Сучасний дерев’яний каркас являє собою дерев’яну конструкцію зі стійок і балок певного перерізу, виготовлених з різного виду деревини, в основному з хвойних порід. Також в деяких частинах конструкції можуть використовуватися і інші матеріали, наприклад метал.

Використання деревини дозволяє вирішити кілька питань при будівництві та експлуатації каркасних будинків:

  • Жорсткість конструкції;
  • Стабільність геометричних параметрів;
  • Міцність дерев’яної конструкції.

Несучі елементи каркасного будинку виготовлені з висушеної деревини, яка відрізняється високими експлуатаційними якостями. На будівельному майданчику всі елементи конструкції покривають захисними складами. Це дозволяє зберігати деревину сухою і робить її вогнестійкою, а також сприяє її високій стійкості до несприятливих погодних умов і деревинним комахам.

Елементи, які найбільше впливають на загальну оцінку дерев’яного каркаса – це якість, цілісність і міцність з’єднань, які утримують балки разом. Правильно зроблений стик залишиться стійким протягом багатьох років. Всі з’єднання необхідно перевіряти, щоб підтвердити їх міцність і цілісність.

Ми завжди впевнені в якості наших матеріалів і конструкцій. Будемо раді бачити Вас! Залишайте свою заявку на нашому сайті і ми з Вами зв’яжемося найближчим часом.