АЛ-ХЕККА logo
Меню
ГоловнаКаркасні будинкиБудинки з SIP-панелей

Будинки з SIP-
панелей

Будинки з СІП панелей за вигідною ціною

Каркасне будівництво житлових об’єктів привертає забудовників енергозберігаючою технологією. Обходяться будинки з СІП панелей в помірні гроші. При цьому матеріал відрізняється високими теплозахисними властивостями.

З чого зроблені СІП панелі

Експлуатаційні характеристики будинку залежать від якості будівельних СІП панелей. Заощаджувати на покупці матеріалу не варто. Відомі виробники ретельно стежать за процесом виробництва панелей, і це безперечна перевага.

Якщо будівництво здійснюється з використанням блоків преміум якості, власнику не варто хвилюватися, про довговічність будинку з СІП панелей. Комфорт проживання в приміщенні буде забезпечений.

Панель складається з трьох шарів:

  • ОСП — 2 шари;
  • пінополістирол — розміщений в центрі.

Для хорошого зчеплення шари фіксують один до одного під тиском 20 т. Пінополістирол зарекомендував себе в якості надійного утеплювача і конструктивної деталі, що підтримує плити паралельно один до одного. Завдяки внутрішньому матеріалу, підвищується несуча здатність.

Будинки з СІП панелей не бояться перепадів температур (в межах від -50 до +50 градусів). Витримують навантаження 2 т по горизонталі і 10 т по вертикалі.

Преимущества СИП панелей

Будівництво будинків з сіп панелей можна починати в будь-яких погодних умовах, навіть взимку. Немає необхідності залучати дорогу підйомну техніку, обладнання.

Також до переваг панельних СІП будівель відносять:

• високу міцність. І справа не тільки в панелях, але і в грамотно організованому каркасі;

• підходять для регіонів з нестабільною сейсмічною обстановкою, високою небезпекою землетрусів. Не руйнуються при русі земної кори в межах 6 балів;

• побудувати великий будинок реально за кілька місяців. Основний час йде на монтаж каркаса і заливку фундаменту. Будинок з панелей збирається швидко;

• проекти будинків з сіп панелей також користуються попитом через невелику вагу елементів. Не потрібно витрачати багато фінансових ресурсів на укладку монолітного фундаменту. Досить полегшеного стрічкового фундаменту;

• будівля теплоємність, надовго зберігає комфортний мікроклімат внутрішніх приміщень. Можна значно заощадити на погашенні комунальних платежів. При цьому в жарку спеку в кімнатах прохолодно.

Висококваліфіковані фахівці будівельної компанії «АЛ-ХЕККА» розробляють проекти будинку з СІП панелей з урахуванням побажань клієнтів. Також ми можемо втілити в реальність будь-яку вашу ідею. Наші удівельники мають великий досвід і вже побудували за канадською технологією безліч житлових об’єктів.

Міфи про недоліки будинку з СІП панелей

Деякі попереджають про можливу пожежну небезпеку житлового будинку. Але не варто забувати – абсолютно всі будівлі бояться вогню. Важливо приділити підвищену увагу вибору предметів оточення в кімнатах, меблів і стежити за справністю електроприладів.

Якщо порівняти експлуатаційні параметри, панельний будинок не більш небезпечний, ніж зроблений з цегли. Також подбайте про внутрішню обробку стін. Фахівці стверджують, що СІП панелі протистоять вогню протягом 20-60 хвилин.

Відгуки будинку з сіп панелей також вказують на те, що думка, нібито гризуни люблять пінополістирол, помилкове. Мишам все одно, з яких стін зроблений будинок, в якому вони живуть. Гризуни поселяються там, де є їжа.

Панелі СІП випускаються з європейського матеріалу преміум якості. Товар сертифікований і застосовується для будівництва європейських дитячих і медичних установ. Панельний будинок екологічний, безпечний для здоров’я людей і тварин.

Поетапне будівництво СІП панельного будинку

Облаштування фундаменту під майбутній будинок здійснюється на глибину 25-40 см. Зверху монтують опалубку. Якісну обшивку забезпечує пергамін. Верхня межа опалубки повинна відповідати певному рівню. Тоді залитий бетон утворює ідеально рівну поверхню.

