Для хорошої теплоізоляції і комфортних умов важливо грамотно підібрати утеплювач. Зазвичай цим питанням займаються на етапі будівництва і прокладають шар матеріалу між конструкцією.

Однак в деяких випадках такий елемент встановлюють зовні будівлі вже після закінчення робіт. Зовнішній утеплювач часто прокладають в холодних регіонах, де питання забезпечення комфорту взимку стоїть досить гостро.

Для зовнішнього шару найчастіше застосовуються:

1. Мінеральна вата на основі базальтового каменю

Цей матеріал ми вважаємо оптимальним і в основному працюємо з ним. Вата також користується популярністю у клієнтів, за рахунок легкості, незаймистості, паропроникності і простоти монтажу.

На жаль, такий варіант не підходить для регіонів з високою вологістю. У мінеральної вати погана гідроізоляція, тому її потрібно додатково захищати плівкою.

2. Целюлоза

Оптимальний, в плані тепло-, гідро- і звукоізоляційних властивостей, матеріал. Він має безліч переваг: низька пожежонебезпека, ефективний захист від цвілі і гризунів, здатність поглинати вологу і відсутність швів.

Однак, целюлоза трохи дорожче інших варіантів, а для встановлення потрібне спеціальне обладнання.

У будь-якому випадку, найголовніше в утепленні – це якісний і професійний монтаж. Досвідчені майстри зможуть максимально усунути недоліки і зробити проживання комфортним.

Якщо Ви хочете здійснити проект каркасного будинку з зовнішнім утеплювачем, залишайте заявку на сайті. Ми зв’яжемося з Вами, обговорюємо умови і зробимо роботу без дефектів і в строк.