АЛ-ХЕККА logo
Меню
ГоловнаКаркасні будинкиКаркасна прибудова

Каркасна
прибудова

Види каркасних прибудов

Каркасна прибудова – практична і недорога конструкція для приватного будинку

Каркасна прибудова до будівлі – найбільш простий і дешевий метод збільшення вільного простору будівлі. Поширеність таких споруд обумовлена тим, що вони досить швидко будуються. При цьому каркасні прибудови характеризуються міцністю, теплоізоляцією, довговічністю.

Переваги та недоліки прибудов на основі каркаса

Загальновідомо, що на спорудження конструкції з цегли потрібно затратити чимало часу і зусиль. Якщо капітальну споруду зводити не планується, то для збереження часу і грошових коштів рекомендується вибрати каркасну прибудову.

Її головними плюсами вважаються:

 1. Низька маса, знижує імовірність того, що конструкція просяде.
 2. Відсутність необхідності в масивному фундаментному підставі. Досить монтувати гвинтові палі або виконати заливку стрічки з бетону.
 3. Невисока вартість, якщо порівнювати з будівлями іншого виду.
 4. Економія на будматеріалах в разі виникнення необхідності ремонтних робіт.
 5. Невеликі терміни будівництва.
 6. Теплоізоляційні властивості каркаса (в 7 разів вище тих же параметрів для споруд з цегли).
 7. Відсутність усадки. Завдяки цьому відразу після будівництва можна починати прокладати комунікаційні елементи, виконувати обробку.
 8. Якщо необхідно, каркасну прибудову можна без праці демонтувати, модифікувати.

Є у таких конструкцій і мінуси. Головний з них – необхідність додатково обробляти будматеріали антисептиками для запобігання псуванню деревини комахами, грибковими організмами. Також матеріали потрібно обробляти засобами, що підвищують рівень захисту від вологості. Потрібно ретельно спостерігати за тим, щоб електропроводка завжди працювала нормально, так як каркасні прибудови легко займаються.

Проектування споруд

Зведення будь-якої будівлі починається з розробки проекту. Це допоможе грамотно організувати робочий процес, визначити число будматеріалів. При проектуванні фахівці будівельної фірми враховують такі чинники:

 1. Необхідність в додатковій фундаментній основі для спорудження з каркаса.
 2. Тип покрівельного покриття.
 3. Необхідність зведення віконних і дверних конструкцій в каркасної прибудові.
 4. Спосіб прокладки комунікаційних елементів до будівництва.
 5. Тип будматеріалів, необхідних для створення утеплювального шару в каркасній прибудові.

При проектуванні будівельники враховують, що каркасна прибудова повинна служити доповненням загального екстер’єру будівлі. Приміром, якщо будинок зроблений в стилі класики, то і пристроювана конструкція повинна мати такий же екстер’єр. Крім того, фахівці встановлюють площу нової споруди. Вона не повинна перевищувати 20 відсотків від площі основної будівлі.

Будівельні матеріали, необхідні для зведення каркасної прибудови

Каркасна прибудова до будівлі зазвичай робиться з дерева. Основа робиться з бруса, до якого прикріплюються утеплювальний матеріал і зовнішня обшивка. Прибудову роблять спереду будівлі.

Будівельні роботи починаються з вибору потрібних будматеріалів. Для зведення каркасної прибудови використовуються:

 • брус 150×150 мм;
 • дощаті матеріали для облаштування горизонтально розташованих перемичок;
 • утеплюючий матеріал;
 • будматеріал для ізоляції;
 • кріпильні елементи;
 • ОСП-плити.

Ділянка, в якій з’єднуються дах основної будівлі і каркасної прибудови, проклеюється гідроізоляційною стрічкою. Що стосується віконних і дверних конструкцій, то професіонали зазвичай застосовують вироби з металопластика. Шви приховують за допомогою монтажної піни.

Для обробки прибудови з внутрішньої сторони використовують гіпсокартон. Для зовнішньої обшивки застосовують ОСП-плити, які покривають штукатуркою. Також замість ОСП-плит можуть застосовувати сайдинг, вагонку.

Професіонали можуть спорудити прибудову на основі каркаса за лічені дні, в чому і полягає ключовий плюс такої конструкції. Вона може мати досить велику площу, що сприяє збільшенню корисної площі будинку.

Калькулятор розрахунку каркасного будинку

Розрахуйте вартість Вашого каркасного будинку на нашому калькуляторі

розрахувати проект

Відгуки про компанію АЛ-ХЕККА

Делали утепление крыши, как раз перед похолоданием успели, спасибо ребята теперь буду экономить на отоплении. Отдельное спасибо Дмитрию за внимательность к любым мелочам.
Иван Трубицкий 29 September 2021
Хорошая компания, хорошее качество услуг, приятные цены. Спасибо Вам, ребята, вы специалисты с большой буквы, знающие свое дело!
Руслан 24 November 2020
Заказывал ремонт крыши из профнастила. Ребята мастера своего дела. Предложили разные виды выполнения работ и смет. Спасибо огромное за качественно выполненные работы, а главное быстро и в срок. Буду и в дальнейшем обращаться к этой компании.
Дмитрий 26 October 2020
Нашел фирму в интернете. Созвонился менеджер, проконсультировал. На самом деле заказ был не очень большим. Родителям требовалось построить небольшой загородный домик, что бы могли выезжать туда и летом, и зимой. Договорились о смете заранее, никаких лишних трать не было, что очень порадовало, особенно понравилась слаженность работы всех работников фирмы. РЕКОМЕНДУЮ всем! отдельная благодарность Дмитриюn
Андрей 13 October 2020
Компанию АЛ-ХЕККА нам порекомендовали друзья. Мы созвонились встретились с Дмитрием. Было желание достроить второй этаж, и мы обсудили смету и проект будущего строительства. Строительство было завершено практически в сроки, оговоренные в начале нашего сотрудничества В процессе стройки все работы были выполнены качественно, профессионально и с душой! Во время обсуждения выбора материалов, благодаря консультации Дмитрия, подобрали строй. материал наиболее соответствующий стандартам «цена-качество» Уверенно могу рекомендовать компанию АЛ-ХЕККА, как надежного подрядчика Вашего строительства.
Анна Состина 21 April 2020
Очень, очень, очень порядочные люди и надежные партнеры. В вопросах строительства незаменимая опора - просто передаешь все сложности им, а они со всем разберутся и все сделают. Благодарю!!!!
Олег 16 April 2020
Залишити відгук
Консультація

Вітаю! Мене звуть Дмитро і я із задоволенням проконсультуюю Вас з будь-яких питань

Ми допоможемо з Вашим проектом!