Потім будівельники приступають до монтажу каркасу.

  1. Складання стойок з брусів перерізом від 50 мм. Довжина може бути різною, визначальною є висота будівлі. В якості брусів підходять міцні породи деревини.
  2. До опор упоперек фіксують балки. Навантаження на них припадає невелике, але все одно важливо використовувати міцну деревину.
  3. На каркас монтують дошки верхньої обв’язки.
  4. На балках упоперек закріплюють панелі, що формують стіни, вікна та двері.
  5. Орієнтуючись на будинки з СІП панелей проекти, з блоків створюють великі щити. Матеріал стійкий до впливу вологи і має мінімальний ризик появи грибків і плісняви.
  6. Після цього укладають підлогу і дах.

Де замовити проект СІП будинку

У будівельній компанії «АЛ-ХЕККА» працюють професіонали своєї справи. Над створенням проектів трудяться провідні інженери, проектувальники. Планування і деталі майбутнього будинку відображають в наочному вигляді – на ескізі. Ескіз узгоджують із замовником. Якщо потрібно, вносять виправлення.

Після цього складається кошторис будівництва об’єкта. Дотримуючись калькуляції, закуповуються будівельні матеріали. Працівники приступають до будівництва об’єкта.

Кожен етап зведення будинку контролює виконроб. В результаті ви отримуєте будинок під ключ, створений для комфортного проживання. На будинки з СІП панелей відгуки в компанії «АЛ-ХЕККА» користуються великим попитом.

Залишилися питання? Їх можна задати, зателефонувавши за контактним телефоном, вказаним на сайті.

Калькулятор розрахунку каркасного будинку

Розрахуйте вартість Вашого каркасного будинку на нашому калькуляторі

розрахувати проект

Відгуки про компанію АЛ-ХЕККА

Делали утепление крыши, как раз перед похолоданием успели, спасибо ребята теперь буду экономить на отоплении. Отдельное спасибо Дмитрию за внимательность к любым мелочам.
Иван Трубицкий 29 September 2021
Хорошая компания, хорошее качество услуг, приятные цены. Спасибо Вам, ребята, вы специалисты с большой буквы, знающие свое дело!
Руслан 24 November 2020
Заказывал ремонт крыши из профнастила. Ребята мастера своего дела. Предложили разные виды выполнения работ и смет. Спасибо огромное за качественно выполненные работы, а главное быстро и в срок. Буду и в дальнейшем обращаться к этой компании.
Дмитрий 26 October 2020
Нашел фирму в интернете. Созвонился менеджер, проконсультировал. На самом деле заказ был не очень большим. Родителям требовалось построить небольшой загородный домик, что бы могли выезжать туда и летом, и зимой. Договорились о смете заранее, никаких лишних трать не было, что очень порадовало, особенно понравилась слаженность работы всех работников фирмы. РЕКОМЕНДУЮ всем! отдельная благодарность Дмитриюn
Андрей 13 October 2020
Компанию АЛ-ХЕККА нам порекомендовали друзья. Мы созвонились встретились с Дмитрием. Было желание достроить второй этаж, и мы обсудили смету и проект будущего строительства. Строительство было завершено практически в сроки, оговоренные в начале нашего сотрудничества В процессе стройки все работы были выполнены качественно, профессионально и с душой! Во время обсуждения выбора материалов, благодаря консультации Дмитрия, подобрали строй. материал наиболее соответствующий стандартам «цена-качество» Уверенно могу рекомендовать компанию АЛ-ХЕККА, как надежного подрядчика Вашего строительства.
Анна Состина 21 April 2020
Очень, очень, очень порядочные люди и надежные партнеры. В вопросах строительства незаменимая опора - просто передаешь все сложности им, а они со всем разберутся и все сделают. Благодарю!!!!
Олег 16 April 2020
Залишити відгук
Консультація

Вітаю! Мене звуть Дмитро і я із задоволенням проконсультуюю Вас з будь-яких питань

Ми допоможемо з Вашим проектом!