Уявіть, що Ви вже прийняли рішення будувати будинок. Тепер Ви думаєте над тим, який будинок хочете. Найчастіше клієнти підбирають фотографії з інтернету і вже з такими фото приходять до нас в офіс.

Далі Ви можете почати роботу з архітектором, він зробить проект під Ваш запит. Тривалість роботи варіюється від 2х – 3-х місяців або більше, в залежності від проекту, який Ви хочете.

За підсумком роботи архітектор надасть Вам 3д візуалізацію Вашого майбутнього будинку. Потім Ви приймаєте роботу архітектора і ми починаємо будівництво.

Але є і альтернативний варіант, який клієнти часто вибирають, щоб прискорити процес проектування будинку.

Що можемо зробити ми?

Спеціаліст збирає з Ваших картинок будинок поелементно. На одному фото Вам сподобалася вітальня, на іншому спальня, на третьому хол, сходи, дах і так далі. Це все збирається в єдиний проект, який потім коригується під Ваш запит. Десь збільшити кухню, спальню і т.п.

Коли проект готовий, Ви зможете подивитися модель в програмі. Можна покрутити будинок, подивитися, як він буде виглядати всередині і зовні. Ви також зможете подивитися розташування вікон, як буде освітлюватися будинок в тій чи іншій ситуації. Це не шикарна 3д візуалізація, яку дасть Вам архітектор, але тим не менше цього цілком достатньо, щоб зрозуміти підходить Вам проект або потрібна корекція. У разі, якщо проект робимо ми це займає максимум 1,5 місяці.

Перші 2-3 тижні ми визначаємо, який саме Ви хочете будинок і робимо проект. Ще тиждень йде на коригування з Вашого боку. І пару тижнів, щоб зробити розробку по якій можна будувати.

У будь-якому випадку, перше, що Вам варто зробити якщо вирішили побудувати будинок – зрозуміти який проект Ви хочете. Дивіться фото в інтернеті, інстаграм, pinterest. Ну а потім записуйтеся на консультацію до наших спеціалістів і ми допоможемо зібрати в єдине ціле Вашу ідею.

Щоб зв’язатися з нами залиште заявку на сайті.