Часто нам задають питання, який фундамент у каркасного будинку? Це важлива тема в будівництві будь-якої оселі і вона потребує окремого розгляду.

Існує три типи фундаменту для каркасного будинку:

  • Стовпчастий фундамент. Може бути з бетону або з геошурупів ( «гвинтових палях»). Це певна кількість окремо розташованих колон з бетону або металу, вкопаних в землю. Кількість необхідних стовпів розраховується залежно від прогнозованого навантаження, яке повинен витримувати фундамент. Стандартна висота таких стовпів становить 1,5-2 м.
  • Монолітна стрічка. Це неподільна система зі сталевої арматури і бетону. Цей вид фундаменту закладається під усіма стінами і перегородками будівлі. Передбачає встановлення фундаменту не по всій площі об’єкта, а лише встановлення залізобетонної стрічки під несучі стіни конструкції.
  • Монолітна плита. Даний фундамент самий універсальний, тому що є вже і підлогою. Таким чином, в будинку буде вже готова підлога. Крім видимої переваги даного типу, йому не важливі дослідження грунту, а значить не вимагає проведення геології для встановлення.

Той чи інший тип фундаменту підбирається індивідуально. Вибір залежить від ряду факторів: тип ґрунту, планованого несучого навантаження і бюджету проекту.

Інженери компанії «АЛ-ХЕККА» проконсультують Вас по всім питанням. Дзвоніть за телефонами: +38 066 322 79 65; +38 098 116 67 12.