Проводка електрики, один з найважливіших етапів в будівлі будинку. Сьогодні ми розповімо Вам про приховану проводку в каркасному будинку.

Технологія проведення електромереж викликає безліч суперечок у спеціалістів. Це пов’язано з тим, що правила електромонтажу наказують проводити електропроводи в металевих трубах. Деякі спеціалісти вважають, що ці норми застаріли і така установка без потреби збільшить вартість і так недешеве заняття. Існують альтернативи, це використання гофр ПВХ, металевого шланга або ж дроту для монтажу в захисній оболонці, не схильної до горіння. Остання прекрасно виконує покладені на неї функції.

Проте за нашим особистим досвідом використання металевих труб повністю виправдане і набагато безпечніше.

Варто відзначити, що загоряння відбувається не тільки через короби, в якому укладений дріт, а й по ряду інших причин.

У чому ж саме причина загоряння електропроводки?

  1. Неякісний кабель. Не варто економити на якості кабелю і використовувати тільки ті, які підходять під ці цілі. Якісний кабель зроблений по ДЕСТу, це свого роду гарантія, що заявлена деталь не буде зроблена з ізоляцією з підозрілих компонентів.
  2. Неправильне сегментування. Розробіть схему прокладання проводки, все лінії необхідно правильно розділити на певні групи, щоб уникнути надмірного енергоспоживання.
  3. Неякісний електричний вимикач. Необхідно встановити якісні автоматичні панелі приладів, які убезпечать Вашу мережу від перепадів струму і інших непередбачених проблем.
  4. Проводка кабелю недосвідченими майстрами. Звертайтеся до кваліфікованих майстрів для якісного монтажу з’єднань. Щоб не допускати таких грубих помилок як: обмотка ізолентою недоступних з’єднань, монтаж з’єднань без розподільних коробок, тощо.

Для проведення електропроводки найкраще звернутися до спеціалістів. Неграмотно проведена електропроводка знаходиться на другому місці з причини пожежі після неправильно встановленого димоходу.

Якщо Вам потрібна допомога, телефонуйте за номерами: +38 066 322 79 65 або +38 098 116 67 12.