АЛ-ХЕККА logo
Меню
ГоловнаКаркасні будинкиКалькулятор панельно-каркасного будинку

Калькулятор панельно-каркасного будинку

Розрахунок панельно-каркасного будинку
Конструкція і фундамент
метрів
метрів
метрів
Оздоблення
кровля
Розрахувати вікна і двері Вікна (всі розміри в метрах)
Двері внутрішні
Двері зовнішні

* – Калькулятор здійснює спрощений розрахунок і призначений для визначення приблизної вартості будинку. Наш менеджер допоможе більш точно розрахувати вартість і заощадити на конструкції. розрахувати проект

Консультація

Вітаю! Мене звуть Дмитро і я із задоволенням проконсультуюю Вас з будь-яких питань

Калькулятор розрахунку панельно-каркасного будинку

Сучасні панельно-каркасні будинки вважаються найбільш економічними і комфортабельними в малоповерховому будівництві. Завдяки застосуванню спеціальних панелей відмінно підійдуть для постійного проживання. На етапі проектування житлового об’єкта складається попередній кошторис. Для цього використовується спеціалізований калькулятор розрахунку панельно-каркасного будинку. За допомогою даної програми можна визначити приблизну кількість матеріалів для зведення споруди.

Особливості використання калькулятора розрахунку споруди

Основна частина витрат на будівництво панельно-каркасного об’єкта доводиться на придбання пиломатеріалів. Користувач програми повинен розуміти як зводитимуться каркасна частина, дах і фундамент майбутньої житлової споруди. Для застосування калькулятора розрахунку панельно-каркасного будинку потрібно ввести:

 • ширину і довжину будівлі
 • кількість поверхів;
 • висоту першого поверху;
 • довжину прольоту балок перекриття;
 • дистанцію між стійками каркаса;
 • довжину перегородок 1-го поверху;
 • відстань між балками перекриття;
 • товщину утеплювачів стін, даху і підлоги;
 • параметри вікон і дверей;
 • характеристики покрівлі;
 • вид матеріалу для обшивки

Також для визначення снігового навантаження обов’язково варто враховувати регіон забудови. При визначенні ціни зведення панельно-каркасного будинку потрібно пам’ятати про необхідність покупки набору інструментів і кріпильних аксесуарів. Основна перевага онлайн калькулятора полягає в простоті і зручності застосування.

Як виконати остаточний розрахунок панельно-каркасної споруди?

Будівельний калькулятор розрахунку панельно-каркасного будинку допоможе визначити потрібну кількість матеріалів, але без урахування оплати праці персоналу. Кваліфіковані фахівці компанії «АЛ-ХЕККА» займуться встановленням остаточної вартості зведення житлової споруди. Фірма володіє двадцятирічним стажем будівництва каркасних будинків високої якості.

Замовте грамотний розрахунок об’єкта за допомогою послуги «зворотного дзвінка», заповнивши запит на сайті з даними про себе.

Ми допоможемо з Вашим проектом!