АЛ-ХЕККА logo
Меню
ГоловнаКаркасні будинкиГотові проекти каркасних будинківПроектування дачних будинків з мансардою

Проектування
дачних будинків з мансардою

Дачні будинки з мансардою: проекти на всі випадки життя

Багато жителів мегаполісу мріють провести літо на природі в заміському будинку. Але городяни звикли до зручностей і не готові від них відмовлятися навіть на деякий час. Наскільки відпочинок буде комфортним залежить від умов проживаючи.

Саме тому багато забудовників часто зупиняють свій вибір на дачних будинках з мансардою, в яких горище використовується як додаткове житлове приміщення. Такі споруди можна обладнати для сезонного і цілорічного проживання.

Особливості дачних будинків з мансардою

Одноповерхові будівлі з мансардою – відмінний варіант для людей, яким на невеликій території потрібно звести будинок з зручним плануванням. Витрати на облаштування мансарди набагато нижче, ніж на будівництво додаткового поверху. Ідей для використання корисної площі існує безліч, і облаштувати кімнати можна для різних цілей.

Оптимальна висота мансардного приміщення 2,2 метра. Допускаються й інші варіанти, але не нижче людського зросту. Горищна стіна формується з вертикальних і похилих площин. Вертикальна стіна виконується з основного матеріалу, який використовується для спорудження будинку. Похила стіна – з крокв і внутрішньої обшивки.

Мансарда використовується з найбільшою користю для сім’ї. Похилі стіни не завжди дозволяють встановити в цьому приміщенні габаритні шафи, але не високі меблі відмінно вписується в інтер’єр. Щоб близькість покрівлі не створювала незручностей, в проектах дачних будинків з мансардою завжди передбачена тепло- і звукоізоляція.

Переваги мансардного приміщення

Мансардна надбудова покращує зовнішній вигляд і підкреслює індивідуальність будинку. Основні переваги облаштування горищного приміщення:

  • раціональне використання площі;
  • економія на будівництві будинку;
  • економія тепла;
  • можливість облаштування приміщення будь-якого призначення.

Будинок з мансардою дозволяє реалізувати різні дизайнерські ідеї. Багато забудовників вважають за краще величезні вікна на даху. Вони добре пропускають світло, що візуально збільшує обсяг приміщення, а в нічний час дозволяють милуватися зоряним небом, не виходячи з дому.

Вибір проекту дачного будинку з мансардою

Фахівці будівельної компанії «АЛ-ХЕККА» пропонують типові проекти дачних будинків з мансардою і займаються розробкою індивідуальних варіантів. Виконують їх з урахуванням площі земельної ділянки і побажань замовника. За кресленнями і фото забудовник може оцінити зовнішній вигляд і детально вивчити планування

Для тих, хто цінує комфорт і натуральність, найкращим варіантом будуть каркасні будинки з мансардою. Вони підтримують мікроклімат в приміщенні і гармонійно вписуються в садовий ландшафт.

Переваги каркасних будинків з мансардою:

  • швидкість зведення – будинок готовий до заселення в стислі терміни;
  • доступна вартість – низька витрата матеріалу і відсутність трудомістких операцій при будівельних роботах;
  • енергоефективність – правильно обрана товщина стін дозволяє будувати будинки для постійного проживання;

Проекти розробляються з урахуванням сезонності. Дачний будинок для літнього перебування не буде опалюватися взимку. Конструкція повинна бути стійка до промерзання і не деформуватися при відтаванні. У таких будинках не встановлюють стаціонарне опалення, але для разового обігріву в проекті може бути передбачено облаштування печі або каміна.

Зовсім іншим вимогам відповідають будинку з мансардою, які призначені для постійного проживання. Для холодної пори року необхідна надійна теплоізоляція і джерело опалення.

Для комфортного проживання в будь-якому проекті з мансардою опрацьовується система інженерних мереж, розраховується потужність електромережі. Площа дачного будинку повинна відповідати кількості членів сім’ї. Відразу слід визначити, як буде використовуватися мансарда. При виборі проекту каркасного дачного будинку слід враховувати всі деталі, від яких залежить комфортне проживання.

Якщо в дачному будинку будуть проживати люди похилого віку або люди з обмеженими можливостями, спальня повинна розміщуватися на першому поверсі. Мансардне приміщення підійде для облаштування дитячої або робочого кабінету.

Фахівці будівельної компанії «АЛ-ХЕККА» завжди нададуть детальну інформацію про будь-який проект дачного будинку з мансардою. Будь-який варіант може бути змінений з урахуванням побажань замовника.

Калькулятор розрахунку каркасного будинку

Розрахуйте вартість Вашого каркасного будинку на нашому калькуляторі

розрахувати проект

Відгуки про компанію АЛ-ХЕККА

Делали утепление крыши, как раз перед похолоданием успели, спасибо ребята теперь буду экономить на отоплении. Отдельное спасибо Дмитрию за внимательность к любым мелочам.
Иван Трубицкий 29 September 2021
Хорошая компания, хорошее качество услуг, приятные цены. Спасибо Вам, ребята, вы специалисты с большой буквы, знающие свое дело!
Руслан 24 November 2020
Заказывал ремонт крыши из профнастила. Ребята мастера своего дела. Предложили разные виды выполнения работ и смет. Спасибо огромное за качественно выполненные работы, а главное быстро и в срок. Буду и в дальнейшем обращаться к этой компании.
Дмитрий 26 October 2020
Нашел фирму в интернете. Созвонился менеджер, проконсультировал. На самом деле заказ был не очень большим. Родителям требовалось построить небольшой загородный домик, что бы могли выезжать туда и летом, и зимой. Договорились о смете заранее, никаких лишних трать не было, что очень порадовало, особенно понравилась слаженность работы всех работников фирмы. РЕКОМЕНДУЮ всем! отдельная благодарность Дмитриюn
Андрей 13 October 2020
Компанию АЛ-ХЕККА нам порекомендовали друзья. Мы созвонились встретились с Дмитрием. Было желание достроить второй этаж, и мы обсудили смету и проект будущего строительства. Строительство было завершено практически в сроки, оговоренные в начале нашего сотрудничества В процессе стройки все работы были выполнены качественно, профессионально и с душой! Во время обсуждения выбора материалов, благодаря консультации Дмитрия, подобрали строй. материал наиболее соответствующий стандартам «цена-качество» Уверенно могу рекомендовать компанию АЛ-ХЕККА, как надежного подрядчика Вашего строительства.
Анна Состина 21 April 2020
Очень, очень, очень порядочные люди и надежные партнеры. В вопросах строительства незаменимая опора - просто передаешь все сложности им, а они со всем разберутся и все сделают. Благодарю!!!!
Олег 16 April 2020
Залишити відгук
Консультація

Вітаю! Мене звуть Дмитро і я із задоволенням проконсультуюю Вас з будь-яких питань

Ми допоможемо з Вашим проектом!