АЛ-ХЕККА logo
Меню

каркасна
веранда

Каркасна веранда – простота і практичність

Каркасна веранда – один з найпростіших варіантів прибудови для заміського будинку. Побудована за каркасною технологією веранда здатна збільшити корисну площу будинку, його практичність і подарувати всієї сім’ї ще одне улюблене місце для відпочинку. Кімната відпочинку, вітальня, літня кухня, оранжерея – споруда веранди дозволить втілити будь-які бажання по організації житлового простору.

Які бувають каркасні веранди

Каркасні веранди відрізняються за типом будови, виду використовуваних матеріалів. Залежно від цього відрізняються і їх функціональні особливості.

У будівництві каркасної веранди можна втілити будь-які дизайнерські рішення. Вони можуть мати як класичну прямокутну або квадратну форму, так і набувати обриси будь-яких багатокутних фігур. Також вони можуть бути:

  • Відкриті. Дах в таких конструкціях тримається на опорних балках, а одна або декілька стін відсутні. Спорудження такого типу використовуються для відпочинку в теплу пору року.
  • Закриті. Така споруда являє собою повністю закрите засклене приміщення. Вони можуть використовуватися в якості оранжереї, виконувати функції кімнати для відпочинку.

У будівництві каркасних веранд використовують різні матеріали. Найбільш популярний варіант – дерев’яний брус. Для побудови в класичному стилі використовують також цегла, а сучасні модернові прибудови можуть бути виконані з полікарбонату, вагонки, металу, пластику.

Проектування і розташування

Найчастіше каркасну веранду будують біля входу в житло. Така конструкція також виконує роль прибудинкового ганку. Однак, прилаштувати каркасну веранду можна і до будь-якої стіни будинку, проте в такому випадку доведеться робити для неї власний вхід, обладнаний ганком.

Стандартна ширина каркасної веранди становить 2,5 м, а довжина, як правило, відповідає довжині стіни, до якої прилаштовується спорудження. Для фундаменту може використовуватися стрічкова, свайна або стовпчаста основа.

Третій варіант придбав найбільшу популярність через свою простоту. Стовпчастий фундамент являє собою бетонні або цегляні стовпи, що підпирають основу в місцях найбільшого навантаження. Решта варіантів фундаменту коштують дорожче і використовуються переважно для більш важких конструкцій.

Каркасну веранду можна залишити відкритою або частково відкритою, а також повністю оточити прибудову стінами. В якості стін часто використовується панорамне скління. Такий сучасний варіант конструкції робить перебування на веранді комфортним в будь-який час року, дозволяє розмістити в прибудові зимовий сад і в будь-який час року насолоджуватися сонячним світлом.

Для покрівлі веранди використовуються ті ж матеріалу, що і для покрівлі будинку. Найпопулярніші варіанти – односхилий дах з профнастилу, металочерепиці.

Зводити споруду рекомендується відразу після будівництва будинку. Однак, досвідчені майстри здатні звести каркасну веранду і через роки після зведення будинку. При цьому навіть поліпшивши цим зовнішній вигляд будинку.

Будівництво каркасної веранди «під ключ»

Каркасна веранда – частина будинку, яка гармонує з ним, виступає його функціональним продовженням. В її будівництві немає неважливих деталей – потрібно підібрати матеріали, які б ідеально підходили до дизайну будинку, продумати проект, що враховує всі нюанси експлуатації.

Чому зручно скористатися послугою професіоналів:

  • Ніякого клопоту. Не треба вникати в процес будівництва, шукати матеріали і інструменти. Будівництво здійснюється із залученням ресурсів компанії.
  • Індивідуальний проект. Веранда буде побудована з урахуванням всіх побажань клієнта. Проект буде складено професійними дизайнерами і виконано досвідченими робітниками.
  • Швидко і надійно. Звернення до професіоналів дозволяє виконати будівництво в максимально короткі терміни. Вже через декілька днів після звернення ви зможете насолоджуватися відпочинком на своїй новій каркасній веранді.

Каркасна веранда – прекрасна можливість розширити функціональність будинку і зовні перетворити його. У вельми короткий термін можна розширити площу будинку і створити улюблене місце для відпочинку всієї сім’ї.

Відгуки про компанію АЛ-ХЕККА

Хорошая компания, хорошее качество услуг, приятные цены. Спасибо Вам, ребята, вы специалисты с большой буквы, знающие свое дело!
Заказывал ремонт крыши из профнастила. Ребята мастера своего дела. Предложили разные виды выполнения работ и смет. Спасибо огромное за качественно выполненные работы, а главное быстро и в срок. Буду и в дальнейшем обращаться к этой компании.
Нашел фирму в интернете. Созвонился менеджер, проконсультировал. На самом деле заказ был не очень большим. Родителям требовалось построить небольшой загородный домик, что бы могли выезжать туда и летом, и зимой. Договорились о смете заранее, никаких лишних трать не было, что очень порадовало, особенно понравилась слаженность работы всех работников фирмы. РЕКОМЕНДУЮ всем! отдельная благодарность Дмитриюn
Компанию АЛ-ХЕККА нам порекомендовали друзья. Мы созвонились встретились с Дмитрием. Было желание достроить второй этаж, и мы обсудили смету и проект будущего строительства. Строительство было завершено практически в сроки, оговоренные в начале нашего сотрудничества В процессе стройки все работы были выполнены качественно, профессионально и с душой! Во время обсуждения выбора материалов, благодаря консультации Дмитрия, подобрали строй. материал наиболее соответствующий стандартам «цена-качество» Уверенно могу рекомендовать компанию АЛ-ХЕККА, как надежного подрядчика Вашего строительства.
Очень, очень, очень порядочные люди и надежные партнеры. В вопросах строительства незаменимая опора - просто передаешь все сложности им, а они со всем разберутся и все сделают. Благодарю!!!!
Залишити відгук
Консультація

Вітаю! Мене звуть Дмитро і я із задоволенням проконсультуюю Вас з будь-яких питань

Ми допоможемо з Вашим проектом!