Давайте трохи повізуалізуємо і уявимо, як може виглядати сучасний каркасний будинок. Ми склали для Вас добірку дизайнерських рішень і цікавих стилів для будівництва:

1. Фахверк

Стиль прийшов до нас з Німеччини, а його відмінна риса – дерев’яний каркас, який добре видно зовні. Всі несучі стійки, перемички, укоси і розпірки залишаються на виду навіть після оздоблювальних робіт.

2. Шале

Родзинка такого типу будинків – дах, який виступає за периметр будинку. Це дуже практичний варіант, так як він захищає вікна і фасад від снігу. До цього стилю часто додають тераси або просторі балкони, які виглядають дуже гармонійно.

3. Скандинавський стиль

Найпоширеніший і дуже практичний. Його відмінність в мінімалізмі, прикраси і декор практично відсутні, а кожен елемент відіграє свою роль.

4. Європейський стиль

Відрізняється великою кількістю архітектурних деталей і зрозумілою геометрією. Найчастіше це – квадратні споруди зі строгими лініями, а їх облицювання імітує камінь або цеглу. Обов’язкові атрибути – двері в вигляді арки і широкий ґанок, зазвичай до такого будинку прилаштовують гараж.

Це тільки самі основні стилі, але вмілий дизайнер зможе їх скомбінувати і створити унікальний проект.

Якщо Ви вже налаштовані на будівництво каркасного будинку, то залишайте заявку на сайті, і ми скоро зв’яжемося з Вами.