Будівництво оселі завжди вважалося трудомістким і тривалим процесом. Ще наші батьки по кілька років збирали на матеріали, обирали ділянку і довго обмірковували проект. Однак не так давно з’явилася каркасна технологія, яка дозволяє створити затишне житло за лічені місяці.

Сьогодні поговоримо про історію появи цього виду будівництва, а також подумаємо про передумови і причини таких змін.

Якщо копнути трохи глибше, виявляється, що технологія зовсім не так молода, як здається, і зародилася в Європі 500 років тому.

Саме тоді дерев’яні каркаси почали використовувати в Англії, Франції, Швейцарії, Голландії і Данії, а найстаріші споруди в такому стилі взагалі датуються 12 століттям.

Справжнього розквіту технологія досягла в Канаді та Північній Америці. Там люди адаптували її під суворі умови помірного клімату: почали використовувати утеплювачі і винаходити нові деталі.

Двадцяте століття подарувало світові нових геніїв-архітекторів. Вони замінили стару фахверхову конструкцію, дерев’яний каркас перемістився всередину стін, додалися декоративні елементи.

У той час Європу охопили війни і геноцид, люди масово тікали. Планувати будівництво неприступної фортеці було складно, тому що світ змінювався надто стрімко.

У такий непростий момент особливої цінності набули такі параметри, як швидкість зведення, екологічність і економічність будинку.

Каркасні споруди відповідали всім вимогам, і в той час стали технологією, що застосовуться найчастіше. Незабаром люди заново усвідомили їх практичність, а цей спосіб міцно увійшов в наше життя.

На сьогоднішній день такі будинки – найпопулярніший вид будівель. Завдяки науково-технічному прогресу всі мінуси і нюанси майже повністю ліквідовані, а будівництво доведено до ідеалу.

Тож, якщо Ви теж хочете практичний і затишний будинок, залишайте заявку на сайті. Ми скоро зв’яжемося з Вами, обговоримо проект і почнемо роботу.