Добре спроектований передпокій – це як добрий господар: теплий і гостинний. Він повинен задавати тон всьому іншому в будинку, а також випромінювати почуття комфорту, яке заспокоює Ваших гостей і сім’ю. Щоб досягнути такого ефекту в своєму дерев’яному будинку, Вам потрібно враховувати розмір фойє, дизайн і найголовніше його функціональність.

Основні рекомендації по створенню функціонального передпокою:

  • Розмір. Середньостатистичній людині потрібно приблизно 1,5 м² простору, щоб надягати і знімати пальто або взуття. Тому, коли Ви розробляєте свій план, подумайте про кількість людей (наприклад, у Вас велика сім’я), які можуть приїхати або виїхати відразу. Однак майте на увазі, що хоча передпокій повинен забезпечувати необхідну кількість метрів для активності, він повинен бути пропорційним іншій частині будинку.
  • Орієнтація. Дизайнери рекомендують розташовувати передпокій так, щоб заходячи людині не поставали перед очима всі кімнати як на долоні. Ідеально, щоб передпокій був збоку від основних кімнат, так кожен мешканець будинку буде відчувати себе затишно, а Ваші гості комфортно.
  • Ганок. Дуже важливо також продумати ганок, тому що перед входом в передпокій Ваші гості можуть стояти під дощем, сильним вітром або спекою. Прийміть додаткові заходи і спроектуйте тамбур з подвійними дверима, також званий входом з повітряним шлюзом. Також, подумайте про навіс перед дверима.

Кількість місця, яке Ви виділяєте під передпокій, залежить не тільки від розміру і масштабу іншої частини будинку, але і від того, як Ви плануєте його використовувати, і одне з перших рішень, яке Вам необхідно прийняти, – буде потрібен один передпокій або два. Нерідко будинок має парадний вхід, вхід з боку гаража або вхід на задньому дворі.

Взявши до уваги наші прості поради, можна з легкістю створити свій ідеальний передпокій.