Правильні вікна та двері мають велике значення для підвищення енергоефективності та комфорту Вашого будинку.

Незалежно від особистого стилю кожен хоче зробити все можливе, коли справа доходить до зовнішнього вигляду свого будинку. І ніщо так не додає миттєвої привабливості, як гарні вікна та двері. Але вікно або двері – це дещо більше, ніж ефектна обробка або чарівна ручка. Усвідомлений вибір та якісне встановлення можуть заощадити Вам серйозні гроші, а також вплинути на комфорт та затишок Вашого будинку.

  • Вікна
    При виборі вікон перше, з чим Ви зіткнетеся, це класифікація вікон. Дерев’яні, склопластикові та металеві вікна мають стулки та рами з цих матеріалів, тоді як фанеровані вікна складаються з дерев’яних або металевих рам із зовнішніми поверхнями, які покриті вінілом, скловолокном або алюмінієм. Віконні стулки можуть містити скло одинарної, подвійної або потрійної товщини з повітряним простором між товщинами. Вікна Low-E мають теплоізоляційну плівку між склом. Замість повітря простір між склом у стулці може бути заповнений газом, зазвичай аргоном або криптоном для підвищення енергоефективності.

  • Двері
    Застосування дверей відіграє велику роль, оскільки певні місця розміщення визначатиме тип необхідного матеріалу. Наприклад, місцеві будівельні норми та правила можуть вимагати, щоб вогнестійкі двері були встановлені там, де гараж веде у внутрішню частину будинку. Також зверніть увагу на матеріал порога, так як деякі з них мають кращі теплові властивості, ніж інші. Наприклад, найпоширенішим матеріалом порога є алюміній, який проводить холод і в холодніших регіонах потенційно може бути джерелом утворення льоду, що ускладнює відкриття та закриття дверей.

Зверніться до спеціалістів «АЛ-ХЕККА» для утеплення Вашого будинку.