Напередодні Нового року, саме час подумати про будівельний проект для Вашого будинку. З чого ж почати?

Перше, сплануйте список дій. Якщо Ви хочете отримати добре побудований об’єкт, який виконується вчасно і в рамках бюджету, а не грошову яму з втрачених ресурсів і затримок, то потрібно ретельно прорахувати свій проект.

Друге, задайте собі потрібні питання:

  • Яким Ви бачите свій дім (з яких матеріалів, скільки поверхів, скільки кімнат, в якому стилі)?
  • Скільки це буде коштувати?
  • Чи справді це можливо реалізувати?

Третє, створити план будинку.

Планом називається схематичне креслення, він зазвичай включає приблизний план поверху і кілька простих видів екстер’єру будинку.

Четверте, складіть бюджет. При складанні бюджету почніть з того, що Ви можете собі дозволити. Коли Ви будете готові перейти до деталей, то порахуйте: вартість матеріалів, місцеві збори та податки, плату за проектування і інженерні роботи, будівництво не тільки фізийчної структури, а й ландшафту, а також меблі і прикраси. Також не забувайте про здоровий непередбачений випадок.

П’яте, зібрати команду. Хоча Ви можете подумати, що впораєтеся самі, кращий підхід – зібрати команду перевірених і справжніх професіоналів, яка не буде вчитися за Ваші гроші.

Шосте, отримайте дозволи. В залежності від масштабів Вашого проекту і його місцезнаходження отримання дозволу може тривати дні або місяці. Перед подачею документів на дозвіл будівництва Ви повинні мати певне уявлення про тривалість процесу, що дозволить Вам визначити ймовірну дату початку будівництва.

Процес планування досить тривалий, але кожен крок, який Ви робите, наближає до мети.

Компанія «АЛ-ХЕККА» пропонує клієнтам кваліфікований командний підхід від концептуального дизайну до останніх штрихів у Вашому проекті, знімаючи з Вас стрес від будівництва. Ми робимо упор на створення приголомшливих, високоякісних конструкцій, які відповідають очікуванням наших клієнтів.