наших фахівців практично безмежні. Ми втілимо в життя всі бажання і зведемо канадський каркасний будинок вашої мрії.

Особливості швидкомонтованих будинків

Будівництво каркасного будинку в Канаді засновано на застосуванні сендвіч-панелей. Вони складаються з OSB-плит, між якими знаходиться утеплювач. Готові елементи на будівельному майданчику збираються дуже швидко, що пояснює швидкість зведення споруди. Ця технологія вважається однією з кращих в світі. Швидкомонтовані каркасні будинки не вимагають масивного фундаменту, коробка може бути встановлена бригадою робітників за кілька днів без залучення спеціальної техніки.

Будинки, побудовані за канадською технологією, відповідають всім нормативам. Міцність конструкції забезпечує каркас. Це енергозберігаючі споруди, економні в будівництві і експлуатації. Такий спосіб будівництва не обмежує можливості при проектуванні як одноповерхових, так і будинків в кілька поверхів.

Каркасні будинки за канадською технологією мають безліч переваг, серед яких особливе значення має:

  • швидкість будівництва;
  • гарні теплоізоляційні властивості;
  • міцність і довговічність конструкції;
  • гарний естетичний вигляд;
  • можливість використання будь-якого оздоблювального матеріалу;/li>
  • екологічність матеріалу;
  • доступна ціна.

Швидкість будівництва каркасних будинків за канадською технологією досягається за рахунок простоти конструктивних елементів і промислового підходу на кожному етапі проведення робіт. Комплектуючі деталі виготовлені в заводських умовах. Завдяки точності стиків вдається швидко провести монтаж конструкції на будівельному майданчику. Термін будівництва каркасного будинку залежить від площі будинку та складності проекту.

Процес створення будинку мрії від будівельної компанії «АЛ-ХЕККА»

Будівництво канадських каркасних будинків набагато простіше і дешевше у порівнянні з традиційними методами зведення будівель, але існує ряд нюансів, які необхідно враховувати.

Щоб створити будинок, про який мріє замовник, наші фахівці вислухають всі побажання і запропонують відповідні варіанти.

Після обговорення всіх питань починається творча робота проектувальників і архітекторів. За бажанням клієнта може бути підготовлена об’ємна модель майбутнього будинку. На цьому етапі можна внести зміни і підкоригувати кожне приміщення.

Кількість всіх складових деталей прораховує спеціальна програма, на підставі чого формується кошторис.

Після затвердження документа починається виробництво елементів конструкції.

Готується ділянка під забудову і закладається фундамент.

Деталі доставляються на будівельний майданчик з урахуванням всіх правил транспортування. Будівництво каркасного будинку за канадською технологією можна вести в будь-який час року.

Залежно від складності проекту, на зведення коробки може знадобитися 2-3 тижні. Незалежно від матеріалу, який використовується для фінішного покриття зовнішніх стін, утеплення передбачено для всіх об’єктів.

Каркасні будинки мають багато варіантів виконання як зовні, так і всередині будівлі. Наші фахівці допоможуть реалізувати найсміливіші дизайнерські рішення. Спираючись на ваші ідеї команда ремонтників грамотно оформить екстер’єр та інтер’єр приміщень. Скориставшись послугами будівельної компанії «АЛ-ХЕККА», ви отримаєте каркасний канадський будинок своєї мрії за мінімальну ціну в найкоротші терміни.

Калькулятор розрахунку каркасного будинку

Розрахуйте вартість Вашого каркасного будинку на нашому калькуляторі

розрахувати проект
Ціни
Будинки за канадською технологією
Будинки за канадською технологією

Ціна від: 8750 грн/м2.

Переглянути всі ціни

Відгуки про компанію АЛ-ХЕККА

Делали утепление крыши, как раз перед похолоданием успели, спасибо ребята теперь буду экономить на отоплении. Отдельное спасибо Дмитрию за внимательность к любым мелочам.
Иван Трубицкий 29 September 2021
Хорошая компания, хорошее качество услуг, приятные цены. Спасибо Вам, ребята, вы специалисты с большой буквы, знающие свое дело!
Руслан 24 November 2020
Заказывал ремонт крыши из профнастила. Ребята мастера своего дела. Предложили разные виды выполнения работ и смет. Спасибо огромное за качественно выполненные работы, а главное быстро и в срок. Буду и в дальнейшем обращаться к этой компании.
Дмитрий 26 October 2020
Нашел фирму в интернете. Созвонился менеджер, проконсультировал. На самом деле заказ был не очень большим. Родителям требовалось построить небольшой загородный домик, что бы могли выезжать туда и летом, и зимой. Договорились о смете заранее, никаких лишних трать не было, что очень порадовало, особенно понравилась слаженность работы всех работников фирмы. РЕКОМЕНДУЮ всем! отдельная благодарность Дмитриюn
Андрей 13 October 2020
Компанию АЛ-ХЕККА нам порекомендовали друзья. Мы созвонились встретились с Дмитрием. Было желание достроить второй этаж, и мы обсудили смету и проект будущего строительства. Строительство было завершено практически в сроки, оговоренные в начале нашего сотрудничества В процессе стройки все работы были выполнены качественно, профессионально и с душой! Во время обсуждения выбора материалов, благодаря консультации Дмитрия, подобрали строй. материал наиболее соответствующий стандартам «цена-качество» Уверенно могу рекомендовать компанию АЛ-ХЕККА, как надежного подрядчика Вашего строительства.
Анна Состина 21 April 2020
Очень, очень, очень порядочные люди и надежные партнеры. В вопросах строительства незаменимая опора - просто передаешь все сложности им, а они со всем разберутся и все сделают. Благодарю!!!!
Олег 16 April 2020
Залишити відгук
Консультація

Вітаю! Мене звуть Дмитро і я із задоволенням проконсультуюю Вас з будь-яких питань

Ми допоможемо з Вашим проектом!