Є багато причин любити дизайн каркасного будинку з відкритим плануванням, але сильні передачі звуку з кімнати в кімнату – не одна з них. А зараз, коли все більше людей проводять удома повний робочий день, як ніколи важливо знайти трохи тиші і спокою. Як можна звести до мінімуму шум, не жертвуючи великим простором? Дотримуйтесь цих порад:

 • Дерев’яні матеріали
  У будинках з дерев’яним каркасом товсті структурні ізольовані панелі (СІП) приглушують і поглинають шум, підвищуючи комфорт власника.

 • Штори
  Ніхто не хоче закривати приголомшливий вид, який зазвичай супроводжує дерев’яні будинки, але великі скляні вікна будуть посилювати звук в кімнаті. Штори допоможуть поглинути звукові хвилі і приглушать шум. Можна використовувати звукоізолюючі фіранки.

 • Суцільнолиті міжкімнатні двері
  Не вибирайте пустотілі двері для своїх внутрішніх приміщень, вони економні, але практично не блокують передачу звуку. Віддайте перевагу міжкімнатним дверям з твердою серцевиною, яка відмінно поглинає шум.

 • М’яка підлога
  Подумайте про такі альтернативи дерев’яній підлозі, як лінолеум, який є міцною і практичною обробкою на кухні, або розкішні вінілові дошки, які можуть надати вигляд дерев’яної підлоги, а також знизити шум.

 • Мінімум шаф
  Відкриті стелажі – це модний вибір, але також вони мають акустичні переваги. Оскільки звук відскакує від плоских твердих поверхонь, зменшення їх кількості знижує шум. І це також заощадить гроші на дорогі меблі.

Нехай ці маленькі поради допоможуть створити затишок у Вашій оселі. Якщо хочете обговорити свій проект, ми чекаємо Вашого дзвінка за телефонами: +38 066 322 79 65 або +38 098 116 67 12.