Покриття даху – важливий момент, оскільки будь-яка помилка при виборі матеріалу може дорого Вам коштувати.

Давайте розберемо 3 часто зустрічаюшихся матеріали для покрівлі:

1. Металочерепиця. Цей матеріал один з найпоширеніших. Прослужить довгі роки, не деформується і не змінює свій колір. Крім того, вона не боїться вологи і не піддається корозії. Підходить для багатьох видів дахів і коштує недорого.

Але майте на увазі, що металочерепиця може сильно шуміти при опадах. Цей момент потрібно враховувати і готувати шумоізоляцію. Також такий матеріал складний в установці, тому рекомендуємо довіритися професіоналам.

2. Композитна черепиця. Це дахове покриття виготовляється з декількох шарів. Основа такого покриття – сталевий лист високої якості. Він покривається з двох сторін алюмоцинковим сплавом. На верхній шар черепиці наноситься гранулят з натурального каменю.

Композитна черепиця довговічна і не схильна до корозії. Вона легка, проста в монтажі і транспортуванні. На відміну від металочерепиці, такий матеріал володіє хорошою звукоізоляцією.

З мінусів – висока вартість матеріалу і монтажу. Ще композитна черепиця має погану паропроникність, тому необхідно подбати про гарну вентиляцію під покрівлею.

3. Бітумна черепиця. Найоптимальніший і поширений матеріал. Бітумну черепицю ще називають гнучкою. Цей матеріал складається з синтетичного волокна скловолокна, бітуму та кам’яних гранул. Випускається у вигляді окремих аркушів..

Бітумна черепиця володіє відмінною шумоізоляцією, підходить під будь-який ухил даху і володіє хорошими захисними властивостями. Крім того, має естетично приємний зовнішній вигляд..

Однак при сильному сонці бітумна черепиця може розм’якшуватися, а в холод – ставати тендітною. Враховуйте цей момент при експлуатації!

Є ще безліч інших варіантів покрівлі, таких, як шифер, керамічна черепиця, профнастил. Якщо Ви не знаєте, що вибрати, наші фахівці завжди готові допомогти.