Каркасний будинок – це міцне і одночасно легке спорудження, на відміну від цегляного або дерев’яного. Його можна звести майже на будь-якому типі фундаменту, але до цього процесу слід підійти відповідально.

Фундамент – опорна конструкція, яка приймає на себе все навантаження. Якщо на етапі проектування припуститися помилки, її буде важко і дорого виправити в майбутньому. У цьому питанні рекомендуємо довіритися професіоналам і одразу робити добре!

Яку основу краще обрати? Чи потрібно готувати грунт? Сьогодні розповімо про секрети виробництва!

Ключову роль при виборі відіграють геологічні особливості ділянки – тип ґрунту, розташування підземних вод, рельєф місцевості. Тому вивчення і підготовка грунту першорядне завдання при будівництві. Результат дослідження дозволить правильно обрати тип опорної конструкції.

Ми робимо фундамент кількох видів – стовпчастий, монолітна плита і стрічковий. Універсальної формули тут немає, обирати варто виходячи з особливостей конкретної ділянки.

Який би тип Ви не обрали, якщо зробити фундамент за всіма правилами – будинок прослужить довго. Перекошений ганок, двері і вікна, що погано відкриваються, тріщини не потурбують Вас. Чим міцніша і надійніша основа, тим довговічніша будова.

Каркасні будинки можна будувати навіть на слабкому грунті, це ніяк не вплине на якість будівлі. Але процес створення дренажної системи і якісної гідроізоляції фундаменту дуже важливий. Ефективний дренаж дозволить уникнути негативного впливу опадів і грунтових вод.

Ми працювали з різними типами фундаменту і завжди підкажемо який краще для Вас! Проведемо дослідження і допоможемо уникнути помилок.

Залишилися питання? Щоб отримати безкоштовну консультацію – залиште заявку на сайті.