АЛ-ХЕККА logo
Меню
ГоловнаКаркасні будинкиКалькулятор каркасного будинку

Калькулятор
каркасного будинку

Розрахунок каркАсного будинку
Конструкція і фундамент
метрів
метрів
метрів
Оздоблення
кровля
Розрахувати вікна і двері Вікна (всі розміри в метрах)
Двері внутрішні
Двері зовнішні

* – Калькулятор здійснює спрощений розрахунок і призначений для визначення приблизної вартості будинку. Наш менеджер допоможе більш точно розрахувати вартість і заощадити на конструкції. розрахувати проект

Консультація

Вітаю! Мене звуть Дмитро і я із задоволенням проконсультуюю Вас з будь-яких питань

Калькулятор розрахунку каркасного будинку

Котеджі, створені за каркасною технологією, вимагають мінімум вкладень. При цьому будинок виходить міцним, теплим і красивим. Але спочатку потрібно скласти попередній кошторис.

Скільки коштує будівництво будинку, визначають шляхом внесення даних об’єкта в калькулятор розрахунку каркасного будинку онлайн.

Особливості каркасного будинку

Основні витрати на забудову каркасного будинку припадають на покупку пиломатеріалів. Облаштування каркасної системи, укладання утеплювача і обшивки, інші етапи будівництва здійснюють на будівельному майданчику. Перед цим заливають надійний фундамент.

Матеріали, які варто передбачити при зведенні каркасного котеджу:

  • балки і перекладини, опори;
  • панелі ОСП;
  • фанерні листи, дошка;
  • матеріали для утеплення зовнішніх стін;
  • покриття для даху;
  • металовироби.

Нарешті можна приступити до онлайн обчислення витрат на каркасний будинок. Калькулятор розрахунку каркасного будинку покаже хоч і не точне, але приблизне значення.

Який матеріал краще використовувати для коробки котеджу, заливки фундаменту і покрівлі, залежить від архітектурних особливостей будівлі. З цим новачок навряд чи впорається сам.

Звернувшись по допомогу до компетентних фахівців будівельної компанії «АЛ-ХЕККА», можна не хвилюватися про позитивний результат. Експерт враховує кліматичні особливості конкретної місцевості, де планується зведення котеджу. Приміром, важливі показники тиску повітря і роза вітрів, які переважають в регіоні.

Чи потрібна допомога фахівців?

Калькулятор розрахунку каркасного будинку визначає приблизні показники. Але для якісного, точного планування і закупівлі матеріалів потрібні повні списки.

У компанії «АЛ-ХЕККА» працюють професіонали з великим досвідом роботи в будівельній сфері. Розрахунком кількості матеріалів і вартості будівництва займаються кращі фахівці. Добре, якщо об’єкт зводять майстри компанії, чиї експерти раніше підрахували вартість об’єкта.

Наша фірма більше 20 років будує будинку по каркасної технології в Харкові і в інших регіонах України. Ми не зупиняємося на досягнутому і вдосконалюємо свої знання постійно.

Переваги онлайн калькулятора

Безкоштовний онлайн калькулятор розрахунку каркасного будинку доступний кожному. Це прості програми, які можна без зусиль знайти в інтернеті. Сервіси розроблені для тих, хто не зіштовхувався з будівництвом до цього, вони прості і зручні.

Онлайн ресурси враховують необхідність використання основних і допоміжних матеріалів. Такий варіант краще, ніж самостійний розрахунок.

Скориставшись калькулятором, можна зрозуміти, чи є в вашому розпорядженні потрібна фінансова сума для будівництва або ж краще переглянути свої вимоги до будівлі. Деякі приймають рішення звести недорогий одноповерховий котедж, який в майбутньому можна розширити за рахунок облаштування мансарди.

Іноді професійні будівельники також використовують калькулятор розрахунку каркасного будинку. Це багатофункціональна платна версія, за допомогою якої складають кошторис. Однак обчислення здійснюються без урахування оплати праці будівельників, доставки матеріалів на будівельний майданчик, оренди обладнання. Завдання фахівця – передбачити ці нюанси.

Як розрахувати окремі етапи будівництва каркасного будинку

Онлайн калькулятор розрахунку каркасного будинку запитує у користувача введення певних параметрів планованої будівлі. Той, хто використовує програму, повинен чітко розуміти, як будуть будуватися каркас, покрівля і фундамент. Не варто забувати про набір інструментів, кріпильних елементів.

Окремою графою в калькуляторі винесено облік товщини і виду утеплювача матеріалу:

  • заощадити вдається, купивши пінопласт;
  • добре захищає від проникнення холоду в приміщення ековата;
  • скловата і мінвата вважаються оптимальним варіантом утеплювача за ціною-якістю.

Якщо ви не впевнені, що зможете розрахувати матеріали для каркасного будинку самостійно, зверніться до фахівців будівельної компанії «АЛ-ХЕККА». Доручивши цю роботу професіоналам, ви здивуєтеся, наскільки швидко ми виконаємо заявку, а також підкажемо, як заощадити на матеріалах, а на чому економити не слід.

Ми допоможемо з Вашим проектом!