Альтанка – це конструкція, яка забезпечує місце для відпочинку на відкритому повітрі з деякими укриттям від негоди. Вони можуть мати балдахін і ніжки, фіранки або тверді стінки і бути виготовлені з металу, дерева або навіть тканини. Дерев’яні альтанки найпоширеніші серед домовласників, за рахунок швидкості встановлення і екологічності.

Альтанки ідеально підходять для захисту від сонця, вітру, а також для зустрічі з друзями і рідними на свіжому повітрі. Але перш ніж прийняти рішення, Вам слід подумати про кілька речей. Який тип альтанки будувати і де на ділянці її розташувати.

Види каркасних альтанок:

  1. Відкриті альтанки. Не передбачають наявність стін. Існує кілька різновидів: навіси, ротонди;
  2. Напіввідкриті альтанки. Класичний варіант який знайомий всім. Альтанка може бути засклена з одного боку.
  3. Альтанки закритого типу. Найзручніший варіант. Закриті альтанки дозволяють сховатися від вітру і дощу і збиратися в такій альтанці можна цілий рік. Даний варіант альтанки можна виконати з розсувними скляними перегородками, це дозволить створити багато додаткового природного світла, а влітку відкривати великий простір альтанки для теплих сонячних променів.

Тип альтанки вибирається залежно від індивідуальних бажань. Якщо Ви хочете щоб на ділянці було місце де іноді можна посидіти за чашкою чаю, то встановлюйте напіввідчинену альтанку. Якщо в Ваших планах часті зустрічі з рідними, то краще вибирати закриту альтанку.

Крім вибору типу каркасної альтанки, також важливо визначити її розташування. Альтанка може бути прилеглою і стикатися зі стіною будинку або ж стояти окремо. У разі якщо вибирати прилеглу альтанку можна заощадити на матеріалах.

У наших проектах ми завжди прагнемо реалізувати індивідуальні побажання замовника, саме тому наша робота високо цінується серед наших постійних клієнтів. Ми реалізуємо Ваш проект максимально якісно і швидко. Залишайте свої замовлення за телефонами: +38 066 322 79 65 або +38 098 116 67 12.