Вибір форми даху і матеріали, які використовуються для покрівлі, часто не беруться до уваги, проте це основна архітектурна особливість будь-якої конструкції. Різновидів дахів багато, кожен має свої переваги. Сьогодні ми розповімо про основні форми.

Отже, які ж форми дахів існують?

  • Плоский. Простий в будівництві і доступний варіант покрівлі, який складається з майже рівно вирівняного даху. Плоскі дахи мають нахил 2-3%. Дана форма потребує належної системи водостоку, щоб уникнути скупчення води.
  • Односхилий. Одна з найпростіших форм в монтажі. Дозволяє використовувати для покрівлі широкий асортимент матеріалів, в тому числі і великі листові матеріали. У сучасній архітектурі часто зустрічаються кілька односхилих дахів на різному рівні.
  • Двосхилий. Являє собою два похилих ската. В такому даху крокви спираються один на одного, кожна пара стоїть окремо. Пари крокв зв’язуються латами. По кінцях дах має трикутні стіни (фронтони). Під дахом знаходиться горище. Освітлення і вентиляція горища двосхилого даху здійснюється за допомогою вікон в фронтонах і / або слуховими вікнами на схилах.
  • Вальмовий дах. Вальмові дахи мають форму скороченої піраміди, не мають фронтонів або інших вертикальних сторін, що доходять до даху. Також існують восьмикутні вальмові дахи. Дана форма дуже практична, тому що з неї легко сходять опади.

Вибір форми даху залежить від Ваших переваг. Для того щоб вибрати найкращий варіант зверніться до наших спеціалістів за телефонами: +38 066 322 79 65 або +38 098 116 67 12 і отримайте консультацію вже зараз.