АЛ-ХЕККА logo
Меню
ГоловнаКаркасні будинкиГотові проекти каркасних будинківПроектування маленьких каркасних будинків

Проектування
маленьких каркасних будинків

Маленький каркасний будинок – миле місце для відпочинку

Маленький каркасний будинок – прекрасний варіант для тих, хто мріє відпочити від обридлого міського середовища в комфортних умовах. Технологія отримала широку популярність серед інвесторів завдяки оперативним термінам монтажних робіт і низькій собівартості. Житлова будівля будується з використанням надійного дерев’яного каркаса і якісних Sip-панелей, які виконані з тришарового ізоляційного матеріалу. Сучасна споруда відрізняється енергоефективністю, стійкістю до корозії, красивим екстер’єром, тривалим терміном служби.

Завдяки доступній вартості матеріалів клієнти можуть заощадити власні кошти при будівництві. Для монтажу житлового об’єкта варто звернутися до перевірених фахівців, які володіють практичними навичками і великим досвідом в даному секторі. Компанія «АЛ-ХЕККА» займеться будівництвом маленьких каркасних будинків за вигідною вартістю для кожного клієнта. Досвідчені співробітники фірми гарантують чітке виконання всіх необхідних етапів проектування і монтажних робіт.

Конструктивні нюанси і переваги невеликих каркасних будинків

Для зведення каркасного будинку фахівці створюють проект з урахуванням чинних законодавчих норм. При розробці визначається площа і планування споруди, кількість дверей і вікон. Професіонали здійснюють ескізне і робоче проектування, а також виконують розрахунок кошторису витрат на монтаж житлового об’єкта. Для будівництва невеликого каркасного будинку вибираються тільки екологічно безпечні матеріали, які піддалися ретельній перевірці та тестуванню.

Каркасна частина включає в себе балки і перекриття, які розміщені в точному порядку, що гарантує підвищений рівень міцності об’єкта. Однією з переваг технології вважається можливість складання житлової споруди навіть в умовах тісної міської забудови. Вживані дерев’яні деталі виготовлені з натуральної сировини, яка обробляється спеціальними антисептичними і вогнестійкими засобами.

Будівництво маленького каркасного будинку починається з розмітки ділянки і заливки фундаменту. Після цього проводиться облаштування каркаса і обшивка його Sip-панелями. На наступній стадії монтуються перекриття, вікна, двері. Далі здійснюється настил покрівельного матеріалу і підведення до будівлі водопроводу, газу, опалення, електрики. На остаточному етапі виконуються внутрішні та оздоблювальні роботи.

Переваги невеликих каркасних будинків полягають в наступному:

 • сейсмостійкість;
 • економічність;
 • надійність;
 • вогнетривкість;
 • можливість монтажу в будь-який час року;
 • відмінна шумоізоляція;
 • привабливий дизайн;
 • поліпшена термоізоляція;
 • високі темпи складальних робіт, внутрішньої обробки і приєднання комунікацій;
 • повна відсутність усадки;
 • немає необхідності залучення спеціалізованої важкої техніки.

Чому замовляють монтаж в компанії «АЛ-ХЕККА»?

Компанія володіє більше ніж двадцятирічним стажем роботи на ринку будівельних послуг. Будівельна компанія «АЛ-ХЕККА» пропонує замовити зведення невеликого каркасного будинку і за короткий проміжок часу отримати в своє розпорядження готову будівлю. Професіонали проведуть якісні монтажні роботи, точно дотримуючись встановлених державних стандартів і нормативних вимог.

Для замовлення маленького каркасного будинку скористайтеся контактними телефонами менеджерів, які вказані на сайті.

Калькулятор розрахунку каркасного будинку

Розрахуйте вартість Вашого каркасного будинку на нашому калькуляторі

розрахувати проект
Ціни
Проектування маленьких каркасних будинків
Проектування маленьких каркасних будинків

Ціна від: 8750 грн/м2.

Переглянути всі ціни

Відгуки про компанію АЛ-ХЕККА

Делали утепление крыши, как раз перед похолоданием успели, спасибо ребята теперь буду экономить на отоплении. Отдельное спасибо Дмитрию за внимательность к любым мелочам.
Иван Трубицкий 29 September 2021
Хорошая компания, хорошее качество услуг, приятные цены. Спасибо Вам, ребята, вы специалисты с большой буквы, знающие свое дело!
Руслан 24 November 2020
Заказывал ремонт крыши из профнастила. Ребята мастера своего дела. Предложили разные виды выполнения работ и смет. Спасибо огромное за качественно выполненные работы, а главное быстро и в срок. Буду и в дальнейшем обращаться к этой компании.
Дмитрий 26 October 2020
Нашел фирму в интернете. Созвонился менеджер, проконсультировал. На самом деле заказ был не очень большим. Родителям требовалось построить небольшой загородный домик, что бы могли выезжать туда и летом, и зимой. Договорились о смете заранее, никаких лишних трать не было, что очень порадовало, особенно понравилась слаженность работы всех работников фирмы. РЕКОМЕНДУЮ всем! отдельная благодарность Дмитриюn
Андрей 13 October 2020
Компанию АЛ-ХЕККА нам порекомендовали друзья. Мы созвонились встретились с Дмитрием. Было желание достроить второй этаж, и мы обсудили смету и проект будущего строительства. Строительство было завершено практически в сроки, оговоренные в начале нашего сотрудничества В процессе стройки все работы были выполнены качественно, профессионально и с душой! Во время обсуждения выбора материалов, благодаря консультации Дмитрия, подобрали строй. материал наиболее соответствующий стандартам «цена-качество» Уверенно могу рекомендовать компанию АЛ-ХЕККА, как надежного подрядчика Вашего строительства.
Анна Состина 21 April 2020
Очень, очень, очень порядочные люди и надежные партнеры. В вопросах строительства незаменимая опора - просто передаешь все сложности им, а они со всем разберутся и все сделают. Благодарю!!!!
Олег 16 April 2020
Залишити відгук
Консультація

Вітаю! Мене звуть Дмитро і я із задоволенням проконсультуюю Вас з будь-яких питань

Ми допоможемо з Вашим проектом!