АЛ-ХЕККА logo
Меню
ГоловнаКаркасні будинкиКаркасні надбудови

Каркасні
надбудови

Каркасна надбудова другого поверху: тепло, зручно, швидко

Власники будинків мають масу переваг. Однією з них є можливість розширити квадратні метри і втілити в реальність найзаповітніші мрії. Проблему нестачі житлової площі допоможе вирішити каркасна надбудова другого поверху. Застосування такої технології можливе для будинків, побудованих з будь-якого матеріалу. На верхній частині будівлі можна створити мансарду або повноцінний додатковий поверх. Фахівці будівельної компанії «АЛ-ХЕККА» розроблять проект з урахуванням призначення приміщення і архітектурних особливостей споруди.

Який тип надбудови вибрати

Кількість кімнат і планування простору залежать від загальної площі. Щоб правильно вибрати, який вид каркасної надбудови другого поверху спорудити в приватному будинку, потрібно визначити, з якою метою вона зводитися, а також врахувати майбутні витрати. Для створення додаткової спальні або кімнати, ігрового майданчика або місця для відпочинку досить звести затишну мансарду. Повноцінна надбудова другого поверху в каркасному будинку додасть більше місця, але при такому рішенні значно збільшиться загальна вага будівлі і буде потрібно більше коштів на закупівлю матеріалу.

Незалежно від обраного варіанту, перед початком будівництва фахівці повинні провести обстеження будівлі. Якщо в результаті виявиться, що на фундамент і стіни не можна покладати передбачувану навантаження, щоб зміцнити конструкцію буде потрібна реконструкція будівлі.

Особливості каркасної технології

Найпоширеніший спосіб спорудження додаткового поверху – зведення внутрішнього каркаса. На конструкцію, яка монтується по контуру будинку, покладається несуча функція.

Основні плюси такого виду будівництва:

 • невелика маса;
 • мінімальні терміни монтажу конструкції;
 • теплозбереження (знижуються витрати на опалення);
 • можливість вести роботи цілий рік.

Надбудова каркасного другого поверху будинку – це раціональне рішення при обмежених коштах. На тлі цегляної кладки або зведенні залізобетонної конструкції, витрати на будівництво за такою технологією скоротяться до 50 відсотків.

Етапи будівництва

Надбудова каркасного другого поверху на зрубі, цегляному будинку або зведеному з іншого матеріалу ведеться в кілька етапів:

 • проводиться демонтаж даху;
 • з підготовленого матеріалу збирається каркас;
 • проводиться обшивка зовнішньої або внутрішньої стіни;
 • закладається утеплювач;
 • обшивається друга стіна;
 • встановлюються крокви;
 • на завершальному етапі проводяться покрівельні роботи.

Опорна конструкція повинна збиратися тільки з сухого матеріалу. Недотримання вимог з плином часу призведе до перекосу каркаса, що зіпсує вигляд і знизить експлуатаційні властивості споруди.

При зведенні надбудови другого поверху каркасного будинку велика увага приділяється вибору матеріалу для теплоізоляції. Неприпустимо застосування рулонного утеплювача, який не призначений для кріплення вертикально. Він відрізняється пухкою структурою і низькою щільністю, а це виключає можливість отримання якісного результату. З плином часу мінеральна вата осідає, що призводить до утворення міжкаркасних пустот. Нерівномірний шар утеплювача знижує теплозберігаючі функції.

Для створення теплого простору під покрівлею застосовуються особливі матеріали, які мають високу ступінь пружності: утеплювач для даху, полотна, плити. Якщо каркасна настройка зводиться на цегляний будинок, по контуру необхідно прокласти гідроізоляційний шар. Це запобіжить скупчення конденсату, який загрожує передчасним псуванням використовуваного матеріалу. Недотримання технологічних умов призведе до неминучої заміни бруса через кілька років.

Каркасна технологія визнана найшвидшим і зручним способом, який застосовується при будівництві додаткових приміщень над основним рівнем. Другий і наступні поверхи можуть бути передбачені проектом при будівництві нового будинку або зводитися на вже готову конструкцію.

Замовити будівництво каркасної надбудови другого поверху можна на сайті компанії МДЛ. Наші фахівці допоможуть підібрати варіант, який відповідає вимогам замовника, і якісно виконають будівельні роботи.

Калькулятор розрахунку каркасного будинку

Розрахуйте вартість Вашого каркасного будинку на нашому калькуляторі

розрахувати проект

Відгуки про компанію АЛ-ХЕККА

Делали утепление крыши, как раз перед похолоданием успели, спасибо ребята теперь буду экономить на отоплении. Отдельное спасибо Дмитрию за внимательность к любым мелочам.
Иван Трубицкий 29 September 2021
Хорошая компания, хорошее качество услуг, приятные цены. Спасибо Вам, ребята, вы специалисты с большой буквы, знающие свое дело!
Руслан 24 November 2020
Заказывал ремонт крыши из профнастила. Ребята мастера своего дела. Предложили разные виды выполнения работ и смет. Спасибо огромное за качественно выполненные работы, а главное быстро и в срок. Буду и в дальнейшем обращаться к этой компании.
Дмитрий 26 October 2020
Нашел фирму в интернете. Созвонился менеджер, проконсультировал. На самом деле заказ был не очень большим. Родителям требовалось построить небольшой загородный домик, что бы могли выезжать туда и летом, и зимой. Договорились о смете заранее, никаких лишних трать не было, что очень порадовало, особенно понравилась слаженность работы всех работников фирмы. РЕКОМЕНДУЮ всем! отдельная благодарность Дмитриюn
Андрей 13 October 2020
Компанию АЛ-ХЕККА нам порекомендовали друзья. Мы созвонились встретились с Дмитрием. Было желание достроить второй этаж, и мы обсудили смету и проект будущего строительства. Строительство было завершено практически в сроки, оговоренные в начале нашего сотрудничества В процессе стройки все работы были выполнены качественно, профессионально и с душой! Во время обсуждения выбора материалов, благодаря консультации Дмитрия, подобрали строй. материал наиболее соответствующий стандартам «цена-качество» Уверенно могу рекомендовать компанию АЛ-ХЕККА, как надежного подрядчика Вашего строительства.
Анна Состина 21 April 2020
Очень, очень, очень порядочные люди и надежные партнеры. В вопросах строительства незаменимая опора - просто передаешь все сложности им, а они со всем разберутся и все сделают. Благодарю!!!!
Олег 16 April 2020
Залишити відгук
Консультація

Вітаю! Мене звуть Дмитро і я із задоволенням проконсультуюю Вас з будь-яких питань

Ми допоможемо з Вашим проектом!