АЛ-ХЕККА logo
Меню

Проектування
каркасних дач

Каркасні дачі – якісне будівництво за короткий період

Більшість жителів міських квартир замислюються про будівництво власного енергоефективного заміського будинку. Відмінним варіантом вважаються оригінальні каркасні дачі, в яких можна комфортно проживати як влітку, так і суворою зимою. Сучасні будівлі здатні швидко прогріватися, і розраховані на тривалий експлуатаційний період. В основі споруди дерев’яний каркас, який гарантує відмінну міцність і довговічність всієї конструкції. Велика популярність дачних об’єктів обумовлена надійністю, довговічністю, швидкістю монтажу і низькою собівартістю будівництва. Конструктивні елементи виготовляються з добірної високоякісної деревини, яка нешкідлива для мешканців. Проведення проектних і монтажних робіт необхідно доручити організації з досвідченими співробітниками. Будівельна компанія «АЛ-ХЕККА» пропонує клієнтам недорого купити каркасний дачний будиночок з екологічно чистих матеріалів. Завдяки власному обладнанню та пристосуванням оперативно побудують житловий об’єкт будь-якого ступеня складності.

Створення проекту і стадії зведення каркасних будинків для дачі

Професіонали займуться розробкою проекту, враховуючи всі особливості ландшафту і кліматичні умови місцевості. Фахівці приділяють особливу увагу підбору оптимальних будівельних і оздоблювальних матеріалів. При створенні проекту каркасного дачного будиночка визначається його площа, поверховість, планування, а також кількість дверей і вікон. Проектувальники активно вибирають схожий утеплювач, захисні мембрани, покрівельні та оздоблювальні матеріали.

Будівництво каркасних дачних будиночків складається з виконання наступних етапів:

  • Підготовка майданчика під забудову. Здійснюється розмітка кутів майбутньої будівлі і видаляється трав’яний покрив на місцевості.
  • Облаштування основи. Виконується буріння шурфів по периметру об’єкту і заливається в них бетонна суміш.
  • Монтаж нижнього перекриття. Проводиться облаштування обв’язки, на яку встановлюються поперечні балки, обшивають плиткою і утеплюють мінеральною ватою.
  • Облаштування стін. На нижньому перекритті монтуються стіни, ділянки яких фіксуються розкосами, що захищають будівлю від деформацій і паводків.
  • Монтаж покрівлі. Здійснюється установка коника даху і додаткових балок, на які кріпляться крокви. Далі укладається покрівельний матеріал.
  • Обшивка стін. Встановлена каркасна частина обшивається спеціальними Sip-панелями.
  • Підведення інженерних мереж і систем. Виконується прокладка водопроводу, електрики, опалення, каналізації, вентиляційної системи.

На останньому етапі зведення каркасних будинків для дачі фахівці проводять фасадні та внутрішні оздоблювальні роботи. При бажанні інвестора фахівці можуть збільшити теплоізоляцію стін, кількість вікон, прилаштувати мансарду або гараж. При зведенні житлового споруди немає необхідності в залученні будівельної техніки і різних кранів, так як практично всі роботи проводяться вручну.

Ціни на каркасні дачні будинки встановлюються в залежності від особливостей проекту, рівня якості використовуваних будматеріалів, кількості поверхів, обсягу монтажних робіт, товщини застосовуваного утеплювача.

У чому переваги монтажу каркасних дачних будинків?

Сучасні житлові споруди зводяться з перевірених природних матеріалів, які добре виглядають і не завдають шкоди здоров’ю всіх проживаючих. Важливе значення недорогих каркасних дачних будинків в можливості будівництва з будь-якого архітектурного складністю. Витрати на обігрів такого об’єкта мінімальні, що забезпечує економічне опалення при відсутності природного газу навіть в умовах північної зими. Споруди, побудовані по Sip-технології, здатні без проблем витримувати землетруси до 9 балів за шкалою Ріхтера.

Купити каркасний дачний будинок за доступною вартістю можна в будівельній компанії «АЛ-ХЕККА». Завдяки якісній гідро- і теплоізоляції заміського будинку буде затишно в люті морози і прохолодно в спекотні дні, сухо при дощах або снігопадах. Простота застосовуваної технології дає можливість компаніям зводити житлові будівлі в будь-який час року.

Каркасний дачний будиночок під ключ характеризується високоякісною звукоізоляцією і відмінною стійкістю до виникнення корозійних процесів. Завдяки невеликій вазі дерев’яної конструкції можна використовувати полегшений фундамент.

Каркасний будиночок для дачі: замовлення в будівельній компанії «АЛ-ХЕККА»

Будівельна компанія «АЛ-ХЕККА» надає можливість придбати каркасний дачний будиночок за ціною прийнятною для кожного замовника. Кожен етап монтажу чітко контролюється фахівцями, що мають необхідні знання і чималий досвід виконання робіт по зведенню житлових об’єктів. Фірма гарантує замовникам тривалий експлуатаційний період побудованої каркасної споруди. Високий рівень кваліфікації співробітників дозволяє звести житло, що відповідає сучасним вимогам надійності, практичності, довговічності, безпеки і зручності.

Замовляйте консультації з питання придбання каркасних будинків під ключ у менеджера, за допомогою запиту на сайті, заповнивши рядки з необхідною інформацією про себе.

Калькулятор розрахунку каркасного будинку

Розрахуйте вартість Вашого каркасного будинку на нашому калькуляторі

розрахувати проект

Відгуки про компанію АЛ-ХЕККА

Делали утепление крыши, как раз перед похолоданием успели, спасибо ребята теперь буду экономить на отоплении. Отдельное спасибо Дмитрию за внимательность к любым мелочам.
Иван Трубицкий 29 September 2021
Хорошая компания, хорошее качество услуг, приятные цены. Спасибо Вам, ребята, вы специалисты с большой буквы, знающие свое дело!
Руслан 24 November 2020
Заказывал ремонт крыши из профнастила. Ребята мастера своего дела. Предложили разные виды выполнения работ и смет. Спасибо огромное за качественно выполненные работы, а главное быстро и в срок. Буду и в дальнейшем обращаться к этой компании.
Дмитрий 26 October 2020
Нашел фирму в интернете. Созвонился менеджер, проконсультировал. На самом деле заказ был не очень большим. Родителям требовалось построить небольшой загородный домик, что бы могли выезжать туда и летом, и зимой. Договорились о смете заранее, никаких лишних трать не было, что очень порадовало, особенно понравилась слаженность работы всех работников фирмы. РЕКОМЕНДУЮ всем! отдельная благодарность Дмитриюn
Андрей 13 October 2020
Компанию АЛ-ХЕККА нам порекомендовали друзья. Мы созвонились встретились с Дмитрием. Было желание достроить второй этаж, и мы обсудили смету и проект будущего строительства. Строительство было завершено практически в сроки, оговоренные в начале нашего сотрудничества В процессе стройки все работы были выполнены качественно, профессионально и с душой! Во время обсуждения выбора материалов, благодаря консультации Дмитрия, подобрали строй. материал наиболее соответствующий стандартам «цена-качество» Уверенно могу рекомендовать компанию АЛ-ХЕККА, как надежного подрядчика Вашего строительства.
Анна Состина 21 April 2020
Очень, очень, очень порядочные люди и надежные партнеры. В вопросах строительства незаменимая опора - просто передаешь все сложности им, а они со всем разберутся и все сделают. Благодарю!!!!
Олег 16 April 2020
Залишити відгук
Консультація

Вітаю! Мене звуть Дмитро і я із задоволенням проконсультуюю Вас з будь-яких питань

Ми допоможемо з Вашим проектом!