Еркер – це архітектурно-конструктивний елемент будівлі. Цей елемент є особливістю деяких архітектурних стилів споруди каркасного будинку і його можна часто зустріти на вулицях міста.

Сьогодні розберемося в перевагах і недоліках, а також особливостях встановлення і монтажу еркера в каркасному будинку.

Цю деталь вносять в проект для вирішення декількох завдань:

1. Розширення площі будівлі

Наприклад, за допомогою такого елемента можна збільшити внутрішній простір на 20%. У «кишені» можна обладнати балкон, додаткову кімнату або зону для відпочинку.

2. Дизайнерське рішення фасаду будинку

Еркер можна зробити різними за формою: напівкруглим, багатокутним або трикутним і за допомогою такого ходу облагородити і урізноманітнити зовнішній вигляд будівлі, підкреслити статус і заможність власника.

3. Створення світлого простору

Значна частина еркера склиться, а значить краще пропускає сонячні промені. Завдяки цьому, приміщення візуально розширюється, стає більш естетичним на вигляд і починає грати новими фарбами.

4. Розширення кута зовнішнього огляду

За рахунок особливої конструкції такої деталі огляд стає в кілька разів ширше, адже вікна розташовані по всьому півколу.

При встановленні еркера варто враховувати кілька факторів:

  • Матеріал будинку;
  • Розміри і форма самої деталі;
  • Режим експлуатації і сезонність.

Монтаж еркера тільки здається простим: насправді, цю роботу, особливо з каркасним будинком повинні виконувати професіонали.

Фундамент і стіни елемента – проекція самого будинку: каркасні щити встановлюються під потрібним кутом і з’єднуються вздовж прилеглих ребер. Потім проводиться утеплення, встановлення вікон і дверей.

Еркер, в цілому, корисна і потрібна деталь, яка внесе різноманітності в дизайн і додасть кілька приємних і корисних бонусів.

Тож, якщо у Вас вже є ідея для проекту каркасного будинку з еркером, залишайте заявку на сайті. Команда наших професіоналів зробить роботу якісно і в строк, а також врахує всі тонкощі будівництва.